4

Suarezowi w ogóle bym dał odpocząć ze 3 mecze, żeby nabrał świeżości. Suarez jest bardzo potrzebny a od dłuższego czasu widać że męczy się grą.

0

No racja, ale puyol wszystkich uspokajał był przeciwieństwem Pique.

0

Widać kapitanami mieli być wychowankowie. Nie wiem co się dzieje w szatni ale jakoś rakitic mi się widzi w tej roli.

1

Wydaje mi się że Pique jest trochę zbyt konfliktowy jak na 1 kapitana.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Już trochę za dużo ty srodkowych pomocnikow, i jeszcze pogba xD i kto by gral w 1 składzie ? XD

0

Bardzo mi sie podoba ten transfer, chociaż barca rzadko kupuje takich że tak powiem zadziornych zawodników, oby nie robił problemów he ;)

0

Jasne. Teraz trzeba trochę posprzedawac bo, nagromadziło się tych srodkowych.

2

Też czasem patrzyłem jak mu idzie itp podoba mi się styl jego gry i coś czuję że jeszcze wypłynie .

0

Wypas ! O ile nadal jest tym samym vidalem, bo swoje latka już ma.

0

Dobrze dla Barcy natomiast Bayern i ich polityka w ostatnich latach to tragedia. Szkoda że lewemu nie udało się uciec.

0

Hamaki xD 31 lat. W 2 cz sezonu nawet w Napoli wyglądał średnio.

1

Podbijam pytanie kto oglafal tego pana w akcji??

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bardzo dobry transfer. Dobry technik psycha i mocny fizycznie. Kozak!

0

Sterling???????!!!! Hahah sterling to byl najgorszy hamulcowy na mundialu. Gral wszystko do przodu na sile albo do strzalu. Jesli choszi o gre z glowa to porazka....

0

Ale jest problem taki ze na lewej str nie wolno grac nikomu oprocz albie....

0

Chcecie gomesa?

1

Dziekuje postoje xD.

0

Ej ale w ogole tego nie rozumiem co sie stalo xD. Klub traci inieste i nie chce andrzeja gomesa,a teraz sprzedaje paulinho ktory podobno rozegral dobry sezon i byl chwalony... Na dodatek sam paulinho mowil ze w chinach wszyscy o nim zapomnieli a teraz wrocil do zycia...

0

Dobrze ze sampaoli nie zostal jednak trenerem barcy.

0

Stawiam ze przejdzie. Po co by czekal z decyzja i po co to cale zamieszanie, gdyby mial zostac w atl. Mysle ze nie chce robic zamieszania w trakcie turnieju swoim transferem. Meczyli by go i odciagali od koncentrowania sie na tym co wazniejsze.

0

O to ze sie zgadzam z twoim zdaniem 30 mil jest przystepna cena nawet z 25 + digane. A w artykule jest napisane 50 mil i jeszcze digane do tego.

0

Taaak, 50 mil i jeszcze digane, no na bank....

0

Rywalizacja zle im nie zrobi

0

Trener oszalal, kozy mu do glowy strzelily.

2

Barca juz nie stawia na mlodych, wiec pewnie nie przyjdzie.

2

Tak dokladnie. Prosza o pomoc a jak nie to beda palic koszulki xD. Muzulmanska logika....

10

To jakis absurd, nie sadzilem ze cos takiego jest mozliwe w takiej reprezentacji jak niemiecka. Zeby zawodnik ktory nie gra od roku wybil ze skladu zawodnika chyba w najlepszej formie w europie, to jakies takie nieprofesjonalne zachowanie....

0

W takim razie rowniez jestem ekspertem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?