linek fcb
Dołączył/a: lipiec 2011
Moje miasto nigdy nie śpi
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurinhooo, jak tam Real, coś nowego??
0
Nie wolno lekceważyć rywala...
....to dopiero problem, bo skoro gramy na CN, gdzie strzeliliśmy 21 bramek nie tracąc ani jednej, ostatnie 3 mecze z Sevillą na CN w lidze zakończyły się wynikami 4-0, 4-0, 5-0 .
Ja liczę na manitę.
0
Masche i Andres byli genialni, powinni dostać po 10. A dlaczego?
Ten pierwszy jest tak dobry, że to od niego zaczyna się wybór składu na mecz, z nim na boisku można by grać w systemie 3-4-3 bez klasycznego DF'a!
A ten drugi był po prostu genialny, mnóstwo zagrań, gol, super klepy, czego chcieć więcej??
Co do oceny Messiego, to trzeba powiedzieć, że chłop się starał, strzelał jakieś milion razy, ale nie wyszło, stad 8, a najlepiej 7,5.
0
Pogadam ze starszymi o sponsoringu, może się zgodzą.;DDD
KIng Leo wzmiata!!!
0
Szkoda Nolito, może uda się go w przyszlości odkupić.
0
Jeszcze jeden fakt:to by nasz kolejny nie przegrany mecz, i to do zera!
0
Messi nie strzelił – to dopiero jest wydarzenie! Dobre!
0
On miał wielki udział w wygraniu przez reprę LA FURIA ROJA ME U21!
0
Geniusz, nie wiem jak wy, ale ja myślę, że jeżeli nadal będzie coraz lepszy, to pogra do 40-stki!!!
0
W końcu ktoś wygarnął(przepraszam za słownictwo)ich błędy, może i mogą się mylić, przecież to ludzie. Mogą, ale nie 5, tylko 1-2 razy!
0
Módlmy się!....
...Abidalu, prosimy cię zostań z nami, zakończ TU karierę, prosimy!
0
Nie ładnie tak okłamywać kibiców!
0
Jola....
MASZ ŚWIĘTĄ RACJĘ!
0
A GO ZGASIŁ!:D
0
Cuenca debiutuje, 3pkt są nasze-to najważniejsze, reszta to "dodatki".;D
0
Geniusz, jak ta średnia wygląda w przypadku Pele'go i Ronaldo(z Brazylii)??
0
0
Szkoda, wielki piłkarz ma teraz wielki problem. Oby nie zakończył kariery. Wierzę w niego!
0
CESC wrócił! Kiedy zrobi to Alexis??
0
Wirus "FIFA" się chowa! Mamy nowy: WIRUS "NIEODGWIZDANY KARNY", jak się z niego wyleczyć??
0
Roma. Znacie takie coś?? były trener Barcy-Enriquez na początku miał fatalne wyniki(2 porahy i remis po 3 kolejkach), wszyscy chcieli go zwolnić, ale został. W nast. kolejce wygrali z Parmą 1:0, a potem 3:1 z Atalantą, wczoraj przegrali 1 do 2 derby Rzymu z Lazio, ale nikt nie narzekał na ich grę(w okolicach 10 min. prowadzili po bramce Osvaldo), bo grali kombinacyjnie, zespołowo, starali się i co najważniejsze, chciało im się, może i przegrali, ale nikt nie będzie krzyczał tam 'Luis OUT!". My też nie krzyczmy "Eusebio OUT"wyniki przyjdą, ale do tego potrzeba drużyny mającej pełne zaufanie i dobre morale, ale to jest w procesie tworzenia, piłkarze przy takich wynikach nie mogą czuć się 'fajnie'. POCZEKAJMY!
0
MES QUE UN CLUB!
0
Chodzi o jego zadowolenie:)
0
Nie dziwie się;D
0
Pytanie: AL Jazeera jest na Cyfrze?? Na jakim kanale??
0
Nie odchodź Martin! Moim zdaniem zagrasz w 1 zespole na początku listopada w CDR, masz na to max. szans!
0
Barcel83, mól kolega ma N-kę i mówi, że są tam wszystkie mecze LM. Co do meczu to to liczą się tylko 2 informacje:
1.3pkt są nasze.
2.Pique złapał kontuzję
0
Malinka, Rathinho to jego prawdziwe imię, tak jak Cesc, który naprawdę jest Francesc'iem.
0
pro_VILLA_78:Dlatego właśnie mam C+, a nie CP, bo na Cyfrze są mecze ligi Angielskiej(3-4 w weekend),Francuskiej(przeważnie minimum 2), Włoskiej(1-3), Hiszpańskiej(2-5 na weekend) i WSZYSTKIE mecze naszej ekstraklasy w przeciętnym pakiecie, a CP w najlepszych pakietach jest tylko część naszej ekstraklasy i kilka meczy ligi niemieckiej na Eurosporcie(ten kanał też jest na C+). Ligę mistrzów tylko częściej mamy na CP, ale na obu platformach(a nawet w zwykłej TV bez cyfrówki) w co 2 środę o 23 są skróty i krótkie analizy wszystkich meczy ze środy i czwartku, a w każdą sobotę o 9:45 pół godzinny program z wywiadami i omówieniami meczy i szans w kolejnych.
0
Głupi nie jest! Mam nadzieję, że dostanie umowę na 3 lata + 1 i ją podpisze. Tylko zaraz nie piszcie o ekonomice, ten chłopak zasłużył sobie na zarobki i poważny kontrakt. Argumentem są wszystkie mecze po wykryciu guza od finału LM począwszy, bo to, co pokazuje, to jest najwyższa światowa półka, dla wielu nie osiągalna, ma niby już 32 latka, stary nie jest i skoro chce grać dla nas, to mu pozwólmy!