leomessi1710
Dołączył/a: lipiec 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam pytanie związane z ligą typerów, a mianowicie jak to jest z tą specjalną kolejką na listopad, trzeba było coś zaznaczyć lub też zapisać się w jakiejś osobnej zakładce, aby w niej uczestniczyć? Chciałbym się tego dowiedzieć, bo od początku listopada stawiam a w tabeli mnie nie ma..
0
Młodych, perspektywistycznych i ofensywnie usposobionych zawodników akurat chyba nam nie brakuje, odwrotnie jeśli chodzi o defensywę, to raczej tutaj powinni szukać graczy na przyszłość, bo jak to wygląda obecnie wszyscy wiemy..
0
Można to oglądać bez końca ;)
0
Troszke wcześniej, w sobotę ;)
1
Myslalem, że CR7 jest skrzydłowym jak sam o sobie nawet mówi, no ale ok, a brak Leo to jakiś żart.Może i miał trochę gorszy sezon, ale dla większości napastników 28 goli to byłby znakomity wynik.
0
James jest niesamowity *,*
1
O niebo lepiej niz w 2 poprzednich meczach, malo strat o ile w ogole jakies mial i kilka udanych dryblingow oraz otwierajacych podan, a takze dosyc pracowal w pressingu ;)
0
http://www.futbolhd.pl/stream2.php
http://www.drhtv.com.pl/drhtv2.html
zazwyczaj oglądam na którymś z tych dwóch i działa dobrze, a obraz całkiem fajny ;)
0
A przypominasz sobie 2-mecz Barcelona-Inter w 2010? Wtedy pewnie wszystko było ok, Inter wygrał zasłużenie, tak?
0
brak mózgu, tego się nie wyleczy niestety ..
0
Real chyba jeszcze "nie dojechał" na El Madrigal :D
0
Jest taki film, w którym facet świetnie grający w Baseball po wypadku całkowicie zapomina jak się gra..Leo dzisiaj wygląda właśnie jakby zapomniał na czym polega gra w piłkę..mam nadzieję, że to chwilowe i już w 2 połowie zobaczymy całkiem innego gracza..
0
Ja to nawet mógłbym dopłacić żeby grać w Barcelonie...gdybym miał kase oczywiście ;P
0
idąc twoim tokiem myślenia Bale dosłownie sam mecze powinien wygrywać..
0
Jeśli chodzi o grę Thiago to wraz z Goetze nie za bardzo im to szło.Kiedy Pep zrobil zmiany i weszli Muller i Kroos to ich gra ruszyła z miejsca..
0
Takiego Leo chciałbym znów oglądać ;)
0
Perquis przerzut niczym Ronaldinho ;D
0
Adriano chyba przybiegł tu prosto z planu filmowego Ziemii żywych trupów ;P
0
Ty czekasz na "wielkii real" a my czekamy, aż zmądrzejesz i przestaniesz prorokować..
0
dobre pytanie, też chciałbym wiedzieć ;p
0
Piękne chwile ;) Myślę, że już niedługo powrócą :D
0
Mam nadzieję, że historia, jaką zapisze Neymar w barwach Barcy będzie jeszcze piękniejsza i bardziej spektakularna niż kiedykolwiek ;)
0
Masz rację, a wyprowadzenia piłki przez Hummelsa też były tragiczne niestety ;/
0
Szkoda, że dzisiaj nie może już zagrać w barwach Barcy ;P
0
Wczorajszy mecz był trzeba przyznać tragiczny...brak obrony(oprócz Valdesa) i brak ataku, z resztą podobnie jak w 1 meczu z Milanem..piłka nożna już niejednokrotnie mnie zaskakiwała i sądzenie, że awans Barcy jest niemożliwy jak dla mnie jest jeszcze zbyt wczesne...poczekamy, zobaczymy, wiadomo, że szanse są minimalne, ale wierzyć można, a tak jak mówię, to jest piłka nożna i wszystko jest jeszcze możliwe ! ;)
0
fish
80-37=43 chyba aż takiej tragedii nie ma, ktoś te 43 gole musialł strzelić ;)
58-24=34 wynika z tego, że dla realu więcej strzela Ronaldo, aniżeli Leo dla Barcy..;]
ale to jest moim zdaniem bezsensownem, gdy mówi się co by było gdyby nie było Messiego..on jest i strzela i oby robił to jak najczęściej i jak najdłużej ;)
0
przed kilkoma minutami włączyłem meczyk barcy pod linkiem : http://sportltv.com/live3.html , a tu komentarz z meczu chelsca-southampton ;p dodam jeszcze, że akurat włączyłem na pół minuty przed bramką Leo i wtedy gola strzelił też Lambert z southampton i na początku tego nie zauważyłem, że komentarz nie pasuje ;p
0
messi6m
każdy będzie mógł głosować na te mecze, aby zostały wytransmitowane i ja również mam nadzieje, że zostaną one wybrane ;)
0
Jak zawsze skromny :) Mówi, że w zespole jest wielu świetnych zawodników i tu oczywiście ma 100%, ale uważam, że jego nieobecność byłaby jednak zauważalna, bo takiej różnicy jak on to nie robi nikt ;)
0
jeśli Leo będzie takim ojcem , jakim jest piłkarzem, to Thiago będzie niesamowicie szczęśliwym dzieckiem ;)