linek fcb
Dołączył/a: lipiec 2011
Moje miasto nigdy nie śpi
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ochrona chyba była na piwie;D UEFO, zadumana w sobie antybarcelońska federacjo piłkarska będąca w zmowie z PZPN'em powiedz nam ,dlaczego mamy płacić karę za skandaliczne zachowanie kibiców na nieswoim stadionie??
0
Carlosa oczywiście
0
Skoro jest ryzyko kontuzji(i to poważnej), to najlepiej jakby dostał od trenera wolne!
0
Święte słowa!
0
Polacy po 2 zremisowali z Koreą..
0
Moja TOP TEN minionego sezonu:
1.BARCA-najlepsza w każdym aspekcie
2.MAN U-świetny sezon
3.SAKHTAR DONIECK-sensacyjny ćwierćfinalista, pokonał w 1/8 Inter
4.MILAN-najmniej porażek i straconych goli w lidze
5.FC PORTO-super sezon, zdobycie LE
6.BORUSIA DORTMUND-mistrzowie Niemiec, rewelacja sezonu w ukochanej lidze KITSCHKO
7.REAL MOUDRID-słabizna na całej linii, ale w półfinale LM byli, cudem;D
8.SSC NAPOLI-rewelacja sezonu w EU, posiadają świetny atak i obronę
9.CA VELEZ SARSFIELD-dobry sezon, pokazali wysoki poziom
10.MAN CITY-do końca walczyli o jak najwięcej, zepchnęli ARSENAL z podium i tylko gorszą różnicą bramek przegrali Vice mistrzostwo Anglii z CHEALSEA.
0
Real żyje prowokacjami i skandalami, to jest dla nich ważniejsze od oddychania, więc najlepsze rozwiązanie, to nie odp.
0
Kludi: Orange sport(107 kanał), tak słyszałem, więc nie obraź się jak nie będzie.
0
Mógł zostać, ale Pep chciał inaczej...
Vamos Ci Eto'o, za to co zrobiłeś dla Barcy, za gole, asysty, oddanie się drużynie i sprinty, nic nie trwa wiecznie.....
0
Kitshko to dzieciak! Widzicie ludziska, że dziecko się męczy przed kompem, wypociny ledwo na ekran przelewa, a do tego sam nie wie co pisze i gubi się w tym....
Ostatnio go chłopak zostawił i hormony mu buzują, jest nie poczytalny, zostawmy go w spokoju!
0
Plaga...
0
Gaucho najlepsze swe lata spędził na CN.
0
Zgadzam się z krzyśkiem, Roonie to był i jest najlepszy piłkarz świata. Ma finezję typową dla Brazylijczyka, świetny drybling i sprint. Można mu dorównać/być na jego poziomie. Maradona, Rivaldo, Laudrup, Ronaldo(Brazylijczyk), Zidane, Raul Gonzalez, Robinho, niby to gwiazdy, ale poziomu R10, nawet w najlepszej swej formie nie osiągali. Ronaldinho to BÓG, nie do pokonania, nie do zatrzymania, klasa sama dla siebie, nieosiągalny szczyt.
0
Też bym tego chciał(tekst Armandi'ego)...
Ale na razie to nie możliwe, Alves jest zbyt dobry. Mam jednak pomysł. Sprzedać go THE GUNNERS i za parę lat odkupić...;D
0
I za cóś takiego Mou dostał 600€ kary, a my za to, że ochrona w Monaco spała 110 tys.! Skandal!
0
Debilna strona SRealu Madryt podała, że Messi będzie ich zimą 2013! Hheheheheheheehheheheheheheheheheheheheheheh ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
0
Debilna strona SRealu Madryt podała, że Messi będzie ich zimą 2013! Hheheheheheheehheheheheheheheheheheheheheheh ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
0
Debilna strona SRealu Madryt podała, że Messi będzie ich zimą 2013! Hheheheheheheehheheheheheheheheheheheheheheh ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
0
Ban!
0
Debilna strona SRealu Madryt podała, że Messi będzie ich zimą 2013! Hheheheheheheehheheheheheheheheheheheheheheh ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
0
Pokemon227, Puyola zastapi Fontas, lub Rakisjskyy, czy jakoś tak z Szakhtaru, którym się nasz klub interesuje.
0
Dos Santos, Thiago, co do nich się zgadzam, że zagrali b.dobrze, Perdo słabiutko?, nie BARDZO SŁABO!!! Buchar, co ty wypiłeś;D?!? Thiago do Romy?!? Nigdy w życiu, ma się zmarnować, nie, on z Cesciem zastąpiął definitywnie Xaviego i Iniestę za 3,4 lata, więc tak, czy siak Thiago nie jest na sprzedaż, oby Jeffren też się taki okazał.
0
Moyart napisałeś : "Barca od 3 lata grała 3 pomocmnikami i dawała radę. Nagle Cesc jest potrzebny jako 4 pomocnik.. normalnie smiech. Jest Thiago i to on będzie grał z numer 4." Na pewno Cesc nie jest nagle potrzebny, bo od 3 lat go Guardiola chce ściagnąć. Barca może i dawała radę, ale był bardzo ciężko i trafiło się kilka wpadek. Barca grała 3 pomocnikami, a Mascherano, Keita, po za nimi jeszcze są Thiago, może być Messi, Afellay, a do tego do końca tyg. prawdopodobnie Fabs, a ty mówisz, że grał 3 pomocnikami, Messi'ego też można za takowego uznać, tylko, jako takiego ofensywnego. Xavi za 2,3, może 4 lata kończy karierę, Iniesta też pewnie jeszcze tyle pogra, a Thiago i Cesc będą ich zastępcami. Cesc musi przyjść, by nauczyć się naszego stylu i przyzwyczaić oraz przestawić do niego, a przede wszystkim zmienić sposób myślenia, z grania jako niewolnik, z przymusu w Arsenalu, do grania na luzie, swobodnie i cieszenia się piłką. Nie odpisuj, ja i ty mamy swoje zdanie i mamy prawo je wyrażać, kłótnie nie są potrzebne, oczywiście nie mówię, że Thiago to zły piłkarz, ale w meczach oficjalnych zabłysnął tylko w MŚ U21 i z Villarealem.
