lmdrejko
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radom
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A czy ja pisze ze musza akceptowac? Napisales ze nie ma lepszych na rynku,do tego argumentu odpowiadam: ,, dortmund co chwila znajduje nowych grajkow ktorych nikt nie zna,, to nie jest tak ze ich nie ma. W barcy po prostu kuleje skauting.
0
Jakoś Dortmund co chwila kupuje ludzi których nikt nie zna za 19 mil a potem nie akceptuje ofert za 100 mil
0
Tak klub jest dla mnie gówniany. Jednak rzeczywiście to jest to chińskie dziwadło, oni mają hajsy, doping funduszy państwowych.
0
Taaa bartomeu to nawet jakiegos gownianego klubu paulinho nie umie przekonac do sprzedazy.
Pewnym byc nie moge ale wydaje mi sie ze nie wyciagnie eriksena z tott.
0
Niech juz bedzie to wotum nieufnosci dla zarzadu bartomeu.... Barca ma teraz gowniany zarzad, nawet 1 dobrego zawodnika nie umieja kupic.
Ps i po co ten paulinho stary sredniaczek z ligi mie wiem chinskiej.Nie bez powodu nie gra w europie....
0
Wszystko spoko tez wierze w halilovicia ale on jest pilkarzem innego klibu xD
1
Tez twk myslalem, jednak w obecnej sytuacji ney nie bedzie wygrywal mic poza krajowym podworkiem i zrobi sie z niego taki robinho.
0
XD nie wiedzialem o istnieniu kogos takiego.w sumie pewnie racja, abramowicz bogol jak ci z psg moze dac mu hajsu ile zechce.
0
Ciekawe czy Hazarda daloby sie wyrwac.
0
O eriksen moglby byc. Ciekawe ile by Hazard kosztowal. Pewnie ze 140....
0
Tak 80mil to dobra cena. Lepiej poczekac z tym transferem. Za sezon dwa kiedy jego kontrakt bedzie zblizal sie do konca bedzie tanszy. W tym sezonie kazdy bedzie chial nie wiem jakiej kasy od barcy,
1
Bez przesady.... Szkoda takiej kasy.
0
To jaka on ma klauzule odejscia??
0
Maja zajebisty zarzad. ( nie to co Barca ;) ost czasy
0
Ciekaw jestem czy Aleńa cos pokaze.
0
No no, wszystko rozumiem, ale srodek w ost sezonie jakosciowo wypadl po prostu slabo. Wiec wolalbym lewego napasciora i srodkowego pom a obronce odpuscic. Dac szanse natomiast Marlonowi.
0
Tez myslalem ze Marlon bedzie w 1 druzynie, pokazal ze daje rade juz w takim wieku.
Cos Barca ost czasy nie dba o te swoje talenty....
0
Wszystki fajnie jestem za Dembele ale barca kupuje napastnikow i obroncow a srodek pola lezy....
2
Na str.B.dortmund pisze ze R. Fernandez leci do Dortmundu juz w nast tyg. :)
0
Było sypnac groszem i moze by został.
0
Sam nawet mowil ze chcialby grac w Barcelonie
0
Ja myslalem ze pogra z 8 lat, ze bedzie walczyl o zlote pilki itp. A on bedzie walczyl co najwyzej o lige fr.
0
Dembele rzekomo za rok. Sam mowil ze w tym roku jeszcze nigdzie sie nie wybiera.
0
I bardzo dobrze!
0
Wydaje mi sie ze to jest brutalny rewanz za probe wyrwania verattiego.
8
A pamiętam że jak przyszedł, to oskarżał Laporte, że jest oszust i złodziej.....
0
Jak posiedzi na ławie to dużo za niego nie wezmą niestety....
ps. ja to myśle że zmiennik z niego będzie mocny, ale wydaje mi sie że barca to troche hamuje jego karierę ;p
0
Dla mnie motorycznie i szybkościowo jest zajebisty, ale głowy do gry nie ma. Kwestia tego czy Ernesto będzie potrafił coś zmienić w jego grze.
0
A idź ! Bedziesz siedział na ławie i grał ogony. 5 w kolejce za krosem modriciem isco i jamesem.
0
Przyznam ze z racjonalnego punktu widzenia, wiekszosc pewnie zrobilaby tak samo jesli chodziloby o graczy seniorskich wiadomo dbasz o swoje, ale z kibicowskiego nie xD !! Tylu zawodnikow tyle klubow...