0

Nie spinaj się. Widzę ,że nie wszyscy mają poczucie humoru.

0

Było czysto prosto w nogi :)

0

tak :)

0

a Ronaldo swoje

1

Strzelilismy Realowi 4 bramki to dlaczego mamy nie strzelić 4 bramek PSG. Jak dla mnie wszystko jest możliwe i po cichu gdzieś tam liczę ze pozbieraja się I awansujemy do kolejnej rundy. Oby LE którego nadal bardzo lubię choć po wczorajszym meczu niesmak pozostaje ogarnie siebie i drużynę i na Camp Nou piłkarze zostawia serce krew pod i łzy. A co do zachowania piłkarzy w wczorajszym meczu to zachowywali się jakby z dupami na rozum się pozamieniali oczywiście oprócz Neymara i Marca.

0

Zbieraja sie do strzalu czy do odbioru jakby mieli betonowe nogi.....

5

Dzwonię na policję bo to co robi Barcelona to jest kryminal

0

Raz w niedzielę zapytałam się co tam użytkownicy tej strony mają na obiadek i chwilę później moj komentarz został usunięty

0

Czy wam też usuwane są komentarze na tej stronie. Zdarzyło mi się to już 2 raz

43

Studenci pozdrawiaja

0

Dziękować.

0

Uszanowanko :) Wiecie może gdzie można obejrzeć retransmije dzisiejszego meczu Barcelony

1

Rekord skoczni :D

0

I też dobrze

0

Labotiga.pl Zamawiany cały pakiet tak jak masz tu http://www.fcbp.pl/aktualnosci/gadzety/143-andres-iniesta-bylbym-szczesliwy-gdyby-ta-opowiesc-spodobala-sie-wam-tak-jak-moja-gra
a prezent za cierpliwość w czekaniu premiera była w listopadzie część przesyłki doszła przed świętami a opaska dopiero dzis

0

Ja dostałam książke Pirlo-myślę więc gram

0

Dziś dotarła do mnie opaska kapitańska która zamawiałam razem z książką i koszulka o Iniescie i otrzymałam dodatkowo książkę i czy ktoś z was tez otrzymał coś dodadkowo

0

Kontrakt był ale nie na żółtą kartkę

0

dzięki kumple

0

Xbox one

0

Uszanowanko :)Wie ktoś może jak wypuścić piłkę podczas biegu w Fifa 17

0

Są równi i równiejsi...........

0

dzieki

1

podrzuc link :)

0

Messi zaorał :):):)

7

Co ciekawe, w Hiszpanii przed rozpoczęciem obecnego sezonu dużo mówiło się o wprowadzeniu technologii goal-line, ale pomysł ten odrzucił Javier Tebas, prezes LaLiga, według którego jego realizacja byłaby zbyt droga.

0

Może karny w nagrodę za nie uznana bramkę

1

Może w tym sezonie nie jest dane nam wygrać mistrzostwa

1

To co kogo dzisiaj sprzedajecie ?

0

Przynajmniej jest ciekawie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?