0

Od Messiego to ty się odwal

2

Sędzia chciał strzelic

0

3 pkt w Maladze. Panie a komu to potrzebne :(

0

Nie denerwuj się to jest tylko gra wdech i wydech wdech i wydech.....

0

Jak to nie zawiesza to zagra

0

Jak go nie zawiesza na więcej meczy

0

Neymar czerwo

1

Ktoś się zrzuca ze mną na Gomesa kupimy postawimy w ogrodzie i nie będziemy go oglądać.

0

Iniesta się rozgrzewa

0

Sandro 1:0.

0

Co ten sędzia? ?????

0

Boże Marc.....

0

Lepsza zabawa przy krojeniu bułki :):)

0

Pieniądze.


1

Tam gdzie masz zakup pakiet czy coś i na dole masz miejsce na kod promocyjny

0

Gość próbuje się oczyścić kosztem piłkarzy Barcelony

1

Jak się ,,dupa pali" to szuka się innych winnych

0

Trener Eldense oskarża graczy Barcelony B
http://www.fangol.pl/view/206750/trener-eldense-oskarza

0

Nie(15znaków)

0

Tv za darmo ciesz się :):):)

1

juz 2-2

0

a nie lepiej udać się do prawnika jest sporo doradców prawnych nawet za darmo mogą pomóc i na pewno wtedy będzie łatwiej

0

ok dzięki

0

Hej na jakie wynagrodzenie można liczyć na stażu (gastromonia)

0

Wystąpić o powołanie następnego biegłego i walczyć o swoje .

0

Piłkarki FC Barcelony zagrają w LM z PSG. Pierwszy mecz graja na Miniestadi 22/04 a rewanż 29/O4 na Parc Des Prices

0

A nie czasem Maxwell

5

A wiesz czy w internecie też czy nie

20

Fabregas został ojcem :)

1

Jak ci zależy na tym żeby się nauczyć to wchloniesz język raz dwa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?