0

Mam nadzieje ze Barca nie chce kupić zawodnika z dyskopatia i bardzo średnim ost sezonem

0

A ja to nie wiem czemu oni ich nie wypozyczaja do slabych klubow swojej ligi. Raz ze graliby w 1 skladzie 2 ogrywaliby sie w tym samym stylu gry. A nie albo wypozyczanie do sevilli everotonu gdzie ciezko o gre albo w ogole inaczej sie gra....

0

I tak juz mamy PO. Ale niezly byl prawy obronca ekwadoru jakis paredes. Taki podobny stylem do quadrado silny szybki moze znacznie slabszy technicznie

0

A w evertonie sie spodobal ;) .wiem ze to jezdziec bez glowy ale jest w nim duzy potencjal. Malo to takich bylo ktorym mózg wyrosł z czasem.

0

Kurde zbyt pochopnie sie wywala takiego zawodnika kapitana mlodzierzowki, mysle ze daloby sie go troche ustwlawic zeby myslal wiecej a nie zapierdalal do przodu. No coz ale adama bedzie jeszcze lepszy.

1

Politycznych zdolności odmówić mu nie można, od razu postawi sie na człowieka bliskiego piłkarzom. Ps. skąd ta krytyka, tylko nie mówcie że bedziecie teraz Bart i zubiego bronić.....

0

I kupon poszedl sie j.... Xp

0

Oj chyba lepiej by bylo gdyby gral pil roku ma wyp niz tylko na treningi przychodzil

0

Taaaaaa wspanialy ,drybler i kreator gry sie znalazl. 15 bramek w 2 druzynie ligi.... Moze i nie jest to jakos bardzo malo przyznaje ale i tak 50 mil hahahaha funny

0

To bylo po 1 sezonie?

1

BARCAAAAAAA AAAAAAA!!!

0

Hahah mmusze na stronie znalesc sie fory

0

A ja mysle ze to najlepszy prawy obr. W histori Barcy, ale.uwazam ze przyszedl juz czas na niego. Taki futbol takie zycie ;). Ma swoje lata niech poszuka swiezosci a my mlodszego zawodnika.

2

Nawet sobie nie wyobrazam zeby wygrac LM i odejsc z klubu .... To jakies nienaturalne zachwanie by bylo.

0

Xavi to moglby spokojnie zostac w takie roli jeszcze ze 2 sezony

0

Czemu w polsce jest taka zla opinia o lewym xD(KS bundealigi) .a benzema przeciez on nie gra niczego specjalnego nigdy nawet sie nie bil o krola strzelcow , i jest sredni w grze kombinacyjnej i O ...

1

Benzema 50 mil. Kto by tak naprawde dal za niego tyle , góra z 30

0

5-0
wynik na dzis !!

0

wątpie, musiał by grać w jakimś klubie a la hipermarket(mamy hajs to kupujemy sprzedajemy ile wlezie) jak np real czy psg

0

Żałosny jesteś, i tylko największe debile nie potrafią przyjąć do wiadomości że ktoś może mieć inne zdanie, a teraz wypierdalaj gówniarzu nie mam co robić tylko sie spierać na formu z jakimś dzieciakiem.

0

w domu tak na ciebie mówia?? xD co to niby miała być obelga ??xD hehehe jaki żal nie moge, iii ta erudycja łaaaaaaał ale sie popisałeś intelektem woow aż iskry z bani lecą . Dobra nie ma sensu sie wykłócać na forum, mamy inne zdanie, ja uważam że powinien grać ten który więcej daje zespołowi(na tą chwile) a ty że ten który więcej kosztuje, no fajnie.

0

A oglądasz mecze ziomuniu ?? Nie strzelanie bramek to 1 , ale ost 2-3 mecze to w ogóle nie ma go pod grą, on traci każdą piłkę w okolicy bramki. Ale według ciebie musi grać bo więcej kosztuje....

0

Już wole Pedro. Nie fair w stosunku do niego że, nie dostaje szans gry kiedy Suarez gra (chyba nigdy nie widzialem zeby w barcie napastnik grał tak słabo). Może w nast sezonie wypali tak jak Villa czy Henry w 2 sezonie. W tym zamieniłbym jego role z Pedro.

0

Odnośnie tego meczu, a nie w ogóle mistrzu ...;]

2

Pewnie że przedłużyć! Najlepszym wyjściem dla barcy by byłoby przedłużenie na 1 sezon, dla alvesa na 3, może uda sie spotkać po środku. Następny sezon w połowie bez transferów więc i tak grałby alves, i pewnie 2-3 miesiące na aklimatyzacje dla nowego gracza, montoya odejdzie a douglas(chyba jest do dupy).

0

Bardzo solidny mecz, oprocz messiego i neymara najlepszy z barcy

0

Dla mnie przełomowy mecz z PSG widać było progres . Na początku sezonu od PSG dostali w 2 meczu dostało PSG a potem już tylko lepiej (z małą wpadką z sociedad).

0

Co sie dzieje z tym suarezem? Stracil.chyba kazda pilke jaka dostal w poblizu pola rusza sie jak woz z weglem a w popr klubach nap. jak szalony.

0

Niech suareza wpusci moze cos strzeli wreszcie

0

Nie wyobrażam sobie Barcy bez Messiego. Co nie zmienia tego że (hejtujcie ile chcecie ale) drużyne spotkało najgorsze co może być , gwiazda urosła za bardzo, balonik urusł za duży , żeby trener nie mógł posadzić zawodnika na 1 mecz bo uznał że odbył za długą podróż i granie w pełnym wymiarze może zagrozić urazem najważniejszego zawodnika w klubie. Od razu fochy kłutnie konflikty, naprawde pełny profesjonalizm......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?