leomessi1710
Dołączył/a: lipiec 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
w takim razie OZPN musi poczekać aż wprowadzą "Przepis Pepe", bo nie wiedzą narazie jak wielką karę nałożyć ;D
0
a co takiego zrobiłeś, jeśli można wiedzieć? ; )
0
Oczywiście, nie wszyscy tak uważają, ale wystarczy poczytać komentarze poniżej: "za wolny", "słabe wyszkolenie techniczne", a co do tego, że jest niby zbyt wolny, przypominam
5
Dokładnie, zarówno jeden jak i drugi miał wzloty i upadki. Bywały momenty, że Busi grał po prostu kiepsko, a w tym czasie Krycha był w bardzo dobrej formie i na odwrót. Ogólnie to ich styl gry jest inny i Kryche porównywałbym raczej z Rakiticiem, bo wykonują podobną robotę na boisku.
1
Widzę, że panuje przeświadczenie, że Grzesiek absolutnie nie dał by sobie rady w Barcelonie. Nie rozumiem dlaczego sporo osób tak sądzi, bo Krycha to jeden z najlepszych na świecie na swojej pozycji i nie bez powodu w zeszłym roku znalazł się w 11 sezonu. Może wynika to z tego, że to Polak, a skoro tak to trzeba go przecież skreślić na starcie, choć posiada ogromne umiejętności i interesują się nim najlepsze kluby.
1
ale klops Marca..
0
Patrząc na statystyki i nie tylko, to Polska ma najlepszy atak ze wszystkich drużyn na euro ; )
0
a no jest spora, straszne kombinacje
0
akurat ja karte mam, ale koledzy niestety nie i musze czekac na otwarta sprzedaz i obecnie trwa wlasnie przelaczanie faz i jest napisane ze potrwa to kilka godzin a bilety z koszyka zostana oprozione, wiec moge stracic fajne miejsca ktore zarezerwowalem, co mi sie nie bardzo podoba
0
czeka ktos moze na przełączenie z I na II faze sprzedazy biletow na mecz Polska-Litwa? jesli tak to orientuje sie ktos moze ile to trwa? ; )
0
blisko, blisko, ale jednak wciąż daleko :P
5
11:50 - prowadzący chyba powinien stać "po drugiej stronie mikrofonu" bo też słabo z jego wiedzą ;D
0
Środowisko raczej normalne, choć niektórzy rzeczywiście przesadzają czasami ; ) Jak już wspomniałem głównie kibice Realu, których znam, są chyba zazdrośni o świetne wyniki Barcy i każde niepowodzenie niesamowicie ich cieszy.
0
Zgadzam się z Tobą w 100%. W drugą stronę często jest tak samo. Mam wielu znajomych, którzy kibicują Realowi a cieszą się nieraz bardziej z niepowodzeń Barcy niż z wygranych Realu. Choć w ich przypadku wynika to pewnie z tego, że są zazdrośni o pasmo sukcesów Blaugrany w ostatnich latach, gdzie Real wygrywa coś tylko "od święta" ; )
0
Podobno jutro ten sam duet, gdyż są w Madrycie i komentarz prosto ze stadionów tamtejszych będzie, niestety.
2
Dokładnie, my, kibice Barcelony nie możemy narzekać. Popatrzmy np. na Chelsea, rok temu zdobyli mistrzostwo bez jakiegoś szczególnego wysiłku, a teraz nie zakwalifikują się nawet do LM. Wyobraźmy sobie teraz Barce na 10 miejscu w lidze, dla mnie jest to w ogóle nie do pomyślenia i na pewno dla kibica Chelsea tez było, więc raz jeszcze powtarzam, nie wolno nam narzekać.
0
05.05.2007, wygrana 2-0
0
Dokładnie, nie wiadomo niby z jakiej racji Torres czy ktokolwiek inny ma być bezkarny za swoją bezmyślność. Wiedział co go może spotkać i powinien był najpierw pomyśleć, a że tego nie zrobił to już tylko i wyłącznie jego wina.
0
Dokładnie tak, z małej litery powinno być ;)
0
Poprawiłem dosłownie po 5s, bo z tableta pisze i mi gdzieś "c" uciekło, ale oczywiście nie można się pomylić nigdy ;) A co do korków, nie potrzebuje, dyktanda zawsze na 5 pisałem, ale dzięki za troskę.
0
No chłopak ewidentnie zaginął, trzeba chyba to gdzieś zgłosić..
0
Wiem, że Real nie jest w najlepszej formie, też szczerze mówiąc liczyłem na zwycięstwo z tego powodu. Real to zawsze jednak będzie Real, czyli drużyna groźna, majaca u siebie wiele indywidualności, jak chociażby Marcelo, który sam stworzył akcje na 1-1. Jak było dalej wszyscy wiemy.
6
A teraz weźmy inny scenariusz, np. zaraz po bramce Realu, Neymar strzela bramkę. Jest 2-1, końcówka taka sama, czyli słaba gra i Real z kilkoma szansami na bramkę. Mecz się kończy naszym zwycięstwem i wtedy komentarze w większości, że nawet wyraźnie się oszczędzając i odpuszczajac pod koniec potrafimy wygrać z Realem. No niestety, stało się tak i trzeba wracać do rzeczywistości. A więc, jest finał PK, lider La Liga ze sporą przewagą oraz ćwierćfinał LM. Wszystko w rękach zawodników, cały czas najlepszej i mamy nadzieję, że to się nie zmieni dlugo, drużyny świata. Nie rozumiem dlatego jak można choć trochę narzekać po jednej porażce, do tego z Realem po serii 39! meczów bez porażki.Dodam jeszcze, że my jako kibice, jesteśmy chyba zbyt rozpieszczani w ostatnich latach i stąd takie reakcje.
1
Akurat obecnie to, że nie będzie Suareza wcale nie jest jakąś dużą stratą, wręcz przeciwnie.
0
Racja, zmiana moim zdaniem również najlepiej grającego dziś Rakitica, to jakieś nieporozumienie.
1
Suarez chyba potrzebuje przerwy, bo aż oczy bolą niestety jak się patrzy na jego grę. Co prawda reszta jakoś poziomem go za wiele nie przewyższala, szczególnie w 2 połowie, ale Luis mógłby się trochę bardziej skoncentrować na grze, bo od początku tego roku jest masakra.
5
Kartkę dostał i wykluczył się z meczu reprezentacji..
0
Niestety nie będzie transmisji w polskiej telewizji. Polsat Sport woli transmitować większe szlagiery, a mianowicie Czechy-Szkocja i Ukraina-Cypr (pewnie ze względu na to, że Ukraina naszym rywalem na Euro będzie)
1
Zagrała gorzej niż się do tego przyzwyczailiśmy w ostatnim czasie, ale to tylko jeden mecz i po jednym meczu nigdy nie można wyciągnąć żadnych wniosków. Barca z Arsenalem czy Villarealem też zagrała poniżej poziomu, którego się spodziewaliśmy, gdyż sami sobie postawili tak wysoko poprzeczkę, ale normalne jest że wszystkie mecze nie będą wygrywanie w takim stylu, jak np. z Realem, gdzie widzieliśmy dominację praktycznie przez cały mecz.
1
Niech tata startuje na prezydenta to może spełnisz to marzenie ;D