0

Miałby ktoś może link do całego wczorajszego meczu? Nie miałem niestety okazji obejrzeć i w internecie nic nie mogę znaleźć.

1

Generalnie gra na orliku to całkowicie inne granie niż na trawie, często trzeba grać na małej przestrzeni, a więc zawodnicy muszą być dobrze wyszkoleni technicznie. Z taktyka jak sam napisałeś, ciężko jest ustalić taktykę, trzeba dostosować się do przeciwnika, jeśli jest to drużyna z problemami z wyprowadzaniem piłki to wysoki pressing i wtedy pozostaje im grać długą piłką. Na dłuższą metę przynosi to raczej marny skutek na orlikach, bo ciężko jest się rozpędzić. Dobre krycie i już przeciwnik ma ogromny problem. Na pewno bardzo ważna jest też kondycja. Mecze na orlikach zazwyczaj toczą się w wyższym tempie niż na dużych boiskach i jeśli jedna drużyna jest dobrze przygotowana w tym elemencie to już na wstępie ma przewagę, bo przeciwnika można poprostu zabiegać. Trochę się na orlikach ograłem i zazwyczaj właśnie to, co opisałem powyżej, było kluczowe przy wygrywaniu meczów.

0

RIP Neymar, chyba się nie wylize już

0

Można było przecież tylko grupowe stawiać ; )

0

U Grubego bez zmian

0

Kto twierdzi, że karnego nie było jest naprawdę zaślepiony

1

A czy on strzela brzydkie? ;D

0

"Hose Małrinio" tego jeszcze nie słyszałem

4

Większość widzę się cieszy bo otwiera się szansa dla Argentyny, a jeśli Nigeria ma tak grać jak gra i Argentyna ma tak grać jak gra to jestem za tym żeby przedstawiciele Czarnego Lądu grali dalej

2

Ależ szkoda że to nie wpadło, byłby mocny kandydat do bramki mistrzostw

7

Co Mbappe porobił, ma chłopak niesamowitego skilla

0

To już Pana trenera trzeba pytać, Peszko sam się nie powołał, ani nie może sam się wpuścić na boisko, Stanowski często plecie od rzeczy, tak jak i teraz. Porażka i winny jest, kto? Peszko, dlatego że pojechał na mundial.Czy to ma sens?

0

Co tu dużo mówić, Stanowiski jest idiotą. Już można dać spokój temu po co Peszko pojechał. Przegrywamy mecz, w którym on nie zagrał, nie wszedł ani na chwilę, a ten tak gada jakby to była jego wina, ze bo Nawalka nie wpuścił, nonsens. Wszyscy co grali, wyglądali fatalnie, kompletnie nie widzę tutaj sensu znów cisnąć po Slawku, ale jak widać zrobiło się to już po prostu modne.

1

A Milik powinien być na mojej pozycji, przed TV

2

W czym tak naprawdę lepsza jest Portugalia od naszych obecnie? Skoro jak sam mówisz, jesteś realistą, to jeśli Portugalia mogłaby wg Ciebie grać w finale to i Polska również ; )

0

A no nie, jak nie za krótko to znów przerzucą całe pole karne, ewentualnie za głęboko i bramkarz łapie. Ogólnie rzecz biorąc słabo wygląda ich gra z "popisami" Luisa na czele. Pozostaje tylko liczyć, że coś się zmieni w drugiej połowie ; )

15

Kolor strojów zobowiązuje, ciągle tylko wrzutki..

9

Cristiano Ronaldo: "Po zakończeniu kariery chciałbym zostać aktorem.Mam slabość do aktorstwa.Mam już pewne doświadczenie, ponieważ już występowałem w reklamach..."
Źródło "en.as.com"(fangol)

No bez wątpienia talent do tego ma, a doświadczenie nie tylko z reklam ;D

0

W ataku taka siła, że aż język się trzęsie i plącze chcąc wymówić te nazwiska.

1

1 mecz a 30 jak sam podałeś to chyba lekka różnica

4

Valverde po prostu nie chce zawieść kibiców z całego świata, którzy specjalnie przyjechali zobaczyć grę m.in Suareza...

0

Oglądałem niejednokrotnie i bez większych problemów.

0

Wydaje się, że innej opcji niż Utah-Oklahoma nie ma bo tylko jeden mecz o 4:30 ; )

0

Gość sam wygrywa mecze, gra kosmiczny futbol, czy to dziwne, że wiele osób się tym jak to określiłeś "jara"? Patrząc na niego czasami wydaje mi się że widzę naszego Leo w szczytowej formie i myślę, że nie tylko ja tak mam.

0

Które i tak koniec końców nic nie dały, a poza tym co roku takiej serii z samobojami nie ma. Za tok Real co roku od paru ładnych lat leci na farcie, przykładów można dać wiele, ale chyba każdy wie.

1

To raczej chodzi o to jak wiele szczęścia ma Real, to jest niepojęte.

1

Co? xD.

0

Kolego, o czym Ty mówisz? Jakie mądrości? Bo nie rozumiem. Jakie rzeczy piszę? Czy kogoś obrażam czy coś w tym stylu? Pisać czy też mówić co mi się podoba nikt mi nie zabroni, a napisałem co mi leży na sercu. Tyle.

3

W czwartek mam lot do Barcelony na mecz z Valencia, może ktoś chce lecieć zamiast mnie?
A tak całkiem serio, wlasnie dlatego piłka nożna jest takim pięknym sportem, gdzie skazywana dosłownie na pożarcie Roma walczyla z Barceloną nie jak równy z równym, bo w mojej opinii w dwumeczu wyglądali lepiej i zasłużenie grają dalej. "Nasi chłopcy" niestety zawiedli, ale zawodzą tak rzadko, ze takie wpadki można wybaczyć. Całkiem możliwe że sezon ligowy zakończy się bez porażki. Ile drużyn w historii może się czymś takim pochwalić? Z tego co kojarzę bardzo niewiele. Dlatego też można dziś odczuwać smutek i złość, ale trzeba pamiętać zawsze o tym ile Barca daje radości, co zdarza się zdecydowanie duzo częściej. Jestem pewien, że jeszcze w tym sezonie Blaugrana uszczęśliwi nas niejednokrotnie. Wracając jeszcze do pierwszego zdania mojego wywodu, oczywiście pójdę na mecz z dumą i będę dopingował ukochany klub tak jak na prawdziwego kibica przystało. Miłej nocy wszystkim życzę ; )

0

Ja jadę, a co do biletów to są obecnie dostępne na oficjalnej stronie, ale osobiście kupuje dopiero na miejscu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?