leonek160
Dołączył/a: lipiec 2010
Brzezie
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja wiedziałem ze liga jest przegrana gry było 4 pkt przewadzi realu maja super forme i nie damy juz rady
0
mecz bardzo słaby w wykonaniu Barcy a messi najsłabszy był w tym meczu
0
Boje sie to mowic ale przy tej formie realu nie damy rady :/
0
A co my mamy do gadania mi tez sie nie podobają ale my nie decydujemy
0
ja nie wierze w mistrzostwo w tym sezonie real jest w dobrej formie :(
0
Remis nas nie urządza tylko zwycięstwo sie liczy ! Pep im powie kilka słów i będzie jeszcze lepiej :)
0
Jak to mówia teraz kibice realu Valdes załatwił im mistrzostwo eh :(
0
Czarno to widzę :(
0
po mistrzostwie było miło kurde :(
0
Jesli to przegramy to juz po mistrzostwie ale wierze w Barce !
0
Nie można zyc przeszłością to ze kiedys mieliśmy 12 Pkt przewagi i real odrobił to nie znaczy ze taka sytuacja może sie powtórzyć w tym sezonie (myślę o tym ze barca odrobi ) Nie chce wprowadzać pesymistycznego nastawienia ale ja tak sadze jak zremisujemy to mysle ze nie damy rady ale chciałbym sie mylic
0
Rivaldo94,
Uwierz mi ze można real jest w gazie kazdy to przyzna i co tu mowic jest od nas lepszy na ten czas i wydaje mi sie ze punktów tak szybko nie zgubi
0
Mało razy dodaje komentarze pewnie połowa z was mnie nazwie sezonowcem ale jestem realistą i wiem ze przy naszej obecnej grze będzie ciężko wygrać i jeśli bo 10 Grudnia nie wygramy to przegralsimy juz lige :) Takie moje zdanie
0
ja niestety nie moge ogl meczu jak oceniacie 1 połowe ?
0
Dajcie juz spokój chłopaki bo sie zrazi do tej strony ...
0
zjadłem wszystkie palce a to dopiero pierwsza połowa ..
0
Pikawa mi wysiadzie XD hehe
0
E to do du***
0
Jaki mecz transmituje dzis Polsat ?
0
O ty dziewczyny wyzywasz ? jade po cb !
0
BATE dostanie Baty :)
0
Która minuta ?
0
teraz jeszcze bardziej sie boje :)
0
hej jaki wynik przewidujecie ja troche sie boje tego meczu no ale to pierwsza kolejka niby :)
0
Panie i panowie obawiam sie jutrzejszego meczu a wy ?
0
Alex
coś ty usuwając 4 chyba
0
Pewnie jedno i drugie XD Co oni nas obchodzą cieszymy sie ze mamy zajefajna drużynę :P
0
haze
jak to skąd sie biorą ? klonują się XD
0
Bedzie ciężko przeważnie w obronie brak Piketa tarzana no i Alvesa jak sie nie myle bo za kartki nie zagra :/ cienko panowie ale wierze w pepa !
0
mam obawy real jest w formie nie chce krakać ale mam złe przeczucia :(