lmdrejko
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radom
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Suarezowi w ogóle bym dał odpocząć ze 3 mecze, żeby nabrał świeżości. Suarez jest bardzo potrzebny a od dłuższego czasu widać że męczy się grą.
0
No racja, ale puyol wszystkich uspokajał był przeciwieństwem Pique.
0
Widać kapitanami mieli być wychowankowie. Nie wiem co się dzieje w szatni ale jakoś rakitic mi się widzi w tej roli.
1
Wydaje mi się że Pique jest trochę zbyt konfliktowy jak na 1 kapitana.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Już trochę za dużo ty srodkowych pomocnikow, i jeszcze pogba xD i kto by gral w 1 składzie ? XD
0
Bardzo mi sie podoba ten transfer, chociaż barca rzadko kupuje takich że tak powiem zadziornych zawodników, oby nie robił problemów he ;)
0
Jasne. Teraz trzeba trochę posprzedawac bo, nagromadziło się tych srodkowych.
2
Też czasem patrzyłem jak mu idzie itp podoba mi się styl jego gry i coś czuję że jeszcze wypłynie .
0
Wypas ! O ile nadal jest tym samym vidalem, bo swoje latka już ma.
0
Dobrze dla Barcy natomiast Bayern i ich polityka w ostatnich latach to tragedia. Szkoda że lewemu nie udało się uciec.
0
Hamaki xD 31 lat. W 2 cz sezonu nawet w Napoli wyglądał średnio.
1
Podbijam pytanie kto oglafal tego pana w akcji??
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bardzo dobry transfer. Dobry technik psycha i mocny fizycznie. Kozak!
0
Sterling???????!!!! Hahah sterling to byl najgorszy hamulcowy na mundialu. Gral wszystko do przodu na sile albo do strzalu. Jesli choszi o gre z glowa to porazka....
0
Ale jest problem taki ze na lewej str nie wolno grac nikomu oprocz albie....
0
Chcecie gomesa?
1
Dziekuje postoje xD.
0
Ej ale w ogole tego nie rozumiem co sie stalo xD. Klub traci inieste i nie chce andrzeja gomesa,a teraz sprzedaje paulinho ktory podobno rozegral dobry sezon i byl chwalony... Na dodatek sam paulinho mowil ze w chinach wszyscy o nim zapomnieli a teraz wrocil do zycia...
0
Dobrze ze sampaoli nie zostal jednak trenerem barcy.
0
Stawiam ze przejdzie. Po co by czekal z decyzja i po co to cale zamieszanie, gdyby mial zostac w atl. Mysle ze nie chce robic zamieszania w trakcie turnieju swoim transferem. Meczyli by go i odciagali od koncentrowania sie na tym co wazniejsze.
0
O to ze sie zgadzam z twoim zdaniem 30 mil jest przystepna cena nawet z 25 + digane. A w artykule jest napisane 50 mil i jeszcze digane do tego.
0
Taaak, 50 mil i jeszcze digane, no na bank....
0
Rywalizacja zle im nie zrobi
0
Trener oszalal, kozy mu do glowy strzelily.
2
Barca juz nie stawia na mlodych, wiec pewnie nie przyjdzie.
2
Tak dokladnie. Prosza o pomoc a jak nie to beda palic koszulki xD. Muzulmanska logika....
10
To jakis absurd, nie sadzilem ze cos takiego jest mozliwe w takiej reprezentacji jak niemiecka. Zeby zawodnik ktory nie gra od roku wybil ze skladu zawodnika chyba w najlepszej formie w europie, to jakies takie nieprofesjonalne zachowanie....
0
W takim razie rowniez jestem ekspertem xD