leomessi1710
Dołączył/a: lipiec 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lukaszbarca15 Cały sęk w tym, że tu nie chodzi o jednostki, a o ogół, ludzie nigdy nie żyli według przykazań. Wiem jedno, niewinni ludzie, których Bóg zabiera do siebie na pewno doświadczają czegoś lepszego w niebie niż na ziemii, Bóg im wynagrodzi wszytskie cierpienia :)
3
@Kajtek77 jeśli ktoś jest za granicą 5-10 lat i nie zamierza wracać to moim zdaniem jest to bez sensu, bo pewnie pójdzie taki jeden z drugim i zagłosuje "na jaja" a nawet jeśli nie to tacy ludzie nic z Polską już wspolnego nie mają i chyba nie chcą mieć..oczywiście i w Polsce są tacy, ktorzy pójdą zagłosować dla zartow, ale niestety tego już się nie da zweryfikować, a głosowanie Polaków za granicą kompletnie się mija z celem
0
@T_TG generalnie nawiązałem do tego, że kiedy Barca wg mnie i chyba nie tylko mnie, miała najlepszy okres w historii, a więc lata 2010-2011 to Pedro był postacią kluczową, jak sam stwierdziłeś :) Wielkim rezerwowym możemy nazwać np Larssona, ale oczywiscie szanuje twoje zdanie na ten temat ;)
1
@HansLanda Bóg dał ludziom wolną wolę, i na pewno nie chciał, aby kobieta została zgwałcona, nie chciał wojen, morderstw, prześladowań. To nie gra komputerowa, że ktoś nami steruje, możemy modlić się i prosić o łaski, o pomoc, to jest właśnie cały problem, że ludzie dobrowolnie od Boga odchodzą a potem dziwią się gdy dotyka ich tragedia i zadaja pytanie "Gdzie jest Bóg?"
5
@NeroTFP Spojrzeń na opisana przez Ciebie sytuację jest zapewne wiele, ale dam taki przykład, może dobry, może nie. Bóg jest miłosierny i myślę może wybaczyć wszystko każdemu, jednak taka osoba musi wyrazić skruchę, Jezus na krzyżu prosił o łaskę dla swoich oprawców, dla ludzi którzy zrobili coś strasznego, każdy myślę te historię zna. "Dobry łotr" przeprosił w ostatniej chwili życia i w nagrodę miał dostać się do "raju". Do czego zmierzam? Myślę, że Pan Bóg przebaczy niedoszłej matce, która pewnie nie byłaby w stanie pokochać takiego dziecka, więc lepiej aby zostało one obdarzone miłością w niebie przez samego Stwórcę. Dla ludzi wierzących Pan Bóg jest wszechwiedzący i nie sądzę, żeby stawiał na jednym miejscu kobiety skrzywdzonej przez innego człowieka z Hitlerem. Podsumowując, myślę, że kobieta podejmując taka decyzję na pewno w jakimś małym stopniu gdzieś głęboko w sercu tego żałuje choć tego nie powie i Pan Bóg o tym wie i to przebaczy : ) takie moje zdanie
7
@T_TG myślę, że mówienie o nim rezerwowy nie jest do końca na miejscu :)
0
@IronSanHybrid każdy ze swoim rozumem nie bierze przykładów z ludzi, którzy rozumem nie grzeszą, nawet jeśli to jest władza :)
0
@IronSanHybrid koledze Michałowi już odpisalem, kluczowe w twojej wypowiedzi jest słowo "władza", no właśnie i chyba nic wiecej nie trzeba dodawać, kpina i tyle, ale Kaczyńskiemu policjant nie przyjdzie i mandatu nie wypisze, bądźmy realistami ; )
1
@MichalZZZ ja też go rozumiem, zgaduje, że nawet policjant w pewnym sensie go rozumiał, ale myślę, że w tym wypadku obowiązuje zasada "albo wszyscy albo nikt"...gdybyś chciał mi rzucić przykladem Kaczyńskiego to dla mnie to również niepojęte, ale na to ja czy Ty - zwykły szary obywatel - niestety nic nie poradzimy ; )
2
@MichalZZZ pomyślmy sobie teraz, że przykładem tego "biednego taty" wychodzi całe osiedle takich tatusiów z dzieciakami bo czemu on może a oni nie? Też chcą na chwilę wyjść...potem inni zobaczą, że skoro tatusiowe z dziećmi mogą to oni też, itd., itd...
