0

"wadą" NBA, jest właśnie to, że w Europie większość meczów wypada w nocy ;D co do finału GSW myślę jest pewniakiem, choć wiadomo, że róznie bywa..w każym razie play-offy zapowiadają się pasjonująco ; )

0

rzeczywiście zapowiada się fajnie, ale ostatni mecz San Antonio-GSW to było coś, początek zapowiadał pogrom, ale GSW tak jak się w sumie spodziewałem odrobili straty i do tego nieźle odskoczyli ; )

0

Czy ktoś chciałby się wybrać na zlot do Sopotu, a nie ma jak?

2

teraz żal, że tylko za 10zl ;D chociaż pól tysiaczka za dyszke to i tak sporo ; )

2

Wielkie brawa dla takich osób, którzy potrafią chłodnym okiem spojrzeć na to, że PSG samo jest sobie winne. Gdyby zagrali bardziej agresywnie jak w 1 meczu to Barca mogłaby mieć nawet problem z wygraniem tego spotkania.

0

Dokładnie tak, nie ma się w sumie co przejmować innymi. Mogą sobie gadać co chcą i ile chcą, ale to Barca jest drużyną nie z tej planety i po wczorajszym meczu nikt już nie powinien mieć żadnych wątpliwości co do tej kwestii ; )

1

Wszyscy z bólem pewnej częścia ciała(kibice Realu) chyba nie zauważyli, że Barca musiała strzelić 6 bramek, a nie 2. Sędzia pomógł, tak jasne. Sędzia strzelił okienko z wolnego, sędzia strzelil sobie samobója, sędzia, sędzia, sędzia. Gdyby do awansu wystarczyły 2 bramki i obie padłyby z karnych to inaczej można by na to popatrzeć, ale to co się stało to było coś magicznego, nieprawdopodobnego i pewnie nikt tego bardzo długo nie powtórzy, o ile w ogóle komukolwiek się kiedyś uda.

1

Ciarki do tej chwili przechodzą mi po plecach. Przyznam się szczerze, że wątpiłem w ten awans, ale jak każdy miałem cichą nadzieję, że może akurat. I to się spełniło. Teraz, gdy Barca kiedyś przegra pierwszy mecz nawet i 8-0 to będę wierzył w odrobienie strat, bo ta drużyna jest po prostu niemożliwa i nie ma, nie było i nie będzie nikogo lepszego od naszej Barcelony!!!

0

Lewy teraz bez wątpienia czołówka światowa, ale niektórzy nie wiadomo dlaczego tego nie widzą albo po prostu nie chcą widzieć. Nie wiem czy to dlatego, że jest Polakiem i jakaś taka dziwna zawiść...ciężko powiedzieć. Strzela bardzo dużo, świetnie potrafi też dograć(asysta piętą), jest znakomity technicznie, świetnie gra tyłem do bramki z obrońcą na plecach. Zdarzają mu się gorsze mecze jak i każdemu, ale wydaje się, że obecnie nr. 1 na swojej pozycji na świecie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kiedy był finał z Chelsea? no dobra, dobra, wiem o co chodzi, ale ten PÓŁFINAŁ z Chelsea jest wypominany przez kibiców Realu na każdym możliwym roku i proponuję sobie przypomnieć rewanż z roku wcześniejszego, gdzie Carvalho(?) trzymał Valdesa, a Terry wówczas strzelił gola....błędy na korzyść Realu w tym sezonie co drugi mecz, a to już powoli przestaje robić się śmieszne jak Real dostaje wsparcie z każdej możliwej strony i jest pchany ku mistrzostwu, którego mam nadzieję nie zdobędzie

0

Tak jest zawsze niestety, ja dałem Villareal/X i tylko to nie weszło. Pewnie moja wina, że Real wygrał, bo jeden mecz musiał nie wejść skoro już postawiłem.

0

Podsumowanie meczu idealne ;D

3

No tak, kiedy z nami była ręka, o ile dobrze pamiętam również Bruno Soriano to sędzia nie widział..

0

2

gdyby do takiej sytuacji doszło to pewnie by się potknął o własne nogi

6

te dogrania Rakitica, poezja

6

"Alvaro Morata wykonuje piękne wysokie podanie w pole karne, gdzie Alvaro Morata (Real Madryt) skacze wysoko i strzela głową na lewą stronę bramki mijając bramkarza. Zmienia wynik na - 1:0." źródło": flashscore.pl

No skoro rezerwowy Morata już takie cuda wyprawia...

0


W 45min można to w 90 tym bardziej ; )

0

Pozostaje chyba tylko życzyć powodzenia PSG w dalszej fazie, bo szanse na awans wynoszą chyba mniej niż 0,01% niestety.

8

Milan dziś ogólnie grał słabo, Deulofeu niestety dostosował się raczej poziomem do kolegów.

0

Ile to już razy Guardiola czy ktokolwiek inny musiał wygrać, a tak się nie działo. Monaco gra solidnie w obronie i niesamowicie skutecznie w ataku. Wiadomo, że w tym meczu jak i w każdym innym może stać się wszystko, ale X2 jak dla mnie wydaje się najlepszą opcję i tak właśnie typuję ; )

1

Napoli/X i jeszcze dorzucić Monaco/X

0

Skąd takie stwierdzenie?

0

Tożsamość

0

Włączyłem mecz w 5 min i około 20 min zastanawiałem się czy Messi w ogóle jest na boisku, aż dla pewności sprawdziłem składy. Gorsze mecze miewał chyba tylko gdy miał problemy ze zdrowiem, ale i wtedy grał jednak chyba nieco lepiej. W każdym razie i jemu mogą się zdarzać gorsze mecze. Trzeba liczyć, że takiego meczu Barca w tym sezonie już nie rozegra.

3

Jeśli Vidal zagrał słabo to Suarez czy Messi zagrali tragicznie, o Rakiticiu szkoda w ogóle cokolwiek mówić, Aleix jako jeden z niewielu utrzymywał w tym spotkaniu przez większość czasu jakiś poziom.

0

Jest poprawnie. "Polak" w tym sensie oznacza Ciebie(zgaduje, że tak), mnie czy użytkownika BarcaInfo właśnie.

1

Chyba chodzi o to, że Real ostatnio polega głównie na Modriciu, bo Ronaldo często "znika" w trakcie meczów. Tak mi się wydaje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?