2

Co prawda nie w 92 min, przynajmniej sobie takiego meczu nie przypominam ale trafił z nimi głową dwukrotnie 2 sezony temu.

0

Orientuje się ktoś kiedy poznamy dokładne daty poszczegolnych meczów?

0

5, 13, 19, 27, 36, 43
Tylko masz się ze mna podzielić ; )

0

To niżej jeszcze mogłeś dodać
"12:12: Zaczęli! Manchester City – AS Monaco. Czyli Kamil nie wróci do Madrytu, szkoda."
Bo o Kamila tu chodzilo. Moze i szkoda, bo i Monaco by ich zlało.

0

To jest żart rozumiem?

0

Haha ; d no to PSG

0

Arek ich uciszy ;D

0

mnie wcale nie dziwi to marnowanie okazji, dałem handi -1, więc przyznaje się, to moja wina ;D

0

http://www.drhtv.com.pl/drhtv2.html
nie ścieło mi ani raz

0

Opowieść wigilijna, Jack Frost, W krzywym zwierciadle : Witaj Święty Mikołaju

2

Już odlóżmy na bok kwestie strzelania bramek bo od tego jest inna nagroda, a mianowicie Złoty But i gole nie powinny być wyznacznikiem tej nagrody, ale on po prostu nic wielkiego nie gra w tym roku, ciężko sobie przypomnieć jakieś jego wybitne spotkania. O ile we wcześniejszych latach zdobywał tę nagrodę zasłużenie tak w tym to będzie kpina, że ja dostanie, bo tak się niestety najprawdopodobniej stanie.

1

W 3000-3500 zl sie zmiescisz. Najlepiej ogarnij sobie wyjazd samemu, lot samolotem zależnie od terminu, ale wcześniej zaplanujesz to myślę 400-500 zł w dwie strony od osoby. Nocleg za np. 3 noce to koszt rzędu 300 zł od osoby, dużo tez zależy czy to będzie jakiś hostel czy też lepszy hotel. Bilet na mecz to też zależy jakie miejsca i jaki mecz ale też można liczyć 300-350 zł. Całkowity koszt wynosi wiec około 2500zl + koszty metra, restauracje, dojazd z lotniska oraz np. zwiedzanie muzeum, pamiątki i tak 3500zł około wychodzi.

0

Niestety czasami zdarza się, że nawet najlepsza drużyna może być chwilowo bezsilna i tak było wtedy, ale mówi się, że futbol zawsze daje szanse rewanzu, na który w tym wypadku długo nie musieliśmy na szczęście czekać. Trzeba teraz tylko czekać na losowanie i czy wypadnie Bayern czy ktokolwiek inny, to Barca musi pokazać, że jest najlepsza. Jak dla mnie mogą wygrywać i po 1-0 w 90 min, bo to może i bardziej boleć niż 5,6 czy 7-0.

0

Z tym upokorzeniem bym nie przesadzał, bo jak w takim razie nazwać 7-0? Co do scenariusza, aby trafić na nich i ich rzeczywiście zdemolować, to jestem za ; )

0

Tez dałem, ale jeszcze inne nie weszły. Ogólnie to stawiałem na Barce chyba 4 razy w życiu z czego 2 razy był remis i raz porażka także chyba ta reguła się sprawdza.

1

Chyba nikt Cię nie zrozumiał, bo ja wnioskuję, że tak jak ja kiedy na kogoś postawisz to zawsze jest odwrotnie, mam rację? ;D To jeszcze ja postawię na Real, wtedy wygrana Barcy w 100% pewna ; )

0

To nie jest do końca dobry tok rozumowania, patrząc chociażby na ostatni mecz Atletico-Real. Po prostu Barca nie ma patentu na grę z Sociedad, ale trzeba mieć nadzieję, że to się dziś zmieni.

0

1. Wichry namiętności

2. Pearl harbor

3. Braveheart

4. Ostatni mohikanin

5. Gladiator /Titanic
We wszystkich filmach kapitalna ścieżka dźwiękowa co dla mnie ma również ogromne znaczenie.

0

Racja, mój błąd.

1

Sezon 2010/2011 w sumie 12 goli, 7 w fazie grupowej, najwięcej, nie licząc obecnego sezonu.

0

Ronaldo miał 11

0

Widzę, że jako jedyny potrafisz normalnie odpowiedzieć. Po raz który na meczu będziesz? Ja dopiero pierwszy raz będę miał okazję

0

Dobrze wiedzieć, dzięki za informacje! ; )

0

Bardzo elokwentna odpowiedź, następnym razem możesz się wstrzymać z takimi komentarzami "typie" ; )

0

Z kim widzimy się 05.03 na meczu z Celtą? ;D

0

Też mam zamiar wtedy jechać i również będzie to mój pierwszy raz. Lecisz samolotem, jazda autobusem czy może samochodem? ; )

0

Widzę podobny gust mamy, choć akurat Pan i Pani Smith jeszcze nie widziałem, ale obejrzę i ten film.

1

O tak, to jest klasyk, zarówno Morgan Freeman jak i Brad Pitt mają w tym swój ogromny udział. A z Pittem też wiele jest filmów godnych polecenia, jak np. The Legends of the Fall (arcydzieło moim zdaniem w każdym calu choć mało doceniany) czy Joe Black.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?