0

Czemu każdy przed losowaniem wie na kogo wpadnie real??

0

Czy to nie jest bezczelne ?? XD

6

W tej Hiszpania to jest coś nie tak. Jak pisowska Polska normalnie

0

No to robie zakłady. Real -Napoli lub Leicester

1

Gra Don Andres Leo Umtiti ,będzie dobrze :)

0

Gomes na DP, może tu się lepiej sprawdzi

1

Raczej wątpię żeby tyle 1 składu grało

0

Zaraz a on(Marlon) nie grał juz w tym sezonie w jakichś rozgrywkach?

0

No i ja również szanuje twoje :] ,ale oczywiście sie nie zgodze. Rafa ani Arda też nie są kozaki, ale Gomes mi typowo nie podchodzi, a jego zagrania są bez celowe dla mnie. Nie widze w Gomesie kreatywności, gubi sie.

0

Ciekawią mnie twoje argumenty, stojące za tym wyborem ? XD

1

Ja też nie rozumiem logiki Luisa Ardą na poczatku sezonu grał super poleciał na lawke rafinha strzelał bramkę za bramką i też poleciał na ławę a gomes i busi gra ile wlezie.

1

Ja to nie wiem na jaką ten czlowiek pozycję jest przymierzany, bo jak na ofensywnego pomocnika to chyba tu zaszla jakaś pomylka

4

Luis zrób mi ten prezent i postaw Mascherano za Busiego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja to nie wiem co tam się dzieje na treningach ale tak wolno grającej Barcy jeszcze nie wiedziałem. Zarówno fizycznie jak i kreatywnie dziś było dno... Mam nadzieję że w 2 cz sezonu nabiorą wiatru w żagle.

0

No ok, rozumiem o co chodzi ,ale ja bym się nie poddawal, coś czuję że w 2 cz sezonu nabiorą wiatru w żagle.

0

Denis też jakiś wystraszony, nawet jak mu piłka spadła pod nogi to słaba koncentracja i zaraz strata.

0

Prawda środek jest tragiczny, chociaż fizycznie żeby dominowali w środku pola....
Rakitić na tą chwile cienizna a Gomes HAMULCOWY....

2

Bure za ten mecz to powinien dostać Enrique - Gomes w 1 składzie, 1 zmiana, 0 zmian taktyki i wpływu na mecz.

0

Właśnie sie dziwiłem przy składach czemu on gra zawsze, czy ma forme czy nie.

0

Dobra dobra bez takich mi tu, Enrique(pocisnąłem za ten mecz pare postów niżej) ale to jest koleś z którym wygraliśmy 3 korony w pierwszym sezonie i 2 w drugim. Nie zapominajmy o tym, sezon sie jeszcze nie skończył....

1

Czemu on w ogóle zmian nie robi??? Aż tak nie ufa zawodnikom na ławce ?? Czemu w 1 składzie gra bezproduktywny Gomes ?!! W 1 składzie zawsze gra Busi bez względu na to czy ma forme czy ma beznadziejnie niską forme ??

1

Ja też nic nie widzę w tym gomesie. No ale może jeszcze pokaże.

1

W napadzie też powinno sie biegać więcej niż 4 km XD

0

Poszły jakieś fochy.

0

A ja myślałem żeby Arda zagrał z przodu a Messi na pozycji iniesty, bo i tak cały czas się cofa a środek pola jest cienki teraz bez andreasa.

0

No jak na razie to nie bardzo xD nie ma nikogo kto godnie go zastępuje. Co pokazuje gdzie Messi ost grał(odkąd nie ma Iniesty) jak bardzo się cofał.

1

Mam to samo zdanie. Barca straciła swoją najwieksza bron. 3 z przodu oraz Iniesta ciągnie grę, bez nich gra jest jakaś wolna...

1

Prawda i dodałby jakości w środku, bo bez Iniesty jest cienko, a Barca gra jakoś wolno ostatnio ....

0

Najbardziej boli mnie środek pola. Środek był największym atutem Barcy, a teraz widze że, jak nie ma Iniesty i Messiego, to nie ma nikogo kto umie przyspieszyć, wziąć ciężaru na swoje bary...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?