leomessi1710
Dołączył/a: lipiec 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zieliński w tych eliminacjach zagrał ok. 95% możliwego czasu gry, więc wydaje sie, że jest podstawowym zawodnikiem.
1
Nazwisko Artura było skandowane jeszcze na rozgrzewce i w trakcie meczu, a w chwili gdy schodził, cały stadion krzyczał "Dziękujemy!", w telewizji wszystkiego nie zobaczysz, ani nie usłyszysz ; ) a atmosfera na meczu była jak zawsze niesamowita
0
Jeszcze Isco zmienił ;D
1
Patrząc na to, że jest to prawdziwa historia to można chyba śmiało powiedzieć, iż w swojej kategorii jest to najlepszy film o czym świadczyć może również rekordowa ilość otrzymanych Oscarów.
0
Genialna pułapka "offsajdowa" w wykonaniu Ramosa
8
Niby lato, a temperatura jednak minusowa :D
http://wrzuc.se/i/59c359c4cf973
1
no już chyba nawet Ronaldo będzie na Leo głosował jeśli nasz crack taką formę utrzyma do końca roku ;D
21
Paulinho jak CR, nic nie gra, niewidoczny, a gola strzela ;D
0
Bawi się Dybala nieźle
0
Serio? Pierwszy gol piękny? Ciekawe
1
mały błąd się wkradł, a mianowicie nie Australian, a US Open ; )
1
wynik zdecydowanie oddaje obraz gry, nasi na plus, a w mojej opinii najlepiej wygląda narazie Busquets, który kilka razy w swoim stylu zabawił się z Włochami, Iniesta też fajnie gra...Alba i Pique solidnie jak reszta drużyny
0
Och życie, I że Cię nie opuszcze, Wciąż ja kocham, Próba ogniowa, 50 pierwszych randek, Bezpieczna przystań, List w butelce...może akurat któryś z filmów nieznany jeszcze ; )
1
No właśnie, czyli o kwotę się tu rozchodzi ; ) Z całym szacunkiem dla Paulinho to nie zasługuje on na to, aby przejąć to miano po kimś takim jak Thierry Henry.
0
Henrik Larsson wydaje się przyszedł w wieku 33 lat. Ciekawe, być może Marca jakoś inaczej to liczy..
0
Józek trafi
Edit: a jednak niestety nie
1
Sędzia przepisów nie zna chyba, parodia.
1
0
1
dokładnie, jeśli chodzi o wyrażanie emocji nie ma sobie równych, np. bramka Iniesty z Chelsea, Balotelliego z Niemcami czy też Smolarka z Portugalią
2
dzisiaj się wielu ciekawych rzeczy można dowiedzieć od naszych komentatorów ;D
2
"Wyjechał do Fin" Szpaku
"Troche bardzo za plecy" Żewłakow
mistrzowie ;D
0
Mógł zachować się jak Aaron Hunt z Werderu Brema 3 lata temu, gdy nie będąc faulowanym przyznał się do tego sędziemu, który cofnął decyzję o przyznaniu karnego. Gdyby tak właśnie zrobił to teraz cały świat mówiłby o fantastycznej postawie Alby, a tak to mówi się, że znów zrobił (niestety) z siebie pajaca. A sędzia odgwizdując takiego karnego nie pokazał się wcale z lepszej strony.
2
Parodia jednym słowem. CR7 bez wątpienia jest piłkarzem wybitnym, ale poza strzelaniem bramek niczym się już nie wyróżnia. Zero akcji indywidualnych, zero podań, asyst(oczywiście też ma ich sporo, jak większośc zawodników spędzających 90% czasu w polu karnym), po których ręce same składają się do oklasków. Dawniej słynął jeszcze z rzutów wolnych, potrafił minąć na szybkości kilku rywali niejednokrotnie wkręcając ich w ziemię, a teraz przeplata mecze gdzie potrafi strzelić 2-3 bramki, meczami, gdzie potyka się o własne nogi, dosłownie, jak np. w meczu KMŚ. Zobaczymy jak będzie wyglądała reszta tego roku, ale jak Cristiano dostanie tę nagrodę tylko za wygranie LM i LaLiga(tylko w sensie, że są to trofea zespołowe) to nie mam pytań.
0
tak, ten dłuższy z tyłu ; )
1
http://www.fangol.pl/view/210121/dlaczego-ajax-gra-z-lyonem
2
Bardzo wymowne zdjęcie, pokazujące ogromne zaangażowanie piłkarzy Juve. Nasi powinni byli zrobić podobnie gdy Dybala strzelał pierwszego gola. Stali tylko wokół niego jak kołki.
0
Na karcie jest numer, który musisz wpisać podczas zamawiania biletu, więc bilet będziesz mógł kupić dopiero po otrzymaniu karty.
0
Brakuje teraz takich bramek jak ta 3, wtedy strzelał lobem bardzo często.
0
uraz kolana-chyba najgorsze co może się przydarzyć, a coś o tym wiem, bo sam przez to przechodziłem...oby to nie było nic złego, bo czasami wydaje się, że drobny uraz tak naprawdę jest bardzo poważny