lmdrejko
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radom
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta, jeremy jak wchodzi to tracimy 2 bramki. Nie jest slaby ale ost ma duuuuza znizke.
Czytalem u konkurencji (blaugrana pl ) ze barca daja spora kase za laporte, z drugiej str czytalem wypowiedz samego laporte ze nie widzi sie w barcy. Ciekaw jestem czy to tylko kolejna plota, bo twardy zawodnik z niego.
0
Podobno jest kozak, ale to vidala juz skreslamy?? Przeciez taki bellarin to spsory wydatek watpie zeby go kupowali z mysla ze nie bedzie gral 1 skrzypiec.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
(Arda) ja to go lubie, ale kompletnie nie widze dla niego pozycji w barcie....
A vidal jeszcze przyjdzie na niego czas ! Zobaczycie...
0
Nie no nie moze byc tak ze schodzi 1 obr i od razu sypie sie defensywa. Nie chce sie cisnac do mathieu, ale to juz 2 taki mecz gdzie wchodzi i nagle 2 bramki w plecy ;(.
0
Bardzo mi sie to podoba !!
0
Czyli bayern odpada z benfika xD
1
Psg xp no nie wiem, ogladalem mecz z chelsea i nie wydają mi sie jacys bardzo mocni . Atletico to solidny rywal chyba najmocniejsza defensywa w europie i kurde najwieksze brutale, zeby jakichs kontuzji nie bylo po tym meczu.
0
Wlasnie nie wiem czemu oni zawsze trafiaja na sredniakow. Niech trafia na city fajny mecz moze byc
0
Bayern to na final !!
Lucho vs Pep
0
Bramkarzy to chyba mamy najlepszych na świecie.
1
Nie, poprostu to kolejna gowno warta plota
0
Tez go lubie, ale muszą byc jakies przyczyny tego ze, nie moze wybic ze skladu kolesia ktory w ogole nie jest obronca i w ogole wydaje mi sie ze jest ost w kolejce do gry na śo. Lucho jednak zna sie lepiej niz my....
0
Dokladnie. Nadniar ambicji zabije mu kariere
0
Myśle ze by tam nie gral. Niech on idzie do jakiegos spoko klubu ale nie z topu.
0
Tak tylko barca trzyma sie racjonalnych cen. Z 15 by dało rade wyciągnąć
0
Klub z LM, za wysoko mierzy. Potrzeba takiego klubu w ktorym bedzie gral i ogra sie w tej seniorskiej lidze, zdobędzie zęba, rozwinie sie mentalnie, jak pojdzie do angli to po grze, takie porto moze dortmund czy wspomniana fiorentina to chyba dobry kierunek.
0
Wolalbym chyba vidala.
Ps. Bravo musi sie denerwowac xD
Moglby grac czasem w lm a stegen ze slabszymi rywalami w lidze.
0
Ja zauwazylem, ale jak inaczej odpowiadac na takie glupie pytania. I tak tydzien w tydzien...
0
Z tego co czytam wasze komentarze(pomijajac klótnie) to wyglada na twardego stopera. A mi sie z gry podoba vertonghen, silny twardy zawodnik, szybki moze nie jest ale raczej szybszy niz pique.
0
Amen. 18 mil to i tak malo za takiego zawodnika, co ta barca sobie mtslali ze najwieksza gwiazde celta odda za pol darmo i jesze beda zadowoleni
0
Trudno sie dziwic 18 mil za takiego Nolito nie wydaje sie duzą ceną.
0
Zgadzam sie, po prostu to nie jest obronca z najwyzszej polki, to ze jest wychowankiem i kibice chca dla niego jak najlepiej nic nie zmienia
0
Bardzo słaby pomysl
1
Temat rzeka, a i tak nie wierze ze barca da 100 mil. Chyba ze tak w stylu neymara ze, nie wiadomo ile dali :)
5
Oprócz wywalenia bartry. Jego bym dał na wyporzyczenie i założe sie ze, jakby zaczął grac regularnie to byłby wielki szał zeby go sprowadzic z powrotem.
0
Bardzo mi sie podoba ten pomysl
0
Haaaaa xD, słowa sa zbedne:)
0
Fakt i to na samym poczatku xD
Tak czy siak musi naprawde chciec odejsc do barcy zeby nie zabulic za niego wielkiej kasy(a tak prawdopodobnie nie jest ;) )