leomessi1710
Dołączył/a: lipiec 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zmiana o 77 minut za późno..
0
@dv7wisnia właśnie szkoda że zszedł on a nie Busi, który jest niesamowicie irytujący, a z Leo Riqui mógłby sobie poklepać, teraz jest z kim pograć
1
Jak on mógł Busiego zostawić? On ani z przodu nic nie daje ani z tyłu..maskara
2
Koło naszego barcelońskiego Pudziana to w sumie przejść wystarczy i już jest minięty..
0
@T^L Messim nie jest, nie ogra 4 i nie strzeli, raz Pjanic fajnie wyszedł i Puig zagrał fajna piłkę, poza tym wszyscy stoją i czekają, ale na co? Trzeba mieć też z kim grać, a na stojąco się nie da
1
@masq niektórzy już tak chyba z przyzwyczajenia..
0
Busi to więcej leży jak stoi, biedny może chory jakiś jest
0
@eckov no właśnie w tym problem, że już go puścilo i teraz dopiero chłopa męczy
2
@Ronmes raczej nie ma innej opcji, poprzeczka to poprzeczka, niewaźne co się potem stanie
1
Dzięki Alisson, obie strzela/+2,5 jak w masełko ;D
1
Pięknie sie Gundogan zrehabilitowal
2
@VamosRakieta ciężko jest pomyśleć o czymś, co jest niczym, bo wiadomo, że jak wielki Ivan by zagrał to z Getafe by nic nie zostało, a skoro "nic" to się nie da nawet o tym pomyśleć ;D taka rozkmina przed spaniem
1
@Thomas99PL w Barcelonie też miewał mecze, że ręce same składały się do braw, ale trzeba patrzeć na całokształt i wypadł niestety słabo..być może dziś faktycznie zagrał świetny mecz i troszkę mógł Ci "zmydlic" oczy, niemniej jednak życzę mu jak najlepiej i obyś po kolejnych pięciu jego meczach mógł potwierdzić to co dziś napisałeś o nim, a mianowicie, że jest jednym z liderów Juve ; )
0
@Thomas99PL oczywiście, że jest regularny i prezentuje wysoki poziom ale czy to jest wystarczający powód, aby bez cienia wątpliwość nazwać go najlepszym w historii? Ja tę wątpliwość mam, a wielu takich było którzy przez wiele lat trzymali w ryzach defensywę w swoim klubie, jak chociażby wspomniani przez Ciebie Maldini czy Puyol, Terry (średnio lubiany przeze mnie co prawda, ale klasy piłkarskiej nie można mu było odmówić), Ferdinand w ManU, Cannavaro, Ramos..takich przykładów jest wiele, każdy ma swojego faworyta, Ty także możesz go mieć w postaci Chielliniego, ale jak już wspomniałem pisząc "bez wątpienia najlepszy.." to raczej przesada i z tym, że półkę wyżej od Puyola i lepszy od Malidniego to chyba troszkę Cię ponosiło ;)
2
@Thomas99PL Xaviemu to Arthur buty co najwyżej może wyczyścić i mówię to z małym bólem serca bo liczyłem, że jednak zrobi w Barcelonie fajną karierę. Chiellini oczywiście jest bardzo dobry, ale pisząc to co napisałeś widać, że to marna prowokacja z twojej strony. Możesz mieć oczywiście swoje zdanie, ale "bez wątpienia najlepszy..." to można właśnie pisać prędzej o Maldinim choć sam bym tak nie napisał bo ciężko jednoznacznie wskazać obiektywnie najlepszego, można jedynie wyrazić swoje zdanie.
2
@NaFazieHitman i znów widać twoją nieumiejętność czytania ze zrozumieniem, być może dlatego, że autor nie dopisał wszystkiego..na pewno jego zdaniem bicie innych dzieci jest złe i wymierzanie sprawiedliwości przed rodzica też nie jest niczym dobrym, ale myślę, że nie taki był sens jego wypowiedzi, bierzesz wszystko dosłownie, jemu po prostu chodziło o to, że czasy się zmieniły i faktycznie ma rację, w jego interpretacji jest to zmiana niekoniecznie na lepsze, ma do swojego zdania prawo, a na pewno wszystko co napisał jest zrozumiałe ; ) a co do tematu znęcania się jednego dziecka na drugim to często jest tak, że mamusia z tatusiem sądzą jaki to ich synuś cudowny, on by nikogo nie skrzywdzil i ani myślą choćby go upomnieć, gdy rodzice innego dziecka się skarżą
1
@NaFazieHitman w związku z tym na przykład to, że teraz dzieciaki bezkarnie znęcają się nad innymi, a gdy rodzic takiego poszkodowanego dziecka choćby zaczepi i upomni tych małych agresorów to już afera jak on może "dzieci" straszyć...teraz rodzice niejednokrotnie chuchają i dmuchają na swoje dzieci nawet w błahych sytuacjach. Wystarczy jak kolega wyżej napisał, przeczytać ze zrozumieniem, a nie zadawać głupie pytania ; )
2
Chcieli dogrywkę to wedle życzenia ;D
0
Tak się napatrzyli na tych z Bilbao jak kopią, że teraz swój swojego kopnął..widać to zaraźliwe ;D
0
@ksobi szybko nowy kuponik skleić i oczywiście nie zapominać o Napoli! Wiadomo już co Napoli z kuponikiem zrobi ;)
7
@ranger3120 "Nie rób drugiemu co Tobie nie miłe" tak to skwituje ;D chyba nikt nie lubi dostawać telefonów z przeróżnymi ofertami, a więc sam bym nie chciał być właśnie tym wykonującym takie telefony
10
@Elosek ludzie? Nie powinieneś sobie tym gitary zawracać, ludzie zawsze będą gadać ;)
0
Niektórzy w tym Athleticu to dziś zaliczą więcej fauli niż celnych podań...
1
Ależ oni ostro grają.. rozumiem twardą grę, ale jest różnica między chamstwem, a twarda grą
0
Pajac ten Garcia, noga na wysokości około 30cm nad ziemia a sędzia praktycznie nic..
0
@GeneralXavi wprowadzając VAR mogli zachować jakieś granice, nie było VAR-u to często padały bramki po metrowych spalonych i raczej chodziło żeby takich głupich błędów unikać czy też jakiś faul którego sędziowie nie wychwycili..ale takie cos to jest po prostu żart
0
Widział ktoś "spalonego" w końcówce meczu Southampton - Aston Villa? Przecież to wyglądało jak nieśmieszny żart..
5
@Wossi61FCB to zależy ile dają casha, a ile jest do wzięcia jak wejdzie wszystko.. być może bardziej się opłaca zagrać kontrę
0
9/10 meczów pomiędzy Leverkusen a Lipskiem pada conajmniej 2 gole a jak człowiek postawi to oczywiście 1-0 i obijanie słupków, poprzeczek oraz marnowanie setek ;D
8
@Quavosk chyba logiczne, że z racji wzrostu nie jest w powietrzu jakimś Goliatem, a prawą nogą jednak "kilka" bramek strzelił ; )