8 kwietnia 2017, 22:34
0
Od Messiego to ty się odwal
8 kwietnia 2017, 22:32
2
Sędzia chciał strzelic
8 kwietnia 2017, 22:28
3 pkt w Maladze. Panie a komu to potrzebne :(
8 kwietnia 2017, 22:18
Nie denerwuj się to jest tylko gra wdech i wydech wdech i wydech.....
8 kwietnia 2017, 22:11
Jak to nie zawiesza to zagra
8 kwietnia 2017, 22:09
Jak go nie zawiesza na więcej meczy
8 kwietnia 2017, 22:06
Neymar czerwo
8 kwietnia 2017, 21:55
1
Ktoś się zrzuca ze mną na Gomesa kupimy postawimy w ogrodzie i nie będziemy go oglądać.
8 kwietnia 2017, 21:23
Iniesta się rozgrzewa
8 kwietnia 2017, 21:17
Sandro 1:0.
8 kwietnia 2017, 21:12
Co ten sędzia? ?????
8 kwietnia 2017, 21:08
Boże Marc.....
8 kwietnia 2017, 19:55
Lepsza zabawa przy krojeniu bułki :):)
8 kwietnia 2017, 19:53
Pieniądze.
8 kwietnia 2017, 14:47
Tam gdzie masz zakup pakiet czy coś i na dole masz miejsce na kod promocyjny
8 kwietnia 2017, 12:24
Gość próbuje się oczyścić kosztem piłkarzy Barcelony
8 kwietnia 2017, 12:19
Jak się ,,dupa pali" to szuka się innych winnych
8 kwietnia 2017, 12:03
Trener Eldense oskarża graczy Barcelony B http://www.fangol.pl/view/206750/trener-eldense-oskarza
7 kwietnia 2017, 18:24
Nie(15znaków)
7 kwietnia 2017, 17:57
Tv za darmo ciesz się :):):)
6 kwietnia 2017, 23:06
juz 2-2
6 kwietnia 2017, 23:05
a nie lepiej udać się do prawnika jest sporo doradców prawnych nawet za darmo mogą pomóc i na pewno wtedy będzie łatwiej
6 kwietnia 2017, 23:03
ok dzięki
6 kwietnia 2017, 22:44
Hej na jakie wynagrodzenie można liczyć na stażu (gastromonia)
6 kwietnia 2017, 22:34
Wystąpić o powołanie następnego biegłego i walczyć o swoje .
6 kwietnia 2017, 21:37
Piłkarki FC Barcelony zagrają w LM z PSG. Pierwszy mecz graja na Miniestadi 22/04 a rewanż 29/O4 na Parc Des Prices
6 kwietnia 2017, 21:09
A nie czasem Maxwell
6 kwietnia 2017, 21:08
5
A wiesz czy w internecie też czy nie
6 kwietnia 2017, 15:51
20
Fabregas został ojcem :)
6 kwietnia 2017, 15:43
Jak ci zależy na tym żeby się nauczyć to wchloniesz język raz dwa :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Od Messiego to ty się odwal
2
Sędzia chciał strzelic
0
3 pkt w Maladze. Panie a komu to potrzebne :(
0
Nie denerwuj się to jest tylko gra wdech i wydech wdech i wydech.....
0
Jak to nie zawiesza to zagra
0
Jak go nie zawiesza na więcej meczy
0
Neymar czerwo
1
Ktoś się zrzuca ze mną na Gomesa kupimy postawimy w ogrodzie i nie będziemy go oglądać.
0
Iniesta się rozgrzewa
0
Sandro 1:0.
0
Co ten sędzia? ?????
0
Boże Marc.....
0
Lepsza zabawa przy krojeniu bułki :):)
0
Pieniądze.
1
Tam gdzie masz zakup pakiet czy coś i na dole masz miejsce na kod promocyjny
0
Gość próbuje się oczyścić kosztem piłkarzy Barcelony
1
Jak się ,,dupa pali" to szuka się innych winnych
0
Trener Eldense oskarża graczy Barcelony B
http://www.fangol.pl/view/206750/trener-eldense-oskarza
0
Nie(15znaków)
0
Tv za darmo ciesz się :):):)
1
juz 2-2
0
a nie lepiej udać się do prawnika jest sporo doradców prawnych nawet za darmo mogą pomóc i na pewno wtedy będzie łatwiej
0
ok dzięki
0
Hej na jakie wynagrodzenie można liczyć na stażu (gastromonia)
0
Wystąpić o powołanie następnego biegłego i walczyć o swoje .
0
Piłkarki FC Barcelony zagrają w LM z PSG. Pierwszy mecz graja na Miniestadi 22/04 a rewanż 29/O4 na Parc Des Prices
0
A nie czasem Maxwell
5
A wiesz czy w internecie też czy nie
20
Fabregas został ojcem :)
1
Jak ci zależy na tym żeby się nauczyć to wchloniesz język raz dwa :)