23 stycznia 2017, 23:27
8
Lubicie pierogi ?????
19 stycznia 2017, 22:11
1
http://aliez.me/live/fs39p03cvb/ tu jest polski komentarz a komentuje Orłowski z kims tam
19 stycznia 2017, 22:10
0
http://aliez.me/live/fs39p03cvb/
18 stycznia 2017, 23:41
2
Zagrał magiczne zawody-Zniknął
4
Dobranoc wszystkim i trzymajcie kciuki mam jutro kolokwium z anatomii i psychologi a reszcie studentów życzę powodzenia w czasie sesji :D
18 stycznia 2017, 23:34
Ha ha jak trwoga to do Boga :D
18 stycznia 2017, 23:30
No wiesz dawno nie mieliśmy okazji do takiego zacnego ubawu jak ostatnie 2 mecze w wykonaniu Realu.Grzechem byłoby nie skozystać
18 stycznia 2017, 23:25
Na fioletowej dramat i obwinianie wszystkich dookoła a my mamy ubaw:D
18 stycznia 2017, 23:21
Notatnik już działa :D Tytuł pierwszego newsa "Królewscy zaskoczeni"
18 stycznia 2017, 23:20
Coś ty najlepszego zawodnika nie można sprzedać:D #Ronaldozostań
18 stycznia 2017, 23:09
nie :) :):):):):)
18 stycznia 2017, 22:58
3
Na fioletowej zwolnili już pół składu :)
17 stycznia 2017, 18:26
12
Świetne podejście klubu do zawodnika który czekał specjalne pół roku aż minie zakaz żeby mógł u nas zagrać........
15 stycznia 2017, 18:51
Francja-Norwegia 23:16 :) 39 nimuta
11 stycznia 2017, 22:52
nie mam pytań:) MESSSIIIIIII GOOOOOOOOOOOOOOOOOLL
10 stycznia 2017, 14:47
Niby Ronaldo taki dobry a lige ostatnio wygrał w 5 lat temu
9 stycznia 2017, 21:59
Dostanie pewnie na minimum 5 spotkań
9 stycznia 2017, 21:55
Witam wiecie gdzie można kupić koszulkę Victora Tomasa
8 stycznia 2017, 22:40
jak zdążyliśmy się już przyzwyczaić dzięki sędziemu strata punktów choć nasza gra także pozostawia wiele do życzenia. Jak zawsze możemy liczyć na Messiego i niech ktoś mi powie ze to nie najlepszy piłkarz świata .
8 stycznia 2017, 22:32
tak niech sobie 3 dni polezy
8 stycznia 2017, 22:30
messi wreszcie
5 stycznia 2017, 22:58
kurde zamiast zrobić to po ludzku to kombinacje jakies
5 stycznia 2017, 22:55
17
3 dni będzie schodził burak
5 stycznia 2017, 22:53
ha ha ha ha ha i bardzo dobrze
5 stycznia 2017, 22:39
aduriz za dużo oglądał Krystyny chyba ha ha ha co za typ
5 stycznia 2017, 22:26
jechac z nimi
5 stycznia 2017, 22:25
gooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
2 stycznia 2017, 06:23
Jest możne już tapeta-kalendarz na styczen
24 grudnia 2016, 23:00
koszulkę domowa z tego sezonu
24 grudnia 2016, 22:47
wiecie gdzie kupie taki nadruk http://www.subsidesports.de/de/messi-10-696395niestety u nich nie ma wysyłki do polski
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
8
Lubicie pierogi ?????
1
http://aliez.me/live/fs39p03cvb/ tu jest polski komentarz a komentuje Orłowski z kims tam
0
http://aliez.me/live/fs39p03cvb/
2
Zagrał magiczne zawody-Zniknął
4
Dobranoc wszystkim i trzymajcie kciuki mam jutro kolokwium z anatomii i psychologi a reszcie studentów życzę powodzenia w czasie sesji :D
0
Ha ha jak trwoga to do Boga :D
1
No wiesz dawno nie mieliśmy okazji do takiego zacnego ubawu jak ostatnie 2 mecze w wykonaniu Realu.Grzechem byłoby nie skozystać
1
Na fioletowej dramat i obwinianie wszystkich dookoła a my mamy ubaw:D
2
Notatnik już działa :D Tytuł pierwszego newsa "Królewscy zaskoczeni"
0
Coś ty najlepszego zawodnika nie można sprzedać:D #Ronaldozostań
0
nie :) :):):):):)
3
Na fioletowej zwolnili już pół składu :)
12
Świetne podejście klubu do zawodnika który czekał specjalne pół roku aż minie zakaz żeby mógł u nas zagrać........
1
Francja-Norwegia 23:16 :) 39 nimuta
0
nie mam pytań:) MESSSIIIIIII GOOOOOOOOOOOOOOOOOLL
0
Niby Ronaldo taki dobry a lige ostatnio wygrał w 5 lat temu
2
Dostanie pewnie na minimum 5 spotkań
0
Witam wiecie gdzie można kupić koszulkę Victora Tomasa
0
jak zdążyliśmy się już przyzwyczaić dzięki sędziemu strata punktów choć nasza gra także pozostawia wiele do życzenia. Jak zawsze możemy liczyć na Messiego i niech ktoś mi powie ze to nie najlepszy piłkarz świata .
0
tak niech sobie 3 dni polezy
0
messi
wreszcie
0
kurde zamiast zrobić to po ludzku to kombinacje jakies
17
3 dni będzie schodził burak
4
ha ha ha ha ha i bardzo dobrze
0
aduriz za dużo oglądał Krystyny chyba ha ha ha co za typ
0
jechac z nimi
0
gooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
0
Jest możne już tapeta-kalendarz na styczen
0
koszulkę domowa z tego sezonu
0
wiecie gdzie kupie taki nadruk
http://www.subsidesports.de/de/messi-10-696395
niestety u nich nie ma wysyłki do polski