lmdrejko
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radom
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kurde no szkoda, chciałem go wreszcie zobaczyć w akcji. A tak w ogóle biorąc pod uwage ze pedro ma grac PO, a Suarez nie wiadomo kiedy bedzie gral, to nie zostaje za duzo tych napastnikow ...
2
,,Out of topic '' - Napiszcie co z tym Deulofeu, jakies ploty czytam ze ma na wypożyczenie isc???????????????!!!!!!!
0
Fajnie że odszedł, wreszcie gdzieś osiądzie na stałe, ale stoke to troche mierny klub, szkoda że nie wybrał jakiegoś właśnie shalke ,albo leverkusen
0
Ostatni go Deco :DDDD
1
Tez sie spodziewalem jakiejs gwiazdy Hummelsa albo Marquinhosa , ale ciekaw jestem czy za pol roku te wszystkie hejty nie zmienia sie w jednak dobrze ze go kupili
0
mi też wydaje się całkiem mocny
0
Hehe koment miesiąca
0
Na jakiej on pozycji w ogóle gra ? Czy on nie grał przypadkiem na boku na MŚ ? 3 lewy obrońca nam potrzebny ??
0
Dobrze że jest wreszcie jakiś obrońca, chociaż spodziewałem się że obrońca to priorytet i jakiejś wielkiej gwiazdy w związku z tym a nie wydania 80 mil na napastnika ...
0
k....... co oni robią, 20 mil tylko za Hummelsa !! Czemu oni nie mogą kupić jakiegoś dobrego obrońcy ??!! Kupią mathieu 30 letniego za tyle samo !!!!
0
Co ty mi tu piszesz Mascherano to nie obrońca, a Pique własnie o to chodzi ze jest wysoki ale nie zbyt szybki !!!!!! Dlatego szukaja kogoś jak Marquinhos . A ten mi pisze ze Pique sie nie sprawdził w odbieraniu xD. Sorki ziomuniu nie zależy mi żeby sie wykłucać ale czytaj ze zrozumieniem...
0
A puyol to niby ile ma albp cannavaro? I kto z 2 puyol pique byl lepszy? W grze 1 na 1 to sie szybkosc liczy i wlasnie bardzo madrze barca szkua 1 pique a 2 taki marquinhos to idealne wyjscie
0
Tak właśnie k..... !!
0
Wrócić to na pewno nie wróci, ale też mi żal .... Jak można oddać takiego zawodnika. Ceska transfer też mnie wkurza, akurat jak Xavi odchodzi . Coś ten nasz zarząd daje ciała ,jeszcze z transferem stopera ciekawe czy coś wymyślą.
9
Szkoda Sancheza zajebisty zawodnik. I po cholere ten Suarez,(o ile to nie ploty) i tak mamy Messiego Neymara Sancheza 3 najlepszych na tym turnieju.
0
mam tak samo, 2 z 3 najciekawszych drużyny na tych MŚ.
0
A rafinha? Po co go biora z wyp jak ma byc jakis 4 w kolejce?!
0
Powiedzcie mi czy.ogladaliscie mecze tego.rakiticia, on jest niby taki wielce dobry, ze fabregasa ma zastapic?
0
kur### Fabregas to jest top 5, środkowych !! Przez pierwsze pol sezonu był najlepszy !! I co taki byle rakitic to jest lepszy niz Fabregas?? !! Bez sensu transfer i bez sensu jest ten zarząd, machlojki przy transferach , zarządzanie składem jak dzieci 2 obrońców w całym składzie , no wkurwiają strasznie !! A Rosel pedał pruł się do Laporty że miliony gineły a sam to zwiał bo pewnie był winny..........
0
nieeeeeeeeeeeeeeeeee, kur#aaaaaaaaaaaaaaaaa ;(((, tyle trwało żeby wrócił i teraz go sprzedadzą. Przecież to jest top 10 środkówych pomocników, gdzie takiego znajdą, wydadzą 40 mil na koke który jest podobnej klasy??!! Albo troche slabszy nawet
0
BO AGUERO TO ZIOMRK MESSIEGO!!! Nasz Lionel to chyba za duzo tam rzadzi w tym naszym klubie. Obroncow kupowac a nie nast napasciora
0
I jeszcze kasa na 2 obronciw to co oni chca ze 100 baniek wydac w tym oknie? A moze za Aguero oferte dali na odwal sie , bo messi go chce ?? Jak nie to niech nie wkurwiaja i wydadza ta kase na zakup kozaka do obrony
0
Ja nie wiem czy oni ćpaja w tym naszym klubie? 2 bramkarzy ,aguero 40 (w ogole smiech na sali z tej cenyh)
0
Ta porazka to jest bardziej wina zarzadu niz pilkarzy. Kto pozwolil na to zeby w druzynie byl praktyczbie 1 klasowy obronca bo 2 ma z 20 lat, a 2 bramkarz klijent co ma prawie 4 dychy!
0
Powiem jedno
Iniesta to jest kurde MASTER CLASS !!
0
Dokladnie, czemu teraz nie wzmocnili def, mamy najslabsza obrone chyba od 10 lat, a wchodzimy a wchodzimy w koncu w najwazniejsza czesc sezonu
0
Abstrahujac od tematu. Tak sie zastanawiam, czy tylko ja uwazam ze song jest duzo lepszy od busquetsa??? Ktory jest wiadome dna barcy rozgrywanie i lpanowanie ale w defensywie jest dla mnie nedzny a w 1 na 1 ponizej nedzy w przeciwienstwie do wysokiego i szybkiego songa.....
0
Aż jestem ciekaw jak sobie Polacy poradzą, miło by było jakbyście pisali o wynikach.
0
HEY FAJNIE BY BYŁO JAKBYŚCIE WRZUCALI TU BRAMKI Z MECZÓW Z YOUTUBA
0
hmm z calym zajbisty szacunkiem dla Tito
taka babska piosenka to sie nadaje chyba tylko do umotywowania nastolatki do walki z misiączką