leonek160
Dołączył/a: lipiec 2010
Brzezie
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co z Milito??
0
Nie wygramy tego meczu no już nie ta wielka Barcelona
0
A jak z Xavim zagra??
0
A pisałem ze jeszcze nic pewnego a tu już było ustawianie składu z jakimś Nolito
0
Z tego co wiem to nie wiadomo jeszcze czy zagra czy nie czekamy tylko jak długo?
0
koniec Barcelony ja nie wieże w mistrzostwo w tym sezonie
0
Nie mam dodanych punktów w lidze typerów za ligę mistrzów wy też?
0
Ale z tego co wiem czerwona ta kartka obowiązuje w lidze a nie w lidze mistrzów wiec z kazaniem zagra
0
Ale z tego co wiem czerwona ta kartka obowiązuje w lidze a nie w lidze mistrzów wiec z kazaniem zagra
0
Ej moze messi bedzie już na majorke
0
Musimy to wygrać musimy
0
Boje sie tego meczu jak przegramy to będzie naprawdę żle
0
Oglądałem wczoraj mecz Sevilli Caseres wymiatał
0
keita zagra na stówe
0
Macie linki do bramek
0
Cos te zjecia nie chcą się pokazac
0
Hleb własnie strzelił gola Litwie
0
gol ibra!!
0
Erko13
Wez się połóż.
0
edit by mod
0
Zegnaj Tituś i dzienki za 2:6 z realem
0
Moim zdaniem Villa wygra chociaż Xavi też zasłużył
0
Coś mi się nie widzi ten macherano czerwone kartki będzie zbierał tylko bo to Hiszpania nie Anglia
0
Nie da się ukryć Hiszpania gra trochę jak Barca