30 kwietnia 2017, 12:26
6
Puchar Tymbarku w polsacie, pewnie w PPV
29 kwietnia 2017, 23:23
8
Krzesłem go, krzesłem
29 kwietnia 2017, 23:17
1
Za mało mordobicia jak dla mnie a to lubię:)
29 kwietnia 2017, 20:10
0
FC Barcelona Lassa i Vardar Skopje -awans. Pozostałe pary MOL-Pick Szeged - Paris Saint-Germain Handball i Telekom Veszprém - Montpellier HB
29 kwietnia 2017, 20:00
Fc Barcelona lassa awansowała do 1/2 finału ligi mistrzów
29 kwietnia 2017, 19:58
Vargas co odwala na tej bramce !!! MISTRZ
29 kwietnia 2017, 16:21
tak
29 kwietnia 2017, 16:16
9
Torby już gotowe XD
29 kwietnia 2017, 13:13
Ile można wałkować to samo. Wszystko zostało już powiedziane.
27 kwietnia 2017, 21:36
Na meczosach jest link
27 kwietnia 2017, 21:35
Najlepiej w 90 minucie gola dającego im zwycięstwo :))
26 kwietnia 2017, 21:04
Bayern -Borussia 0-1
24 kwietnia 2017, 14:46
Ciekawe jak tam Isco czyżby udławił się Barceloną ?????
24 kwietnia 2017, 14:20
http://www.transfermarkt.pl/lionel-messi/erfolge/spieler/28003 a takie cos
24 kwietnia 2017, 14:18
Skąd można pobrać lub obejrzeć wczorajsze el clasico ????
24 kwietnia 2017, 10:45
3
!!!Wielkie promocje w Madrycie!!!Przy zakkupie Ronaldo Benzemy i Bejla otrzymasz trenera w gratisie. W promocyjnych cenach także Kroos i Modric
24 kwietnia 2017, 00:04
Jak szaleć to szaleć
23 kwietnia 2017, 23:58
Ney zrobił oklaskami taki wiatr ze było to niebezpieczne i został ukarany A Ramos przecież nie faulował bardzo Messiego
23 kwietnia 2017, 23:56
20
Piszemy petycję o ukaranie Ramosa za ironiczne oklaski względem sędziego :)
Nie......
23 kwietnia 2017, 23:53
Pamięta ktoś czy oklaski Neymara zostały zapisane w protokole
23 kwietnia 2017, 23:50
1 potwierdzone info XD
23 kwietnia 2017, 23:49
Złość piękności szkodzi Panie Ronaldo
23 kwietnia 2017, 23:05
Jest to cytat z notatnika wiec się nie czepiaj
23 kwietnia 2017, 22:58
Lionel Messi, który wcześniej został przypadkowo uderzony przez Marcelo w nos, co spowodowało krwotok, wreszcie przełamał swą złą passę na Bernabéu. hahahahahahahahahahah PRZYPADKOWO
23 kwietnia 2017, 21:35
Messi dzik :)
23 kwietnia 2017, 16:48
Czy tylko ja przy cztaniu tego mam ciarki na plecach
21 kwietnia 2017, 12:00
Przelew nie doszedł
20 kwietnia 2017, 21:18
Gorszy sezon i już się Barca kończy ja pierd....
20 kwietnia 2017, 21:16
hahahaha
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
6
Puchar Tymbarku w polsacie, pewnie w PPV
8
Krzesłem go, krzesłem
1
Za mało mordobicia jak dla mnie a to lubię:)
0
FC Barcelona Lassa i Vardar Skopje -awans. Pozostałe pary MOL-Pick Szeged - Paris Saint-Germain Handball i Telekom Veszprém - Montpellier HB
0
Fc Barcelona lassa awansowała do 1/2 finału ligi mistrzów
0
Vargas co odwala na tej bramce !!! MISTRZ
0
tak
9
Torby już gotowe XD
0
Ile można wałkować to samo. Wszystko zostało już powiedziane.
0
Na meczosach jest link
6
Najlepiej w 90 minucie gola dającego im zwycięstwo :))
0
Bayern -Borussia 0-1
0
Ciekawe jak tam Isco czyżby udławił się Barceloną ?????
1
http://www.transfermarkt.pl/lionel-messi/erfolge/spieler/28003 a takie cos
0
Skąd można pobrać lub obejrzeć wczorajsze el clasico ????
3
!!!Wielkie promocje w Madrycie!!!Przy zakkupie Ronaldo Benzemy i Bejla otrzymasz trenera w gratisie. W promocyjnych cenach także Kroos i Modric
1
Jak szaleć to szaleć
3
Ney zrobił oklaskami taki wiatr ze było to niebezpieczne i został ukarany A Ramos przecież nie faulował bardzo Messiego
20
Piszemy petycję o ukaranie Ramosa za ironiczne oklaski względem sędziego :)
0
Nie......
0
Pamięta ktoś czy oklaski Neymara zostały zapisane w protokole
1
1 potwierdzone info XD
0
Złość piękności szkodzi Panie Ronaldo
0
Jest to cytat z notatnika wiec się nie czepiaj
1
Lionel Messi, który wcześniej został przypadkowo uderzony przez Marcelo w nos, co spowodowało krwotok, wreszcie przełamał swą złą passę na Bernabéu. hahahahahahahahahahah PRZYPADKOWO
0
Messi dzik :)
8
Czy tylko ja przy cztaniu tego mam ciarki na plecach
1
Przelew nie doszedł
0
Gorszy sezon i już się Barca kończy ja pierd....
0
hahahaha