lmdrejko
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radom
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bedzie zajebistym trenerem, inteligentny nerwy ze stali i swietny pilkarz.
0
Tak idz idz guardiola odejdzie za 2 sezony a w barcy juz o tobie zapomna jak o thiago a wygralby teraz lm jakby zostal i pewnie bylby w nadchodzacym sezonie 1 planowym zawodnikiem. Przeciez adama to bedzie gwiazda nie moga go puscic
0
Niezla debata. Jej juz dramaty jakies, spytali go czy sie boi konkurencji to powiedzial ze nie. Gdzie to wywyzszanie sie ? Ej dla mnie bravo to jest najlepszy bramkarz ligi. Nie pamietam kiedy barca miala tak pewnego i stabilnego bramkarza. Leprzy jest niz valdes. Ps. I darujcie debaty i placze to jest moja opinia.
0
Fajnie jakby oni byli wyp do slabych zespolow hiszp ligi, kurde graliby caly czas,moze nawet stanowili o sile zespolow i ogrywali sie w tej samej lidze w ktorej maja grac na stale.
1
Chcesz zeby twoi zawodnicy nie byli niepewni swoich zdolnosxi? Xp ;) zawodnik musi miec jaja
0
Amen..............
1
No patrzcie to jednak sprawy sądowe i afery nie odstraszyły
0
Panietam tez mnie to dziwilo pewnie myslal ze neymar to taka gwiazdunia co bedzie fochy strzelac. Kazdy sie myli ale on raczej rzadko w spr futbolowych.
Ps. Tak czy inaczej w 100% zgadzam sie z ta wypowiedzia, kto w ogole wymyslil ze ten pogba jest wart 80 mil !!? Rynek oszalal, ale to wiadomo juz nie od dzis
0
Ten pan wie co mowi !
0
Zgadzam sie w ogole czasem sie zastanawiam czy to media przeklamuja czy byłe legendy maja ból dupy....
Final ms
Final copa amerika
Niech ci argentynczycy sie zastanowią kiedy ost. W finale ms grali..... A to wlasnie dzieki messemu kropka ku.... ;)
0
Argentynczycy zamiast sie czepiac messiego zastanowiliby sie kiedy ost raz grali w finale MŚ!!
0
Prawda takich trzeba traktowac jak zwierzeta. Skoro zachowuja sie jak one. Bez mozgu bez klasy.
0
Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd zachowanie niegodne czlowieka ale u kibicow to przeciez na pożadku dziennyn...
0
Ja tam go lubie aleee to jest skrzydłowy więc, będzie walczył o miejsce w skladzie z messim neyem i pedro ewentualnie z kims z cantery. Jakoś średnio mi sie widzi żeby był potrzebny....
0
http://www.wynikinazywo.pl/mecz/4zlJnyYt/
0
Wow ale fajny tekst pewnie ktos ci tak pocisnal i teraz powtarzasz.
Przykladowy sklad na mecz.
http://www.livesports.pl/mecz/CxXpr1Pc/
0
Nie wiem po co kolejny napastnik ale jesli luis go chceeee
0
Wiem ze pomysl nie realny ale widzialbym isco idealnie na nasza dziure w srodku
0
Pomocy przeciez on pr skrzydlo gra. To bylo pedro sprzedac i mialem nadzieje ze traore troche pogra...
0
Za to czytan ze arda w barcy????!!! A ten po cholere???!!
1
Ja to nie wiem w ogole kto wpadl na pomysl ze ten koles jest wart 80 mil i 12 w sezonie ??!! Skad w ogole taki pomysl
0
Nieeeeeeeee!!!!!
0
Zgadzam sie , to lowinien byc glowny argument negocjacji z takim pilkarzem albo akpceptujesz jakas hierarchie i grasz dla klubu albo wypad. Wiadome ze naymar chcjal kase i dostal ale 12 mil za sezon to glupota. A on wcale nie jest taki dobry i nie oaiagnal niewiadomo czego
3
Nieeeeeeeeeee!!!#
0
Amen. .............
1
Nie rzucajmy sie fo porownan z najlepszym w historii ale tez mysle ze koles bedzie kozak ma dynamit w nogach , przyspieszenie straszne i pewnosc siebie bedzie wielki w swojej generacji
0
Poprostu wiekszosc kibicow to mlodziez nastolatki, ktore krytykuja wszystko i wszystkich. Bartomeu zle laporta zle
0
Wydaje mi sie ze moglby byc zbaczacy
. Jednak wydaje mi sie ze to koniec jego kariery na camp noe , zauwazmy ze zadko nasu zawodnicy wracaja z wypozyczenia
0
Czy ten pooogba naprawde jest taki dobry???? Kto go ogladal w serie a? Bo z lm po meczach z barca , to widze ze wysoki i silny aleeee gdie 80 mil i 12 pensjo kurde
0
A ten pogba caly ? Ogladal ktos wloska lige jak sie spisywal? Bo po meczach LM to szalu nie ma wysoki silny z pierdolnieciem i tyle. Wolny w 1 meczu 3 wejscia w odwazny drybling i 3 straty. Prostopadlych podan jakichs specjalnych tez nie widzialem.