0

Miło się ogląda taka grę, szybko, zdecydowanie, bez zbędnych podań w poprzek boiska.

0

Cóż, może i coś w tym być ;D żeby to tylko nie było przebudzenie bestii :P

20

Co by nie mówić, ładne zachowanie CR-a

0

Akurat ta grupa "kibiców" nie miała biletów na mecz i najwyraźniej przyjechali tylko w jednym celu, aby zrobić jakąś rozróbę i to im się niestety udało.

0

Brawo Piotrek!

0

Nie, wszyscy wola oglądać ogórków niż "gwiazdy"

0

Tak, tylko jeden.

0

Jeśli dana drużyna ma już w składzie tylko 6 zawodników.

0

Jaaaaaazda z nimi! ;D

0

Brawoooooo Dawid Podsiadło!!!!

1

Dość wyrównany mecz pod względem sytuacji z małą przewaga Girony, szczególnie w ostatnich minutach dwie groźne akcje.

1

Kod nieśmiertelności

0

Z tego co widzę to jeden przecinek jest postawiony blednie. Czy już nie wolno czasami popełnić błędu, o wszystko trzeba się czepiać?

1

Coo? To nie może być pisane na serio ;D przez Messiego stracone 4pkt? Przecież Messi to większość meczów sam wygrywa...jak można w ogóle coś takiego napisać? ;d

0

Sampdoria-Torino 1/X ( czyste 1 też można spróbować)
West Brom-Southampton - typ dokładnie jak wyżej
Nice-Toulouse - 1
Porto-Braga - obie strzela

1

Widzę duzo osób na Sevillę dało, co jak dla mnie jest dosyć dziwnym typem, gdyz Eibar w tym sezonie u siebie gra całkiem niezle, zaś Sevilla nie zachwyca swoją grą szczególnie na wyjazdach.. osobiście postawiłem 1/X

0

No i niestety wykrakaleś ; ) Presja chłopaka zjadla.

4

Ależ wydrukowany karny w meczu Napoli, niby mają VAR, ale jak sędzia niekompetentny to chyba nic nie pomoże.

0

Na pewno nie jest obecnie gorszy od Navasa, wg mnie mieści się obecnie w co najmniej 10 -tce najlepszych bramkarzy.

0

Na YouTube wpisz coś w stylu "Barca-PSG last minutes" i coś ciekawego na pewno znajdziesz

1

Czysta-Finlandia...Kolor-Soplica, myślę że nie będziesz żałował ; )

1

Dokładnie, przed tym jak niecelnie dośrodkował do Messiego, biegł jakby na 70% możliwości, a przestrzeń miał sporą

0

Jak trwoga to do...Paulinho! Jazda

0

Jutro.

0

Espanyol nawet "podkładając" się Realowi nie musiałby wcale przegrać, gdyż każdy wie jak obecnie Real gra ; ) a z kolei Barca nie musi się nikogo obawiać

0

Zwycięstwo do 0 weszło a i kurs lepszy ;D ale cóż z tego skoro Levante bramki nie wbiło i Sevilla straciła w końcówce

0

A no szału w jego grze nie ma, ale cała drużyna gra tak, że tam nawet i Grzesiu Rasiak w miarę by jakoś wyglądał..

0

Redakcja przy ocenianiu po meczu będzie musiała chyba dać możliwość zagłosowania na dwóch zawodników jeśli chodzi o MOTM, bo wybrać między Leo a Jordim to będzie nie lada ból głowy ; )

0

Nikt jeszcze nie napisał że fatalny to Ty jesteś? ;D a tak serio to skoro Andre dostaje kolejne szanse to najwidoczniej trener nie chce się go pozbywać w tym okienku transferowym..może akurat nowy rok, nowy Gomes, pożyjemy, zobaczymy ; )

1

Typerzy*..zawsze to poprawiam, bo mnie jakoś w oczy razi ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?