0

A co z Milito??

0

Nie wygramy tego meczu no już nie ta wielka Barcelona

0

A jak z Xavim zagra??

0

A pisałem ze jeszcze nic pewnego a tu już było ustawianie składu z jakimś Nolito

0

Z tego co wiem to nie wiadomo jeszcze czy zagra czy nie czekamy tylko jak długo?

0

koniec Barcelony ja nie wieże w mistrzostwo w tym sezonie

0

Nie mam dodanych punktów w lidze typerów za ligę mistrzów wy też?

0

Ale z tego co wiem czerwona ta kartka obowiązuje w lidze a nie w lidze mistrzów wiec z kazaniem zagra

0

Ale z tego co wiem czerwona ta kartka obowiązuje w lidze a nie w lidze mistrzów wiec z kazaniem zagra

0

Ej moze messi bedzie już na majorke

0

Musimy to wygrać musimy

0

Boje sie tego meczu jak przegramy to będzie naprawdę żle

0

Oglądałem wczoraj mecz Sevilli Caseres wymiatał

0

keita zagra na stówe

0

Macie linki do bramek

0

Cos te zjecia nie chcą się pokazac

0

Hleb własnie strzelił gola Litwie

0

gol ibra!!

0

Erko13

Wez się połóż.

0

edit by mod

0

Zegnaj Tituś i dzienki za 2:6 z realem

0

Moim zdaniem Villa wygra chociaż Xavi też zasłużył

0

Coś mi się nie widzi ten macherano czerwone kartki będzie zbierał tylko bo to Hiszpania nie Anglia

0

Nie da się ukryć Hiszpania gra trochę jak Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?