0

gooooooooooooooooooooooooooooooool

2

notatnik juz dziala

2

Mówie teoretycznie a poza tym u nas Real Sociedad dawno nie wygrał

0

Ja tam nadal liczę ze trafimy na Deportivo Alaves. Pomarzyć zawsze można

3

A co jeśli trafimy na Celtę w półfinale ? Bedzie cieżko bardzo bo wiemy jak sie z nimi gra

6

notatnik nie działa

0

goooooooooooooooooooolllllllllllllllllllll Danilo

0

ha ha ha ha co zrobił

1

Drybler roku

0

Możne śpią

0

Pewnie najlepszy chiński piłkarz

13


bayern monachium

0



3

Na czwartkowej uroczystości w Dubaju firma dystrybucyjna MARKA poinformowała, że doszła do porozumienia z Realem Madryt w sprawie sprzedaży odzieży z herbem klubu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Katarze, Kuwejcie, Bahrajnie i Omanie. Media poinformowały, że ponieważ chodzi o kraje muzułmańskie, to z herbu Królewskich zniknie krzyż.

Potwierdził Khaled Al-Mheiri w rozmowie z agencją Reuters, twierdząc, że stworzone produkty będą unikalne i rozprowadzane tylko w sześciu wymienionych wyżej krajach. Jako że są to kraje muzułmańskie, w których chrześcijański krzyż nie jest mile odbierany, zdecydowano się na taki krok. Wiceprezes przekonywał, że to tylko mała zmiana w wyglądzie.

Przedstawiciel MARKI ocenił na spotkaniu, że w czasie pięciu lat, przez które będzie obowiązywać umowa, jego firma zarobi około 55 milionów dolarów. Nie podano, ile pieniędzy będzie otrzymywać klub. W portfolio firmy głównymi produktami mają być t-shirty, polówki, buty czy stroje kąpielowe. Pierwsze projekty mają zostać pokazane za 10 dni, a sprzedaż rozpocznie się w marcu. Co ciekawe, wspomniany Al-Mheiri jest właścicielem Real Madrid Café w Dubaju i tam produkty cały czas będą zawierały herb z krzyżem.

Przypominamy, że klub nie po raz pierwszy zgodził się na takie rozwiązanie. Wcześniej dotyczyło to kart banku z Abu Zabi.

12

Robimy powtórkę z wczoraj? Kto za ?

1

Dobranoc wszystkim

2

i koperek do tego

51

bardzo dziwnie wypowiadasz słowo wódka

1

Z mizerią



0

0

Nie lubię poniedziałków wiec od dziś ich nie ma. Nie musicie dziękować

1

Zabierz dziewczynę na spacer ale tylko w nocy nie będziesz musiał płacić za restauracje bo zamknięte a ona pomyśli ze jesteś romantyczny

7

Mnie goniła kiedyś krowa polecam świetna zabawa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Boga nie ma takie jest moje zdanie

0

Boicie się czegoś, macie jakieś fobie czy coś ?

1

Polecam serial polowanie na Hitlera

1

i szczypiorek do tego:)

18

Jakby kogoś zastanawiało to pingwiny maja kolana :) nie dziękujcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?