2

Bedzie zajebistym trenerem, inteligentny nerwy ze stali i swietny pilkarz.

0

Tak idz idz guardiola odejdzie za 2 sezony a w barcy juz o tobie zapomna jak o thiago a wygralby teraz lm jakby zostal i pewnie bylby w nadchodzacym sezonie 1 planowym zawodnikiem. Przeciez adama to bedzie gwiazda nie moga go puscic

0

Niezla debata. Jej juz dramaty jakies, spytali go czy sie boi konkurencji to powiedzial ze nie. Gdzie to wywyzszanie sie ? Ej dla mnie bravo to jest najlepszy bramkarz ligi. Nie pamietam kiedy barca miala tak pewnego i stabilnego bramkarza. Leprzy jest niz valdes. Ps. I darujcie debaty i placze to jest moja opinia.

0

Fajnie jakby oni byli wyp do slabych zespolow hiszp ligi, kurde graliby caly czas,moze nawet stanowili o sile zespolow i ogrywali sie w tej samej lidze w ktorej maja grac na stale.

1

Chcesz zeby twoi zawodnicy nie byli niepewni swoich zdolnosxi? Xp ;) zawodnik musi miec jaja

0

Amen..............

1

No patrzcie to jednak sprawy sądowe i afery nie odstraszyły

0

Panietam tez mnie to dziwilo pewnie myslal ze neymar to taka gwiazdunia co bedzie fochy strzelac. Kazdy sie myli ale on raczej rzadko w spr futbolowych.
Ps. Tak czy inaczej w 100% zgadzam sie z ta wypowiedzia, kto w ogole wymyslil ze ten pogba jest wart 80 mil !!? Rynek oszalal, ale to wiadomo juz nie od dzis

0

Ten pan wie co mowi !

0

Zgadzam sie w ogole czasem sie zastanawiam czy to media przeklamuja czy byłe legendy maja ból dupy....

Final ms

Final copa amerika

Niech ci argentynczycy sie zastanowią kiedy ost. W finale ms grali..... A to wlasnie dzieki messemu kropka ku.... ;)

0

Argentynczycy zamiast sie czepiac messiego zastanowiliby sie kiedy ost raz grali w finale MŚ!!

0

Prawda takich trzeba traktowac jak zwierzeta. Skoro zachowuja sie jak one. Bez mozgu bez klasy.

0

Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd zachowanie niegodne czlowieka ale u kibicow to przeciez na pożadku dziennyn...

0

Ja tam go lubie aleee to jest skrzydłowy więc, będzie walczył o miejsce w skladzie z messim neyem i pedro ewentualnie z kims z cantery. Jakoś średnio mi sie widzi żeby był potrzebny....

0

Wow ale fajny tekst pewnie ktos ci tak pocisnal i teraz powtarzasz.

Przykladowy sklad na mecz.

http://www.livesports.pl/mecz/CxXpr1Pc/

0

Nie wiem po co kolejny napastnik ale jesli luis go chceeee

0

Wiem ze pomysl nie realny ale widzialbym isco idealnie na nasza dziure w srodku

0

Pomocy przeciez on pr skrzydlo gra. To bylo pedro sprzedac i mialem nadzieje ze traore troche pogra...

0

Za to czytan ze arda w barcy????!!! A ten po cholere???!!

1

Ja to nie wiem w ogole kto wpadl na pomysl ze ten koles jest wart 80 mil i 12 w sezonie ??!! Skad w ogole taki pomysl

0

Nieeeeeeeee!!!!!

0

Zgadzam sie , to lowinien byc glowny argument negocjacji z takim pilkarzem albo akpceptujesz jakas hierarchie i grasz dla klubu albo wypad. Wiadome ze naymar chcjal kase i dostal ale 12 mil za sezon to glupota. A on wcale nie jest taki dobry i nie oaiagnal niewiadomo czego

3

Nieeeeeeeeeee!!!#

0

Amen. .............

1

Nie rzucajmy sie fo porownan z najlepszym w historii ale tez mysle ze koles bedzie kozak ma dynamit w nogach , przyspieszenie straszne i pewnosc siebie bedzie wielki w swojej generacji

0

Poprostu wiekszosc kibicow to mlodziez nastolatki, ktore krytykuja wszystko i wszystkich. Bartomeu zle laporta zle

0

Wydaje mi sie ze moglby byc zbaczacy
. Jednak wydaje mi sie ze to koniec jego kariery na camp noe , zauwazmy ze zadko nasu zawodnicy wracaja z wypozyczenia

0

Czy ten pooogba naprawde jest taki dobry???? Kto go ogladal w serie a? Bo z lm po meczach z barca , to widze ze wysoki i silny aleeee gdie 80 mil i 12 pensjo kurde

0

A ten pogba caly ? Ogladal ktos wloska lige jak sie spisywal? Bo po meczach LM to szalu nie ma wysoki silny z pierdolnieciem i tyle. Wolny w 1 meczu 3 wejscia w odwazny drybling i 3 straty. Prostopadlych podan jakichs specjalnych tez nie widzialem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?