leomessi1710
Dołączył/a: lipiec 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Odcinkowy niby kiedy, Fodena? Akurat dmuchnąć wystarczy żeby to chucherko się przewróciło..
1
@ObiektywnyKibic121 dwóch idiotów gadających głupoty, w sumie szkoda chyba uszu na ich p**********
0
@MesQueUnClub96 @NaFazieHitman @Stasiuburza no jak mówiłem, stówka na ziemi leżała to się człowiek nie schylił, w ostatniej minucie nawet w 20 sek powiedzieli "okazja" trzy razy ;D
0
@Stasiuburza jasne, że tak, "zwycięski remis" i "Jan Domarski" to też raczej pewniaczki :P
0
@NaFazieHitman nie stawiam tego, aż tak bogaty nie jestem, za duży stres mimo wszystko ;D choć wydaje mi się, że najpóźniej w 25-30min będzie już ponad 3 razy powiedziane "okazja", aż będe sobie liczył ;D
1
@MesQueUnClub96 wiadomo, że solo to bez sensu raczej, ale do AKO to raczej pewniaczek, ale się okaże ;D
0
Ciekawa oferta na Betfan, można postawić co powiedzą komentatorzy, np. "okazja" w wykonaniu Szpaka jest po kursie 1,25, co prawda musi to powiedzieć 3 razy, ale 3 razy to on pewnie powie w jednej akcji ;D za 1000zl można na czysto 100 wyciągnąć, niby niewiele, ale w tej sytuacji wydaje się, że pieniądze dosłownie leżą na ziemi ;D
1
Potęga rodzi się na naszych oczach, Suazi prowadzi do przerwy z Senegalem 1-0.
0
@Emhyr Akurat więzadło poboczne samo się regeneruje, a coś o tym wiek, bo sam miałem z tym problemy, więc nie powinno raczej to trwać dłużej
0
@escarabajo "Aczkolwiek myślę, że u nas było gorzej" - no dokładnie to zdanie mówi, że u nich w tej sprawie jest lepiej, albo jak kto woli u nas było gorzej...podane są argumenty, które właśnie pokazują, że sytuacja z Aguero jest zdecydowanie inna..nadal więc nie rozumiemy twojego toku rozumowania :P nie zrozum mnie oczywiście źle, nie chce Cię w żaden sposób obrazić, ale coś źle czytasz przekaz ; )
0
@escarabajo gdzie tu kolego widzisz masło maślane? Przekaz jest tak prosty i jasny, że nie widzę tu totalnie nic niezrozumiałego
2
@don'T.R.I.P.e niektórzy robią tu z Anglików bogów piłki nożnej, a jakoś nie grali niczego wielkiego w dwóch pierwszych meczach, moim zadaniem ten strach przed nimi bardzo, ale to bardzo na wyrost... boisko zweryfikuje
0
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIxMDg3NDYwOTYwNDpNOm8TqlJWAPtr-08=
Mile zakończenie weekendu ;D Polska handicap -2 i w meczu Ukraina-Finlandia +1,5, więc fart trochę :p
0
@q1 Glik nigdy nie był jakiś mocarny w wyprowadzeniu piłki natomiast Piątkowski to debiutant, na pewno serducho chłopakowi waliło mocniej cały czas, aby tylko błędu nie popełnić, ale talent chłopak ma i myślę, że jak trochę pogra to zobaczymy u niego to o czym piszesz ; )
0
@Kamilos84 Ciężko się gra z rywalem który się głównie broni i generalnie większość reprezentacji ma problemy ze słabszymi, kto oglądał dziś Francję czy Hiszpanie to wie o czym mówię..sam liczyłem na nasze zwycięstwo 4 czy 5 do 0, zabrakło trochę szczęścia ale spokojnie w drugiej połowie nasi mogą 3 strzelić
1
Ależ Gruzja narazie fajnie się odgryza Hiszpanii, całkowicie bez kompleksów, zaraz mogą niespodziankę zrobić i jakaś bramkę wladowac
2
@lukaszbarca15 Kane lepszy, Suarez lepszy, jeszcze chwilę poczekamy i będą tu pisać, że Lukaku czy Icardi są lepsi bo w "jakiejś tam" statystyce są przed Robertem, szybciej biegają czy coś..
