Strzelilismy Realowi 4 bramki to dlaczego mamy nie strzelić 4 bramek PSG. Jak dla mnie wszystko jest możliwe i po cichu gdzieś tam liczę ze pozbieraja się I awansujemy do kolejnej rundy. Oby LE którego nadal bardzo lubię choć po wczorajszym meczu niesmak pozostaje ogarnie siebie i drużynę i na Camp Nou piłkarze zostawia serce krew pod i łzy. A co do zachowania piłkarzy w wczorajszym meczu to zachowywali się jakby z dupami na rozum się pozamieniali oczywiście oprócz Neymara i Marca.
Dziś dotarła do mnie opaska kapitańska która zamawiałam razem z książką i koszulka o Iniescie i otrzymałam dodatkowo książkę i czy ktoś z was tez otrzymał coś dodadkowo
Co ciekawe, w Hiszpanii przed rozpoczęciem obecnego sezonu dużo mówiło się o wprowadzeniu technologii goal-line, ale pomysł ten odrzucił Javier Tebas, prezes LaLiga, według którego jego realizacja byłaby zbyt droga.
0
Nie spinaj się. Widzę ,że nie wszyscy mają poczucie humoru.
0
Było czysto prosto w nogi :)
0
tak :)
0
a Ronaldo swoje
1
Strzelilismy Realowi 4 bramki to dlaczego mamy nie strzelić 4 bramek PSG. Jak dla mnie wszystko jest możliwe i po cichu gdzieś tam liczę ze pozbieraja się I awansujemy do kolejnej rundy. Oby LE którego nadal bardzo lubię choć po wczorajszym meczu niesmak pozostaje ogarnie siebie i drużynę i na Camp Nou piłkarze zostawia serce krew pod i łzy. A co do zachowania piłkarzy w wczorajszym meczu to zachowywali się jakby z dupami na rozum się pozamieniali oczywiście oprócz Neymara i Marca.
0
Zbieraja sie do strzalu czy do odbioru jakby mieli betonowe nogi.....
5
Dzwonię na policję bo to co robi Barcelona to jest kryminal
0
Raz w niedzielę zapytałam się co tam użytkownicy tej strony mają na obiadek i chwilę później moj komentarz został usunięty
0
Czy wam też usuwane są komentarze na tej stronie. Zdarzyło mi się to już 2 raz
43
Studenci pozdrawiaja
0
Dziękować.
0
Uszanowanko :) Wiecie może gdzie można obejrzeć retransmije dzisiejszego meczu Barcelony
1
Rekord skoczni :D
0
I też dobrze
0
Labotiga.pl Zamawiany cały pakiet tak jak masz tu http://www.fcbp.pl/aktualnosci/gadzety/143-andres-iniesta-bylbym-szczesliwy-gdyby-ta-opowiesc-spodobala-sie-wam-tak-jak-moja-gra
a prezent za cierpliwość w czekaniu premiera była w listopadzie część przesyłki doszła przed świętami a opaska dopiero dzis
0
Ja dostałam książke Pirlo-myślę więc gram
0
Dziś dotarła do mnie opaska kapitańska która zamawiałam razem z książką i koszulka o Iniescie i otrzymałam dodatkowo książkę i czy ktoś z was tez otrzymał coś dodadkowo
0
Kontrakt był ale nie na żółtą kartkę
0
dzięki kumple
0
Xbox one
0
Uszanowanko :)Wie ktoś może jak wypuścić piłkę podczas biegu w Fifa 17
0
Są równi i równiejsi...........
0
dzieki
1
podrzuc link :)
0
Messi zaorał :):):)
7
Co ciekawe, w Hiszpanii przed rozpoczęciem obecnego sezonu dużo mówiło się o wprowadzeniu technologii goal-line, ale pomysł ten odrzucił Javier Tebas, prezes LaLiga, według którego jego realizacja byłaby zbyt droga.
0
Może karny w nagrodę za nie uznana bramkę
1
Może w tym sezonie nie jest dane nam wygrać mistrzostwa
1
To co kogo dzisiaj sprzedajecie ?
0
Przynajmniej jest ciekawie