0
Thiago ma za mało doświadczenia, ogrania i trofeów zdobytych na najwyższym poziomie. Jak można się podniecać tym, że ktoś dobrze zagrał w towarzyskim?!? Ludzie trochę inteligencji! Co jeśli nie daj Boże Xavi złapał by kontuzję, Iniesty był by bez formy??? Za Xaviego wejdzie pewnie Keita, bo tak zawsze robi nasz Mister. A co do Cesca, musi on przyjść już teraz, po 1 dał by możliwość rotacji składu, po 2 pozwolił by odpocząć innym zawodnikom, wchodząc z ławy ni osłabił by gry podaniami, presingiem i atakiem pozycyjnym. Thiago tak, dlaczego? Otóż w towarzyskim jest inna taktyka zwykle testowana, a tempo i presja o wiele mniejsze. Cesc musi przyjść i koniec. To, że na EmiratesCup nie wystąpi tylko potwierdza to, że do niedzieli bedzie nasz, sam Vagina'er się ponoć pytał, czy mamy kaskę na Fabsa do niedzieli?!
0
pitun2410 i panucci to debile zakochani w "Realiku", co płacze jak przegra towarzyski, nie mówiąc o poważnym meczu o stawkę, nie zwracajmy na nich uwagi. Spociły się chłopczyki przed kompem, pisząc bzdurę za bzdurą, porównując Ozila i Di, a raczej SRI Marię do Sancheza i geniuszy - Xaviego i Iniesty. Uszanujmy to i nie czytajmy tego, bo się ze śmiechu jeszcze po szczamy.
Sanchez rozegrał przeciętny sezon w Serie A??!?!!?!!?!?!?! Ha hahahahahaahahhahaahahahahahahahahahahahaahahah, się uśmiałem, jak można wgl coś takiego pisać!!??!? Odkrycie sezonu, drybling 1 klasa, super zagrania, 12 bramek, to ma być przeciętne??!!?
Mam pytanko, ta strona ma Admina??? Jak jest to niech ich wywali, bo się ośmieszają, niszczą sobie i kibicom RM opinię. Skoro Sezon Alexisa był przeciętny, to SRI MARIA, czy Ozil to dekle, które tyllko piwko na boisku pili. Ich gry nie będę komentował, bo mnie żenada Madrycka i ich MINIIII MICROOOO MACROOOOO bóg Mourinho!
Jak można uważać go za lepszego od Mistera Pep'a, co ona osiągnęła w swym 1 sezonie w "Realiku" - tylko Copa del Rey, 1 Gran Derbi-5 do 0 porażka na Camp Nou. A Guardiola w swym 1 sezonie zgarnął po-3 koronę i jak dobrze pamiętam caluśką resztę pucharów.
0
Rogalinho10: Stara Świnia ze sklerozą - Wenger mówi, że zatrzyma Cesca i Nasriego za wszelką cenę, chce ona rozwiązać "ten problem" jak najszybciej, muszą kontynuować przygotowania do sezonu. Ode mnie: Wenger myśli, że jest panem sytuacji, z niewolnika chce se zrobić pracownika, "Moda na transfer trwa", mamy 864848684886465846787467487841867487468748547874687846874867468476847874687468486486 odcinek, a Wenger nadal swoje! Po prostu Wenger nie pamięta co powiedział, a wiemy co powiedział i ma nasze oferty w du***.
0
No w końcu! HUURRRAAAA!!!!! Sanchez jest Blaugrana, jeśli w tym tygodniu uda się jeszcze Cesca ściągnąć to będziemy mieli skład marzenie (tylko Madryt tak GO nie określi ). Teraz trzeba czekać na Fabsa, ale myślę, że zarząd już o tym rozmyśla. Oby się udało., bo ci piłkarze nie dość, że mają talent, są młodzi, to jeszcze przyszłościowi. Fabs teraz pokaże na co go stać (teraz to były tylko wypociny, nie licząc oczywiście reprezentacji geniusza z katalonil;D). Sanchez będzie po przez "walkę" o skład z Pedrito bardziej zmotywowany, więc na pewno strzeli dużo goli:>. No i trzeba dodać, że obaj mają tylko odpowiednio 22 i 24 lata, więc na najwyższym poziomie pograją cnm. kilkanaście lat. No chyba, co b. wątpliwe zrobią to co Ronaldo i Figo - przejdą do najbardziej płaczliwego klubu wszech czasów - Realu...
0
Zubizarreta oświadczył, że klub ma "wystarczająco pieniędzy, by wydać je na dwóch upragnionych zawodników", to mnie uszczęśliwiło. O miejsce dla Cesca w skladzie bym sie nie martwil, Busqets moze isc do obrony.
0
Może i te swoje latka ma, ale bez niego będziemy osłabieni, nie ma co się do tego oszukiwać. Abi jest potrzebny, ma formę i oby grał dla nas jak najdłużej!
0
Ja ta kwotę(gdybym ją wygrał) dał Barcie, najlepiej Guardioli (osobiście oczywiście), by przeznaczyła ja na zakup Cesca, nie na Alexisa, który jutro będzie nasz.