0

Kurde ale oni nie grali z nikim mocnym w tej lm, i teraz beda w finale grali....

2

Joke?? XD Puyol Xavi Messi Casillas ale Pique ahhahah za rzucanie mandatem w policje ? Xp

0

Ja to bym sie cieszyl ze ktos chce ryzykowac i dac 10 mil. Za zawodnika ktory w ogole nie gra

0

Ja mam taka teorie
Vidal zostaje bo odchodzi alves(koniec kontraktu) a barca nie ma budzetu z gumy wiec potrzebny jest prawy obronca nawet jak kupia leprzego.
Bartra odchodzi bo chce grac
Douglas odchodzi bo sie nie nadaje
Verma odchodzi bo ma propozycje a nie gra

Adriano zostaje bo godzi sie z rola zmiennika
Mathieu zostaje bo musi zostac jakis ŚO( ewentualnie vermalen a mathieu odejdzie nie wierze ze odejda obaj).

2

Popieram, w naszej obronie jest z 4 zawodnikow ktorzy prawie nigdy nie graja. Mathieu gra rzadko , adriano i vidal lubie ich ale prawie nie graja a douglas to juz w ogole nigdy nie wchodzi... (Zapomnialem o bartrze) odchodzi bo tez nie gra....

0

Myslalem ze to bedzie mega kozak, ale chyba popelnil blad swojego zycia zmieniajac lige....

0

Chyba tak bo ciezko pomyslec zeby taki talent nie dostawal nawet powolania.

0

Nie no odeegard to chyba nawet w 1 składzie nie grał u Zidana, nie wiem jak jest teraz a Halilović gra w 1 składzie w 1 lidze, co to za porównanie.

0

Jest w tym sens, ale wolałbym nie ryzykować i wypożyczyć go do klubu w którym będzie grał na bank. A za 2 sezony będzie następcą don Andreasa ;].

0

a co jakby 2 druzyny mialy tyle samo p. goli i mecze miedzy nimi byly remisami x]

6

Kocopoly, teraz jak jest spadek to nagle pisza takie rzeczy a kibice sie na to lapia i jeszcze hejtuja.

Pilkarze zyja na duzej presji, kto nie chce po tygodniu pracy sie pobawic....

0

Puyol na prezydenta !!!
Albo trenera xD

0

Dluzszego posta to juz sie nie dalo? :P

Jakby zwolnili lucho to zachowaliby sie jak real, a tak sie nie stanie, tu sie nie wywala trenerow od tak !!!! Szczegolnie takich jak lucho !!!!

0

Zagrala slabo i odpadla nie zasluzyla na awans zadowolony? Taka jest prawda.

Napisalem ze mam nadzieje ze mecze nie sa ustawione, ale losowania ?? No dziwne ze wszyscy wiedzieli jakie mecze bedzie mial real naprawde...

0

Czuje pogarde do uefa i chwilowo do pilki, zal i smutek. Jak tu ogladac mecze jak nie wiadomo co jest uatawione a co nie. O ile jest oczywiste ze ustawione sa losowania, moze chociaz mecze nie sa..... Mam nadzieje .. ...

0

Wlasnie dziwi mnie tak nagly i tak duzy spadek formy. Oni w meczu z realem i teraz w ogole w pilke nie grali, stali sobie i dreptali ataki takie mizerne. Chyba jednak nie da sie wygrac lm 2 razy za duze przeciazenie. Ps. Ale az taak dziwne, tak malo walki i biegania eh... Trzeba jeszcze utrzymac lige!!

2

Najlepszego !!!!!!

0

Dokladnie, poza tym arda i vidal to sa dobrzy zawodnicy musza cos grac bo jeszcze odejda , verma i jego forma to nie wiadoma a munir musi zagrac bo nie ma suareza.

0

Dalbym zagrac vermie ardzie vidalowi i munirowi

0

http://m.fangol.pl/view/153557/faul-torresa-z-innego-ujecia?mobileRedirect=t

Tu nawrt nie ma podstaw do dyskusji, o ile ktos naprawde zna zasady. Faul od tylu atak nie w pilke.

0

Przynajmniej traore

0

Szkoda ich, gdyby poszli do hiszpanii jak halilovic pewnie by byli kozakami.

0

Zmeczenie? Sam nie wiem czy to moze byc wymowka dla az tak wolnej gry i zero kreowania akcji

0

Az mnie dziwi skala tej porazki. Chyba od ery martino nie widzialem tak slabo wolno slamazarnie grajacej barcy, tak slabego gran derby z tak niskim poziomem i zwyciestwa realu ktory tez byl slaby

0

A co sie stalo z adama traore, czy on w ogole grał w tej angli ???? Myslalen ze to bedzie straszny kozak

0

Serio? Kozak ! XD oby weszlo
Ja stawiam na 3-0 w meczu

0

Serio tak pesymistycznie ?
Ta widzialem kurs na real jest ok 5 xD

0

Jaki wynik typujecie?
Ja 3-0

0

Powinien zostac i grac, 2 sezon bedzie leprzy stanie sie silniejszy i pewniejszy, jak pojdzie za wysoko to da to tylko regres. Po co teraz zmieniac klub i znowu siedziec na lawie i przyzwyczajac sie do stylu gry nowej druzyny.

0

Hmm jest to jakis pomysl, ale to jest skrzydlowy nie napascior, watpie zeby byl skuteczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?