1
@FDJ on był raczej największym pozytywnym trollem, że mu się to udało ;D
8
Ramos zawsze był...aż szkoda strzepić ryja na niego
1
Az się łezka w oku kręci na tę grę, oby wróciło jeszcze coś podobnego
0
@NaFazieHitman bo Anglicy są debilami, którzy będą płakać już niebawem :)
0
2
Zastanawiam się kiedy Andre Gomes wrócił do Barcy i kiedy zdążył zrobić operacje plastyczną zmiany twarzy i przefarbował też włosy na blond, niestety poziom gry taki sam...
2
@puyol_presidend5 może jestem dziwny, ale się ani trochę nie usmiechnalem ;D
0
@Kurkmen oczywiście ofensywa niesamowita, ale BVB też ma niezłą siłę rażenia + "ściany", osobiście stawiam na Borussię
11
@messi564 ciekawe czy kupią tego Ronaldinho? Talent chłop ma ogromny
3
@nadachu i potem wyłączyć Fifę ; ) Ziyech ponoc w Chelsea, wszyscy o tym trąbią więc chyba coś w tym jest, a chyba żaden zarząd (poza tym Barcy) nie wypuści takiego grajka jak De Bruyne
0
@kamiVeB dwa mecze dałem tylko na podwojenie to mi tu koncertowo zepsuli :p
2
@Fourson myśle, że poza meczami w fazie pucharowej LM, z Realem i być może z Atletico nie powinno być problemow, sam kupowałem ze znajomymi kilka godzin przed meczem i siedzieliśmy koło siebie, dodam że był to mecz z Valencia ; )
0
@Granto nie mówię że jest lepszy, ale u Kloppa i w tym.momencie wygląda fenomenalnie, być może każdy inny na jego miejscu wygladalby tak samo, nie wiem..oceniam to co jest tu i teraz
0
@Granto dlaczego obraza? Sam bym tego nie powiedział jeszcze kilka lat temu, ja oceniam jego grę indywidualnie, być może Busi był wybitny tylko u Pepa? Potem już chyba nigdy aż tak wybitnie nie gral
4
Jak tak patrzę na Hendersona to jak Busi z najlepszych lat, na jeden kontakt, wszystko przemyślane, nie wstrzymuje akcji, do tego szybszy, mobliniejszy niż Sergio, żeby chociaż jeden pomocnik u nas obecnie tak gral...może nie mają w środku Xaviego, Iniesty i Busquetsa, ale wcale nie wygląda to gorzej niż u nas za najlepszych lat tej trójki..po prostu maszyna "Liverpool-ska" w każdej formacji
1
@Luki 10 ok, tak podejrzewałem, że przełożony, dzięki za odpwowiedzi ; )
0
Dlaczego Monco tak szybko gra rewanż ligowy z PSG?
0
@Kengo oglądałeś może mecz Napoli z Lazio? W meczu z Interem Zielowi też ewidentnie coś przeskoczyło ;D zastanawiam się tylko czy nie było to tylko jednorazowe bo z Interem klasa światowa
2
Poraz kolejny po jego wypowiedzi odnoszę wrażenie, że ma całkowicie w*******. Odpowiada na pytania, bo coś pasuje powiedzieć, a myślami jest w domu przed tv z piwem w ręku. Taki "typowy polski janusz". Podczas meczu to już totalnie się męczy, jakby w kamieniołomie pracował. Ale ma to wszystko z 4 literach i się z tego śmieje. Nie wiem dlaczego, ale takie odnosze (pewnie glupie ;D ) wrażenie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika