0

Znacie jakąś fajną bajkę ????

0

Rozwiń opis

2

Podobny :)




9

Ojciec Paco.

0

Kompleksy:):)

10

Może zminimy nazwę strony na Wylewanie żalu po meczu Realu.com Człowiek wejdzie na stronę i nic innego tylko Real Real Real Real ile można

0

Dzieci sukcesu

0

Ile razy Messi ratował mam punkty?Ma gorszy okres już sprzedać, każdego sprzedające i zwalnianie a jak zagra świetnie to że Bóg i lizanie dupy.Gdzie zawieje tam idziecie a jak się nie podoba to zmiencie klub bo po co kibicować komuś kto zagrał zły mecz. Rozumiem że można być złym po przegranym meczu ale to co piszą niektórzy to źle się człowiekowi robi. Hejterzy są wyznacznikiem sukcesu. Wieje wieje raz w prawo raz w lewo.

0

Niestety to nie to

0

Witam oglądał ktoś z was wczoraj ok 16-17 niestety nie pamiętam na jakim programie film o wirusie którzy stworzyli ludzie by zlikwidować małpy,ale ten wirus zaatakował ludzi. Później większość ludzi wymarło a małpy były tak inteligentne jak ludzie.

1

No to czekamy na brameczke:)

1

Juz po :):):)



0

Zbieramy i wysylam do prezydenta :):)

2

I argumentacja "znafców" poległa jak obrona PSG w Barcelonie 08.03.2017

1

Ta a ja zbieram na brak dostepu do mediów społecznościowych i wszelakich podobnych rzeczy dla tych co wymyślają takie bzdury.

2

NFZ powinno refundować maść na ból dupy :):):)

0

Nie mogę doczekać się jutrzejszego meczu ;)

5

"He continued screaming: 'We will win. We will win!' At one point I told Busquets that Ter Stegen wasn't okay."-Javier Mascherano

4

Rozumiem złość po przegranym meczu ale bez przesady. Źle się dzieje:(

0

"Remontada" podopiecznych Luis Enrique doprowadziła także do tragedii. W Liberville 18-letni fan paryżan nie wytrzymał, gdy kolega zaczął naśmiewać się z wpadki PSG.

18-latek zaatakował znajomego, śmiertelnie dźgając go nożem w szyję. Sprawca ataku był pod wpływem alkoholu. Tłumaczył, że był to wypadek i nie chciał zamordować kolegi.

0

To co w 1/4 LM w pierwszym meczy przegrywamy 5:0 a w drugim znów remontada:D

4

Dzień 34567898567. A oni nadal plączą, To jest już NUDNEEEEEEEEEEEE .

25

Messiemu brakuje tylko 1 gola aby zrównać się z Ronaldo w liczbie strzelonych goli we wszystkich występach w LM.Argentyńczyk ma ich 94 Portugalczyk zaś 95.

93

Kiedy zobaczyłem mecz FC Barcelony z PSG to pomyślałem sobie ''kocham piłke nożną''- Juergen Klopp

2

Oglądałam

1

to chyba to

0

i Verratti

1

Czy tylko ja boje się zakonnic w horrorach???

7

Kibice Juve ;)

0

Chodzi ktoś z Was na maratony horrorów ????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?