leomessi1710
Dołączył/a: lipiec 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co prawda nie w 92 min, przynajmniej sobie takiego meczu nie przypominam ale trafił z nimi głową dwukrotnie 2 sezony temu.
0
Orientuje się ktoś kiedy poznamy dokładne daty poszczegolnych meczów?
0
5, 13, 19, 27, 36, 43
Tylko masz się ze mna podzielić ; )
0
To niżej jeszcze mogłeś dodać
"12:12: Zaczęli! Manchester City – AS Monaco. Czyli Kamil nie wróci do Madrytu, szkoda."
Bo o Kamila tu chodzilo. Moze i szkoda, bo i Monaco by ich zlało.
0
To jest żart rozumiem?
0
Haha ; d no to PSG
0
Arek ich uciszy ;D
0
https://skrotymeczow.pl/pilka-nozna/cagliari-ssc-napoli/30124
0
mnie wcale nie dziwi to marnowanie okazji, dałem handi -1, więc przyznaje się, to moja wina ;D
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv2.html
nie ścieło mi ani raz
0
Opowieść wigilijna, Jack Frost, W krzywym zwierciadle : Witaj Święty Mikołaju
2
Już odlóżmy na bok kwestie strzelania bramek bo od tego jest inna nagroda, a mianowicie Złoty But i gole nie powinny być wyznacznikiem tej nagrody, ale on po prostu nic wielkiego nie gra w tym roku, ciężko sobie przypomnieć jakieś jego wybitne spotkania. O ile we wcześniejszych latach zdobywał tę nagrodę zasłużenie tak w tym to będzie kpina, że ja dostanie, bo tak się niestety najprawdopodobniej stanie.
1
http://www.viagogo.pl/Sports-Tickets/Wintersports/Ski-Jumping-World-Cup-Tickets
1
W 3000-3500 zl sie zmiescisz. Najlepiej ogarnij sobie wyjazd samemu, lot samolotem zależnie od terminu, ale wcześniej zaplanujesz to myślę 400-500 zł w dwie strony od osoby. Nocleg za np. 3 noce to koszt rzędu 300 zł od osoby, dużo tez zależy czy to będzie jakiś hostel czy też lepszy hotel. Bilet na mecz to też zależy jakie miejsca i jaki mecz ale też można liczyć 300-350 zł. Całkowity koszt wynosi wiec około 2500zl + koszty metra, restauracje, dojazd z lotniska oraz np. zwiedzanie muzeum, pamiątki i tak 3500zł około wychodzi.
0
Niestety czasami zdarza się, że nawet najlepsza drużyna może być chwilowo bezsilna i tak było wtedy, ale mówi się, że futbol zawsze daje szanse rewanzu, na który w tym wypadku długo nie musieliśmy na szczęście czekać. Trzeba teraz tylko czekać na losowanie i czy wypadnie Bayern czy ktokolwiek inny, to Barca musi pokazać, że jest najlepsza. Jak dla mnie mogą wygrywać i po 1-0 w 90 min, bo to może i bardziej boleć niż 5,6 czy 7-0.
0
Z tym upokorzeniem bym nie przesadzał, bo jak w takim razie nazwać 7-0? Co do scenariusza, aby trafić na nich i ich rzeczywiście zdemolować, to jestem za ; )
0
Tez dałem, ale jeszcze inne nie weszły. Ogólnie to stawiałem na Barce chyba 4 razy w życiu z czego 2 razy był remis i raz porażka także chyba ta reguła się sprawdza.
1
Chyba nikt Cię nie zrozumiał, bo ja wnioskuję, że tak jak ja kiedy na kogoś postawisz to zawsze jest odwrotnie, mam rację? ;D To jeszcze ja postawię na Real, wtedy wygrana Barcy w 100% pewna ; )
0
To nie jest do końca dobry tok rozumowania, patrząc chociażby na ostatni mecz Atletico-Real. Po prostu Barca nie ma patentu na grę z Sociedad, ale trzeba mieć nadzieję, że to się dziś zmieni.
0
1. Wichry namiętności
2. Pearl harbor
3. Braveheart
4. Ostatni mohikanin
5. Gladiator /Titanic
We wszystkich filmach kapitalna ścieżka dźwiękowa co dla mnie ma również ogromne znaczenie.
0
Racja, mój błąd.
1
Sezon 2010/2011 w sumie 12 goli, 7 w fazie grupowej, najwięcej, nie licząc obecnego sezonu.
0
Ronaldo miał 11
0
Widzę, że jako jedyny potrafisz normalnie odpowiedzieć. Po raz który na meczu będziesz? Ja dopiero pierwszy raz będę miał okazję
0
Dobrze wiedzieć, dzięki za informacje! ; )
0
Bardzo elokwentna odpowiedź, następnym razem możesz się wstrzymać z takimi komentarzami "typie" ; )
0
Z kim widzimy się 05.03 na meczu z Celtą? ;D
0
Też mam zamiar wtedy jechać i również będzie to mój pierwszy raz. Lecisz samolotem, jazda autobusem czy może samochodem? ; )
0
Widzę podobny gust mamy, choć akurat Pan i Pani Smith jeszcze nie widziałem, ale obejrzę i ten film.
1
O tak, to jest klasyk, zarówno Morgan Freeman jak i Brad Pitt mają w tym swój ogromny udział. A z Pittem też wiele jest filmów godnych polecenia, jak np. The Legends of the Fall (arcydzieło moim zdaniem w każdym calu choć mało doceniany) czy Joe Black.