0

Wracaj Alexis! Potrzebujemy cię!

0

Pamiętacie jeszcze tego gola(zdjęcie)??

0

0

Innk, a Masip?? Pinto był jednym z najlepszych w lidze jak zastępował ViViego podczas jego kontuzji, musi zostać!!!

0

Nie lekceważcie rywali!!!

0

Święta prawda! Ten artykuł jest genialny. Lovciam Barcę, nie wstydzę się tego, nie mogę odejść sprzed telewizora jak gra Barca, coś mi każe zostać, nie wiem co, ale nie mam zamiaru z tym walczyć...;D PL też jest fajna, nie wiadomo kiedy padnie gol, ale tam nigdy nie wytrzymuje i przełączam na inny kanał, bo tam nie ma już tej magi, tych prostopadłych, beszczelnych dla obrony rywala zagrań, zawodzę się.... O magi Barcy świadczy 28 maja b. r.to, że mimo iż miałem gości, mimo iż były to moje urodziny, to ja i tak oglądałem finał LM radując się golami, ciesząc oczy piękną gra Barcy, nie załamałem się po golu Roooney'a w 34' min. i nie odszedłem od telewizora, zostałem za to wynagrodzony i w ok.23 godz. mogłem świętować najpiękniejszy prezent jaki mógł mi się trafić. Zwycięstwo w LM Barcy, potęgi stworzonej przez skromnych ludzi, którzy są wiecznie głodni zwycięstw, sam PEPI nie dowierzał temu co widzi(3 gol Barcy-70 chyba 1min.), ja zresztą też, bo ManU mieli za sobą świetny sezon, a w starciu z nami byli bezradni... A NIECH CIĘ, BARCOOO!!!

0

Rooney na 2;1 w derbach Manchesteru w minionym sezonie. Genialne nożyczki;D!!

0

W końcu wrócili, czy to prawda, że Czesiek już na początku nast. tygodnia(17/8/9 paź 11.r.) powróci do treningów??

0

1.Pep - wygrał LM w finale pokonując Sir Alexa, więc który lepszy??
2.Smuda - nie żartuję! Odmienił naszą reprę, z Niemcami sobie nawet radziliśmy, wiec...??
3.Sir Alex - w lidze prawie nie tracił punktów ze swoimi "CZERWONYMI DIABŁAMI"...

0

To potwierdza, że mamy najlepszych piłkarzy globu,,,,

0

Do 40 dojedzie a potem zobaczymy...;D

0

Alba, trzeba go kupić(Puyi i Abi są po 30-stce), nie możemy zmarnować okazji. Płacić 18 melonów€ iza Albę!

0

.....Fontas do 1 składu!

0

Piękna to była ta Leo Messiego na 2:0 w półfinale z Realem, albo w tej samej edycji LM na 3:1 Villi, czy na 3:0 Messiego z Atletico.....

0

Chciałem napisać komentarz, ale rafkop8 powiedział to przede mną.;D

0

Może i tak, ale nie kłóćmy się, każdy z nas ma swe zdanie, które ma prawo wyrazić i niech tak zostanie.

0

Barca...
....i życie jest piękne!

0

Są piłkarze genialnie asystujący(Xavi, czy Iniesta), śa piłkarze genialnie strzelajacy bramy(Raul, czy Eto'o), lecz jest jeden, który robi i jedno i drugie, wiecie kto?? MESSI!!!

0

Ej ty! Wierny, Xavi też ma 'lekki uraz', zszedł na własne życzenie narzekając na ból mięśnia. Jestem holernie nieszczęśliwy z tego co robią trenerzy w reprezentacjach z naszymi piłkarzami!;C

0

Dobre!;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
Lubie takie rzeczy!:DDDDDD

0

Ile mu do Raul'a w reprze brakuje goli temu geniuszowi??

0

Maggistero, lepsze jest wrogiem dobrego, ViVi jest ponad Casilasem, nie łudź się, że jest inaczej, mam nadzieję , że Victor będzie co raz częściej grał w reprze.

0

Oby nie odchodził... Pep to geniusz, geniusz czasami jednak nie doceniany, geniusz, który rozsławił miasteczko SanPEPdor na cały świat!

0

Ma to coś, co wyróżnia naszych graczy od innych-pokorę, skromność i głód pucharów, mimo iż wszystko już wygrali(po za ZP;D)

0

Jeszcze czymś przeważamy:Potrafimy atakować pressingiem i uwalniać się od niego.

0

The Sptiupid One znów sra "mordką" na lewo i prawo, aż dziw bierze, że jak trenował Chealsea i Porto był najlepszy, że kiedyś Barca była jedyną drużyną, którą kochał. ŻOZE był dobrym trenerem, ale w Interze obrósł grzybem. Najadł się pucharami do syta i odszedł do Realu, gdzie już kompletnie zatracił trenerski geniusz. Myślał(jak przechodził do Realu), że skoro zemścił się na Barcie(półfinał LM z Interem i "ręka")raz, to uda mu się to jeszcze raz, zatracił się chłopina w tym i obecnie zlazł poniżej psów i niewielu już po nim niedepta.

0

Niech wybiera co chce, powinien iść tam, gdzie się urodził, tam gdzie jego starzy dorastali, wg mnie oczywiście.;d

0

Piter analfabeto...

0

Nie krytykujcie go! Koleś ma b. wyimaginowane EGO i lubi być w centrum uwagi. Na głupotę nie ma rady, jest nie uleczalna. Nie znam innego piłkarza, który by tak nienawidził innych, SKROMNOŚĆ I POKORA< I SZACUNEK DLA INNYCH to podstawy fair-play!

0

Wszystkiego najlepszego nelson25!
Nie martw się o prezent od Barcy;D Życzę Ci miłego oglądania 120 paru bramek w tym sezonie, świetnej imprezy, świętowania co parę dni kolejnych zwycięstw Barcy i dużej ilości zimnego piwa w lodówce.... ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?