4
@BarcaInfo ciekawy w sumie mecz w jego wykonaniu, tutaj na początku świetna akcja, potem same straty, następnie gol i potem znów kilka niepotrzebnych indywidualnych akcji, gdzie tracił piłkę, cały Dembele ;D
0
@wroclawianin89 czyżby kadra przetrzebiona przez wirus? Bo po tabeli nie wydaje się że aż taka różnica klas jest między tymi zespołami
1
@karci0 to raczej nie jest taka sztuczna jak na naszych orlikach, gdzie pełno granulatu, więc myślę że takie wślizgi nie są aż tak bolesne
0
Oj Martial bardzo prawdopodobne (oby nie) że ma jakiś większy problem z kolanem
EDIT : Chyba na szczęście wszystko ok, bo wrócił na boisko
0
@AlexDark00 czy Suarez z racji swojej pozycji miał asysty gdzie musiał się popisywać jakiś nieszablonowym zagraniem? Chyba raczej nie... chciałbym zobaczyć jakaś statystykę asyst Suareza do Neymara i Messiego i Jakiego typu były to asysty, zgaduje, że raczej krótkie podania, jakaś klepka. Czy dobre podanie zawsze musi oznaczać bramkę? Ok, fajna liczbę asyst ma Suarez, ale czy po jego podaniach strzelec zawsze miał już pusta bramkę? Asysta jest uwarunkowana też tym, jak adresat podania wykończy akcję
0
@AlexDark00 Oczywiście, że nie miał łatwo...akurat wtedy większość topowych klubów Premier League miała gorszy okres, a Liverpool miał dość fajny skład gdy Suarez zdobywał złotego buta. Potem Barcelona, no tutaj to już całkowicie ciężko miał nabijać statystyki, gdy Barca lala wszystkich z góry na dół często 5-6 do 0
2
@FC1899Barca Śmieszne jest to zaślepienie Suarezem czasami tylko dlatego, że grał w Barcelonie...co do asyst to umówmy się ile z tych asyst nastukal do bramek Leo, a jak wiadomo podać Messiemu, aby on mówiąc kolokwialnie zrobił z tego gola to żadna sztuka. I to jedyna statystyka w której Lewy ustępuje Suarezowi, niektórzy jeszcze przytoczą to, że zdobył złotego buta a malo kto weźmie pod uwagę, że w bundeslidze są 4 mecze mniej, co w przypadku Roberta może oznaczać czasem nawet 7-8 bramek
0
@socha 60 razy może nie jest zawrotną liczbą, ale czy ktoś mający 60 kontaktów z piłką był "niewidoczny" i trzeba go po takim występie odsunąć od kadry jak napisałeś w pierwszym poście? Widzę, że znalazłbyś cokolwiek, aby poprzeć swoją tezę, a więc taka dyskusja jest bez sensu bo na każdego zawodnika w każdym meczu można coś znaleźć ; )
0
@socha nie widziałem, żeby się chował, ale ok, niech Ci będzie..zobacz sobie wpływ Zielińskiego na Napoli w takim razie..kolejna rzecz, nie porównałem ich w proporcji 1:1, dałem po prostu przykład, bo wg Ciebie dobry występ danego gracza determinuje ilość kontaktów z piłką, ciekawe, czyli równie dobrze gdyby Reca miał wczoraj ponad 100 kontaktów z piłką to zaliczyłby dobry występ?
0
@socha akurat Jóźwiak miał wejście smoka, zrobił więcej niż Szymański, Reca i Grosicki razem wzięci, więc akurat tu porównanie kiepskie...i Messi miewał spotkania gdzie miał mało kontaktów z piłką czy też śmieszna liczbę przebiegniętych km
0
@socha powtórzę jeszcze raz, zobacz ruch partnerów(prawie go nie było) kiedy Zielu miał piłkę, Jóźwiak fajnie się pokazał i dostał super podanie, zawodnik z piłką przede wszystkim musi mieć komu piłkę zagrać ; )
0
@socha najlepszy piłkarz zeszłego roku zaginął na większą część spotkania, gdyby nie piękny gol to nie wiem czy potrafiłbym przypomnieć choć jedno dobre jego zagranie... przypomnę, że odpowiedziałeś na wiadomość, gdzie zasugerowałes, że w twojej opinii Zieliński nie nadaje się do reprezentacji, a więc tak, wygląda to jak kompleks, bo jak wspomniałem cudów nie zagrał jak znaczna większość ale asystę dał świetną i kilka razy zabierał się fajnie z piłką do przodu ale na bokach byli Reca i Szymański a jak oni dzisiaj grali to wszyscy widzieli
0
@socha serio? Może nie błyszczał jak większość w sumie, ale dał fajna asystę, jakiś kompleks Zielińskiego czy co?