0

Przeciez nikt nie mowi ze nie dadza szansy marlonowi. Czemu wszyscy z marlonem wyskakuja.

3

Zgadzam sie city to nie jest city z przed roku, to jest w tej chwili city guardioli a to nie byle kto.

2

XD wydaje mi sie ze jestes duuuuzym optymista xD ale jak wejdzie to czekam na nastepne typy xDxD

0

Super! Wreszcie wyciagaja wnioski i kupuja obroncow.

0

Nie wydaje mi sie, raz ze nie ma umiejetnosci rozgrywania oddaje gale i wbiega w pole karne. W barcy skrzydlowi graja inaczej. Poza tym nie pasuje psychicznie wydaje mi sie ze to inna mentalnosc nie dogadalby sie z messim iniesta itp. Koles jest zly jak ktos strzeli bramke a to nie on. XD bardzo gwiazdorska mentalnosc on idealnie pasuje do realu.

0

No ta ;) i wtedy tez wylecza kontuzje xD

0

Fajnie by sie ogladalo ale takie pytanie kiedy ci pilkarze beda odpoczywac fizycznie?? Rok w rok po sezonie albo ME MŚ lub ten nowy turniej

0

Wiem ze LE pewnie dobrze sie zna ale kupic kogos i w ogole nie dac mu szans wydaje sie troche nie fair

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Fajnie by było jakby rozdawali złote piłki na pozycji bramka obrona pomoc napad. Tak to wiadome wygrywają ci co są z napadu, z wiadomych względów. A taki Xavi Puyol Iniesta myśle że zasługują również na najwyższe uznanie . ;]

0

Ta chłopak ma jakiś problem z głową albo kompleksem Messiego

0

Tak wlasnie mam podobne zdanie, na celte ktora rok temu wbila 4 bramki tak samo zrobila w tym, a lucho postanowil zagrac rezerwowymi w srodku pola ....ps. Czemu nie masherano tylko mathieu ktory jak tylko wchodzi na boisko to pada grad goli

1

Ja to nie czepialbym sie Stegena zrobil glupi blad zdarza sie , ale mathieu jak tylko wchodzi na boisko to pada grad goli...

0

Szkoda ze bez D. Suareza

1

Iniesta to cos czesto odpoczywa ost

0

Vart tez sie zmarnowal

0

Pewnie Coman albo R.Sanches, bo zablysneli na euro.

0

A wiec, musimy uznac ze mamy inne zdanie ;)

0

Finał LM BARCA-Dortmund !!!!!!!!! :)

0

Nie jest to słaby argument ale w drugą str też tak można dziennikarze też nie są obiektywni przykład: po euro różne gazety publikowały swoje najlepsze jedenastki w większości nie było ronaldo a po finale w którym nie grał !! już był bo ładnie sie popłakał. Dziennikarze to dziennikarze, a dla mnie nagrode dla najlepszego piłkarza powinni wybierać profesjonaliści między sobą. (Można by tylko dodać paragraf, nie można głosować na zawodników ze swojego klubu. i O :).

0

Tak bylo fakt ale czy zawsze to co bardziej medialne jest bardziej sluszne? Bardziej do mnie przemawiała nagroda przyznawana przez zawodnikow i trenerow niz dziennikarzy ktorzy maja wiedze teoretyczna pewnie o kazdym meczu na przestrzeni 30 lat a tak na prawde grali w pilke tylko na wf-ie

1

Ps. Jak bale bedzie w pierwszej 3 to bedzie zart xD

0

Ja bym dal Suarezowi mial lepsze staty niz griezmann i bale razem wzieci, 1 kolo ktory przebil ronaldo i Messiego.

0

O jak mi przykro :P

1

Smieszne bylo ze w wiekszosci najlepszych 11 euro go nie bylo a po finale w ktorym nie gral nagle sie pojawil xD

0

Pewnie dostanie zp ale ziomuniu ronaldo kreowal gre?? Rozgrywal?? Ty w pilke grales kiedys?

1

Tez mysle ze Suarez powinien dostac Grizman 2. Zloty but liga , pierwszy koles ktory przebil 50 goli po Messim i ronaldo

1

Suarez Grizman Messi

0

Rozumiem argument ale nie uwazam zeby Leo lub ronaldo zasługiwali w tym roku na złotą piłke... Messi mial duuzo lepsze sezony a ronaldo to za przegrana lige i puchar a wygrana lm (w jak dla mnie dziwnych zeby nie powiedziec ustawionych okolicznosciach) a portugali to nie wiem czy on byl potrzebny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?