0

Coraz mniej zawodników :(

0

Kolejny dzień bez oficjalnego Info :/

0

Kurcze TVP SPORT akurat ten kanał mam niedysponowany :(

0

Nie wiecie na jakim kanale leci mecz Argentyna Boliwia ?

0

Tylko żeby Bojan został ma chłopak talent i potencjał..

0

Sanchez ma jutro przylecieć do Barcelony i kontrakt podpisać !

0

Bojan ma przejść do Romy tak podaje Kataloński sport

0

Wara od niego!

0

Ja mam już dosyć tych spekulacji

0

wreszcie sie coś dzieje oby sie dogadali :)

0

A kiedy zaczyna się Copa America ?

0

Clue1899 gdzie sprawdzasz wyniki meszu katalonii??

0

I tak nie zagra bo ma 5 kartek żółtych

0

I to jest więcej niż klub

0

Orientujecie sie ile zarabia Messi wydaje mi sie ze cos okolo 12 mln będzie

0

Widze jak tu sie traktuje kibicow tej samej druzny usune konto jak sie da i nie ma mnie na tej stronie z pozdrowieniami dla chamów

0

No fakt przyfaziłem taraz

0

By tacy jak ty nie zadawali głupich pytań

0

dzięki

0

mam pytanie jak w rewanżu padnie remis 0-0 to przechodzimy dalej??

0

Ale wy narzekacie na tego bojana niech gra chłopak i sie uczy

0

Mógł by mi ktoś esa wysłać z kim zagramy będziemy grali wdzięczny 501847084 z góry dzięki

0

Wiecie może o której jest jutro losowanie par ligi mistrzów?

0

Co z Bojanem i Jeffrenem bo się martwię

0

Wiadomo może co się stało Jeffrenowi i Bojanowi długa będzie ich przerwa??

0

No własnie mogała by sie pojawic informacjia jakim składem gramy z espanyolem

0

Abidal jest chyba jakiś błąd

0

Będzie 1- 1

0

widze ze dużo tu optmistów ja nie jestem

0

musimy to wygrać bo mistrzostwo się oddala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?