0

@PatrychoO 5 dni odpoczynku między każdym meczem, bardzo dużo czasu na odpoczynek..a jeśli chodzi o kontuzje to można się jej nabawić nawet na treningu, nie rozumiem czasami tego robienia z piłkarzy sierotek dla których zagrać 2 mecze w tygodniu to coś wyczerpującego, a przypominam że oni innej pracy nie wykonują, mają masaże, odnowy biologiczne, itp. itd

0

@batoosz no i co z tego, że nie jest 10 jak Messi? Być może nie wyraziłem się jasno, chodziło mi o to, że gdyby Messi zrobił coś takiego będąc ostatnim zawodnikiem poza bramkarzem, założyłby siatkę i wyszedłby spod pressingu. Wówczas na pewno nie zostałby zdjęty.. gdybanie, gdyby Błaszczykowski strzelił karnego to być może Polska byłaby mistrzem Europy, gdyby ktoś tam nie zjadł nietoperza (jest taka teoria) to nie byłoby pandemii...w każdym temacie można tak gdybać..

0

@skakun95 dokładnie, gdyby zrobił to np Messi to sam Koeman by mu się pokłonił po meczu, gdyby nie wyszło to ok, mógłby go zganić, ale karać za coś co wyszło świetnie?

0

@tristan87 wiele takich słabych zachowań z jego strony jest..Pedriego nie zmieni choćby chłopak na boisku umierał i podawał wszystko do przeciwnika, z kolei Puiga nie wpuści choćby kadra na dany mecz liczyła 11 zawodników, pewnie by wyszli w 10..mnie Koeman od początku nie przekonywał i to się nie zmienia

0

@Sulimo a dzisiejszy mecz jest mniej ważny czy może jest już wygrany? W tej dyskusji jedna osoba nie użyła do tej pory mózgu i nie jest to @Kondziubarca

0

@Encore myślisz że gdyby czarnoskóry policjant zabił biała dziewczynę to ktokolwiek a w tym wypadku James, robiłby taką szopkę? Otóż nie...a argument k, że "ktoś inny by wymyślił" jest tak słaby, że aż szkoda dalej polemizować :)

3

@Encore biały człowiek wymyślił sport jakim jest koszykówka, a jak się okazuje LbJ pewnie nic innego poza tym nie umiałby robić skoro wypisuje takie rzeczy, mózg u niego ewidentnie się nie do końca rozwinął... pewnie gdyby nie grał w kosza latałby z nożem po ulicach skoro to jest według niego w porządku

2

@MSN30 znajomy kolegi na drugi dzień męczył się rozmową, kolejnego dnia już wszystko było ok, wiek ok 40-45 lat

1

@Rothan1 dokładnie, to samo pomyślałem, na YouTube widzę sa odcinki to oglądam(y) ;D

2

@ann_ann pewnie ktoś zna odpowiedź na to pytanie, ale wydaje mi się, że gra w LM to przywilej, a nie obowiązek i w teorii chyba byłoby to możliwe, ale w praktyce raczej nikt by gry nie odmówił ; )

5

@Janiama Villareal właśnie w czwartek o 21 grał rewanż Ligi Europy, a dziś zmiażdżyli Levante..jeśli Barca ma wygrać to wygra tak czy tak, ten "jeden dzień odpoczynku mniej" nie może być ewentualną wymówką, z resztą będzie nieco ponad 60h od zakończenia meczu z Getafe, a to jest dosyć dużo zważywszy na to, że w innych rozgrywkach Barca już nie występuje ; )

0

Ostatnie 10 meczów Levante-Villareal max 3 gole, dzisiaj 3 do 20minuty, oczywiście -3,5 postawione ;D bardzo prawdopodobne że jedyny mecz, który zawali na kuponie bo reszta narazie do przodu, 1300 ponad do wygrania... normalka ;D

1

@LuisSalvano a to nie 21:30?

1

@IronSanHybrid jasna sprawa, powolutku do przodu, dziś przewidywanie dyspozycji zawodnika, a jutro kto wie, może informacja kto wygra Euro i kolejna edycję LM..ale tym się nie dziel z nami, bo nie będzie frajdy z oglądania ;D

4

@IronSanHybrid jasnowidz Jackowski by się takiej przepowiedni nie powstydził ;D zdecydowanie powinieneś z nim rywalizować w kwestii tego, który lepiej przewidzi przyszłość

1

@msmsms no coś w tym jest ;) ale ja to już nie pamiętam jak to u mnie było w sumie, choć stosunkowo nie dawno pisałem...w każdym razie już teraz życzę powodzenia ;D

2

@Fawrf to ja polecam blend, Małpa & Edzio - Myślę o Tobie.. pierwsza zwrotka właśnie z piosenki, którą poleciłes :)

0

@msmsms Nawet z dogrywka jak będą gorący to spokojnie można się położyć przed północą, wydaje mi się, że to dużo czasu na sen ;D

0

@Ghazul3293 czyli jak się komuś coś nie podoba lub się z czymś nie zgadza to nie może wyrazić swojego zdania?

0

@BrzydkiAS jakby chłop padł i udawał "trupa" to trochę śmiech, ale strasznie irytujące są czasem te dzieciaki podające piłkę..

2

@Fenelon Jestem trochę przed 30 i mam tak już od dawna ;D

0

@Barca1922 Federacja wyznaczając go na arbitra głównego ewidentnie kolejny raz chce strollować wszystkich, bo inaczej tego nie mogę zrozumieć

1

@MesQueUnClub_87 dokładnie, zagrać takiego, mówiąc wprost, s********* to trzeba umieć...już pierwsze sceny pokazują jak bardzo negatywną postacią będzie, świetny aktor ;)

0

@FCB24 jak już oglądasz to od "jakichś 2-3 lat" ; ) nie chce być niemiły, po prostu zawsze mnie to jakoś w oczy razi, podobnie jak ktoś używa bynajmniej zamiast przynajmniej, co prawda inna "kategoria" błędu, ale jednak ;p

0

@koziar chce się jeść, chce się wstać a nie ma kompletnie nic do jedzenia, to jest dopiero ból

1

@JarekS i tak dziwnie się zachował, ja po tym nigdy w życiu nie chciał bym jej nawet widzieć..

7

@MarioVeB! Też tego kompletnie nie ogarniam, chłopak coś tam strzela, w mocnej reprezentacji Danii ma pierwszy skład, a niektórzy się tak wyśmiewają jakby tu przyszedł z 7 ligi angielskiej... wiem, że Barcelona to najwyższa światowa półka i powinni tu grać sami zawodnicy z topu, ale mimo wszystko tego nie rozumiem

0

@BarcaInfo no i ja bym to strzelił, chyba większość z nas tutaj na tej stronie ;D ale Timo też człowiek, czasem się zdarza i takie niechlubne zagranie

1

@MesQueUnClub96 Jak widać realne jest ogranie Anglików u siebie, a Węgry też bez problemu mogą im urwać punkty..nie rozumiem tego wiecznego sceptycyzmu, wszystko się jeszcze może zdarzyć, będziemy mądrzejsi po eliminacjach

2

@ObiektywnyKibic121 zachowywałc się naturalnie, a być gburem, który potrafi tylko krytykować jakby nie wiadomo kim byl to dwie różne sprawy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?