leomessi1710
Dołączył/a: lipiec 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale bym chciał, aby dzisiaj Barca wygrała zdecydowanie, bo jak widze na każdym kroku, że każdy stawia 1, 1X albo X to mnie nieco śmieszy. Wiem, że Barca nie wygrała tam już 10 lat, ale ewidentnie wrzucili teraz wyższy bieg i uważam, że dzisiejszy mecz będzie wyglądał kompletnie inaczej niż ten sprzed 2 miesięcy. Celta na Bernabeu nie wygrała od 11 lat, a wczoraj wiemy jak było, tym bardziej, że każdy raczej stawiał tam jakieś 2-3 bramki przewagi Realu.
0
Alexandra Stan - Mr Saxobeat, o to chodzi?
1
wydaje mi się, że 80% osób ma ten sam "problem" ;D
1
No ale przecież Ronaldo jest skrzydłowym ;D
0
coś mi się wydaje, że to jest ironia
1
mi jeden również nie wszedł na te chwile, jeszcze jeden mecz został, więc może i u mnie się skończyć, że jeden mecz ostatecznie nie wejdzie, ale ten przegrany to nie Barca, a Nicea, która miała do 70min 1-0...w każdym razie jeszcze obaj się odkujemy, powodzenia na przyszłość ; )
0
gra jest słaba i to nie ulega wątpliwości, ale mówić, że "może chociaż puchar króla uda się zdobyć w tym roku" na tym etapie rozgrywek, wydaje mi się, nie wypada...nie każdy klub rozpieścił tak swoich kibiców jak Barca, że ewentualne nie wygranie żadnego trofeum w danym roku to byłaby totalna porażka...wierzę, że tak się nie stanie i liczę jak każdy na wygranie wszystkiego, ale gdyby nasi ulubieńcy nie wygrali nic to czy byłby to koniec klubu? nie, bo każdemu może się zdarzyć gorszy sezon bez trofeów i wtedy okaże się kto tak naprawdę jest prawdziwym kibicem, a nie tylko "kibicem sukcesu"
0
Liga Mistrzów to już za wysokie progi? ewentualne 8pkt straty to juz przepaść? prawdziwy kibic nie powinien tak myśleć choćby nie wiem co się działo
0
ile do wyjęcia?
2
Chwilami myślę, że lepiej byłoby jakby Neymar zszedł i w 10 grałoby się lepiej, bo to co on wyprawia to masakra jakaś.
2
Ciężko jej nie pamiętać, wszedł jak w masło ;D
0
Komedia: Eurotrip, Supersamiec, Projekt X, Zamiana ciał,
Z przygodowych to jakoś nic obecnie nie przychodzi mi na myśl
Thriller/Akcji: Tożsamość, Kod nieśmiertelności, Non-stop, Siedem, Lęk pierwotny, Gothika
0
Jak się pobiega to nie jest tak źle, wiem z własnego doświadczenia ; )
0
Zawsze mógłbyś obejrzeć na telefonie, bo zgaduję, że masz pakiet skoro pisałeś tutaj nie mając prądu ; )
2
Warunki dzisiaj były kiepskie do skakania, wiało pod narty i za chwilę w plecy. Wiadomo, że w tym sporcie ciężko o sprawiedliwość, bo wiatr odgrywający ogromną rolę ciągle się zmienia, ale dzisiaj te zmiany warunków dla poszczególnych skoczków na pewno nie były sprawiedliwe nawet w najmniejszym stopniu. Do tego zeskok kiepski, dziura na dziurze, ale to już inny temat.
1
Nie takie historie już się w piłce zdarzały ; )
0
A co do tego ma Messi? Czy każdy agent ma mówić o piłkarzu, którego reprezentuje, że jest on najlepszy w historii? Co prawda może sobie tak mówić, aby, jak stwierdziłeś "załatwiać jak najlepsze umowy Ronaldo i dbać o jego medialność", ale jest to lekka przesada i nadużycie moim i zgaduje nie tylko moim zdaniem. Jednak panuje wolność słowa i każdy może sobie mówić co chce, a ja tylko stwierdziłem, że to dobry żart ; )
0
"Nie jest to pierwszy raz. Wiele ofert spotykamy na swojej drodze, bo po prostu mamy do czynienia z Ronaldo, najlepszym graczem w historii. To zatem normalny scenariusz, że ludzie zgłaszają się po niego - oświadczył Mendes w "Sky Sport"."
Takiego żartu dawno nie słyszałem ;D
26
Trochę komentatora poniosło z tym "Potrafi robić rzeczy które się nawet Messiemu nie śniły" ;D
0
Nie wiem właśnie, choc opcja z czerwonymi wydaje się być prawdopodobna ;D na jakąś większą awanturę to w sumie nie wygląda bo odstępy 2-minutowe w większości są pomiędzy kartkami, ale kto wie
3
http://www.flashscore.pl/mecz/xYRKWc00/#szczegoly-meczu
Czegoś takiego jeszcze nigdy nie widziałem ;D
0
Zależy ja na to popatrzymy, był czas, że było ich aż nadto, więc może lepiej jak są rzadziej, wtedy jakoś bardziej się na ten mecz czeka. To jest oczywiście moja opinia, Ty widzisz to inaczej, każdy może mieć swoje zdanie rzecz jasna ; ) Najbardziej to bym chciał, aby finał LM był z nimi, bo czegoś takiego jeszcze nie było. Wygrana w takim meczu to by było dopiero coś ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak gra drugi najlepszy piłkarz swiata, to ten najlepszy w takim razie chyba pół boiska sam przechodzić musi...
0
Na 3:2 sam na sam, a na 4:2 uderzał Kroos, piłka poleciała pod nogi Ronaldo gdzies na 8 metr i uderzył mocno pod poprzeczkę.
4
Ahh, szkoda że nie setny mecz, bo 600 pokazuje, że już niestety bliżej niż dalej do końca kariery Leo, ale trzeba cieszyć się tym co jest oraz tym, że wciąż mamy okazję oglądać jego grę i oby jak najdłużej. Choć jeszcze zapewne nieraz najlepszy piłkarz w historii oczaruje cały świat, a żadne nagrody i tak nie odzwierciedlą jego geniuszu.
0
Niech już sobie strzela te gole choć każdy kto ogląda wie jak gra. A ciągłe gadanie o nim, ze jest skrzydłowym jest żałosne, bo caly czas tylko w "16" stoi. W każdym razie trzeba Realowi pogratulować i ich przeciwnikom także bo wiele nie dostawali swoją grą.
0
Zniknął, jak na magika przystało ; )
1
Może zamiast tego warto podać statystykę liczby goli z rzutu wolnego w stosunku do liczby prób. Sam co prawda takiej statystyki nie znalazłem ale jest coś innego co pokazuje, że i w tym aspekcie Leo jest lepszy.
"Lionel Messi musiałby nie strzelić gola z żadnego z kolejnych 147 rzutów wolnych, by być tak samo skutecznym jak Ronaldo - 2,1 proc."
http://www.zczuba.sport.pl/Zczuba/1,138263,20267462,ile-rzutow-wolnych-musialby-zmarnowac-messi-zeby-miec-taka.html - tutaj wszystko jest.
0
Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z biletami na mecz z PSG? Bo becnie na oficjalnej stronie nie ma możliwości by je kupić.