lmdrejko
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radom
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu każdy przed losowaniem wie na kogo wpadnie real??
0
Czy to nie jest bezczelne ?? XD
6
W tej Hiszpania to jest coś nie tak. Jak pisowska Polska normalnie
0
No to robie zakłady. Real -Napoli lub Leicester
1
Gra Don Andres Leo Umtiti ,będzie dobrze :)
0
Gomes na DP, może tu się lepiej sprawdzi
1
Raczej wątpię żeby tyle 1 składu grało
0
Zaraz a on(Marlon) nie grał juz w tym sezonie w jakichś rozgrywkach?
0
No i ja również szanuje twoje :] ,ale oczywiście sie nie zgodze. Rafa ani Arda też nie są kozaki, ale Gomes mi typowo nie podchodzi, a jego zagrania są bez celowe dla mnie. Nie widze w Gomesie kreatywności, gubi sie.
0
Ciekawią mnie twoje argumenty, stojące za tym wyborem ? XD
1
Ja też nie rozumiem logiki Luisa Ardą na poczatku sezonu grał super poleciał na lawke rafinha strzelał bramkę za bramką i też poleciał na ławę a gomes i busi gra ile wlezie.
1
Ja to nie wiem na jaką ten czlowiek pozycję jest przymierzany, bo jak na ofensywnego pomocnika to chyba tu zaszla jakaś pomylka
4
Luis zrób mi ten prezent i postaw Mascherano za Busiego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja to nie wiem co tam się dzieje na treningach ale tak wolno grającej Barcy jeszcze nie wiedziałem. Zarówno fizycznie jak i kreatywnie dziś było dno... Mam nadzieję że w 2 cz sezonu nabiorą wiatru w żagle.
0
No ok, rozumiem o co chodzi ,ale ja bym się nie poddawal, coś czuję że w 2 cz sezonu nabiorą wiatru w żagle.
0
Denis też jakiś wystraszony, nawet jak mu piłka spadła pod nogi to słaba koncentracja i zaraz strata.
0
Prawda środek jest tragiczny, chociaż fizycznie żeby dominowali w środku pola....
Rakitić na tą chwile cienizna a Gomes HAMULCOWY....
2
Bure za ten mecz to powinien dostać Enrique - Gomes w 1 składzie, 1 zmiana, 0 zmian taktyki i wpływu na mecz.
0
Właśnie sie dziwiłem przy składach czemu on gra zawsze, czy ma forme czy nie.
0
Dobra dobra bez takich mi tu, Enrique(pocisnąłem za ten mecz pare postów niżej) ale to jest koleś z którym wygraliśmy 3 korony w pierwszym sezonie i 2 w drugim. Nie zapominajmy o tym, sezon sie jeszcze nie skończył....
1
Czemu on w ogóle zmian nie robi??? Aż tak nie ufa zawodnikom na ławce ?? Czemu w 1 składzie gra bezproduktywny Gomes ?!! W 1 składzie zawsze gra Busi bez względu na to czy ma forme czy ma beznadziejnie niską forme ??
1
Ja też nic nie widzę w tym gomesie. No ale może jeszcze pokaże.
1
W napadzie też powinno sie biegać więcej niż 4 km XD
0
Poszły jakieś fochy.
0
A ja myślałem żeby Arda zagrał z przodu a Messi na pozycji iniesty, bo i tak cały czas się cofa a środek pola jest cienki teraz bez andreasa.
0
No jak na razie to nie bardzo xD nie ma nikogo kto godnie go zastępuje. Co pokazuje gdzie Messi ost grał(odkąd nie ma Iniesty) jak bardzo się cofał.
1
Mam to samo zdanie. Barca straciła swoją najwieksza bron. 3 z przodu oraz Iniesta ciągnie grę, bez nich gra jest jakaś wolna...
1
Prawda i dodałby jakości w środku, bo bez Iniesty jest cienko, a Barca gra jakoś wolno ostatnio ....
0
Najbardziej boli mnie środek pola. Środek był największym atutem Barcy, a teraz widze że, jak nie ma Iniesty i Messiego, to nie ma nikogo kto umie przyspieszyć, wziąć ciężaru na swoje bary...