leonek160
Dołączył/a: lipiec 2010
Brzezie
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coraz mniej zawodników :(
0
Kolejny dzień bez oficjalnego Info :/
0
Kurcze TVP SPORT akurat ten kanał mam niedysponowany :(
0
Nie wiecie na jakim kanale leci mecz Argentyna Boliwia ?
0
Tylko żeby Bojan został ma chłopak talent i potencjał..
0
Sanchez ma jutro przylecieć do Barcelony i kontrakt podpisać !
0
Bojan ma przejść do Romy tak podaje Kataloński sport
0
Wara od niego!
0
Ja mam już dosyć tych spekulacji
0
wreszcie sie coś dzieje oby sie dogadali :)
0
A kiedy zaczyna się Copa America ?
0
Clue1899 gdzie sprawdzasz wyniki meszu katalonii??
0
I tak nie zagra bo ma 5 kartek żółtych
0
I to jest więcej niż klub
0
Orientujecie sie ile zarabia Messi wydaje mi sie ze cos okolo 12 mln będzie
0
Widze jak tu sie traktuje kibicow tej samej druzny usune konto jak sie da i nie ma mnie na tej stronie z pozdrowieniami dla chamów
0
No fakt przyfaziłem taraz
0
By tacy jak ty nie zadawali głupich pytań
0
dzięki
0
mam pytanie jak w rewanżu padnie remis 0-0 to przechodzimy dalej??
0
Ale wy narzekacie na tego bojana niech gra chłopak i sie uczy
0
Mógł by mi ktoś esa wysłać z kim zagramy będziemy grali wdzięczny 501847084 z góry dzięki
0
Wiecie może o której jest jutro losowanie par ligi mistrzów?
0
Co z Bojanem i Jeffrenem bo się martwię
0
Wiadomo może co się stało Jeffrenowi i Bojanowi długa będzie ich przerwa??
0
No własnie mogała by sie pojawic informacjia jakim składem gramy z espanyolem
0
Abidal jest chyba jakiś błąd
0
Będzie 1- 1
0
widze ze dużo tu optmistów ja nie jestem
0
musimy to wygrać bo mistrzostwo się oddala