lmdrejko
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radom
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Popieram Barca straciła swój największy atut, środek pola bez Iniesty wygląda mizernie.
0
Messi(jak grał na środku) jak przeciwnik grał obrone Częstochowy to sie cofał do rozgrywania, starał się klepać. U paco żadnego pomysłu jak wyjść z pod krycia i coś pograć, pokombinować nic. ale w tym meczu to cały zespół 0 pomysłu.
0
Tak właśnie! Tak to jest z trenerami, coś mu się nie spodoba i wypad jak Yaya w city.
0
Ale on mówił nie raz że nie chce grać w Barcy. Trzeba go odpuścić, są inni.
0
Może jednak Pique nadaje się na prezesa Barcelony :)
0
Prawda. W ogóle bez niego nasz środek pola to nie to samo...
1
Nie wiem czy w jakimś innym kraju krytykowaliby wice mistrza świata i 2 krotnego finaliwste copa america...
0
Odbije od prawej str ale mam wrażenie że jak tylko wchodzi Mathieu każdy gra na niego.
3
Może i ma za mało żeby grać w Barcy, ale jak sie kupuje zawodnika namawia go na przyjście i nie dać mu nawet paru szans.... Dla mnie bardzo nie fair w stosunku do gościa.
0
W sumie to zawsze mòwi się : lepiej mądrze stać niż głupio biegać xD
0
Właśnie też tak mi sie wydaje ostatnio jakoś mniej biega...
0
To byłby mega transfer dla Barcelony. Zawodnik który mógłby być następcą na pozycje Don Andresa.
3
Co do kasy się nie czepiam, ale kara tak zgadzam się, chamstwo trzeba zwalczać siłą. 2 lata to byłaby kara i nauczka dla pozostałych idiotòw.
4
Nie wiem co to za pomysl żeby. 19 latek zmieniał ligę w najtrudniejszym w karierze momencie kiedy wchodzi do seniorskiej piłki.
0
To jest jakiś żart ? :D
3
Tak, po sezonie niech odejdzie Mathieu, na jego miejsce wskoczy Marlon i będzie git w środku obr :)
0
No ba! Już to pisałem ale taka prawda.
Suarez miał lepsze staty niż Messi i Ronaldo, oraz lepsze niż Bale i Griezmann razem wzięci.
0
A suarez to wszystkie 100%-towki strzela hmm? :).
9
Jak nie gra prawie w ogole, to ciężko zeby strzelał gole :). Poza tym Barca szukała kogoś kto zgodzi się siedzieć na ławie. Oczywiste było że zawodnik światowej klasy się na to nie zgodzi.
0
Mocny jest,a ja pokładam nadzieję w Haliloviciu
0
Może, mam nadzieję że będzie jak z Ardą, ze po prostu potrzebuje czasu.
0
Nie chce skreślac zawodnika po tak krótkim czasie, ale jak na razie gomes gra cienko. Ale może jeszcze zaskoczy.
0
Ost do czerw kartki był w miarę wyrownany, osobiscie też nie przewiduje pogromu
0
Jak dzisiaj bo stawiam kupon xD , Barca stłucze city po raz 2 ?? Czy dzis spokojniej, jak myslicie?
0
Ee to co z tymi typami ?? XD dawaj na dziś :)
20
Ale klub wybrał sobie bardzo mądrze, zarząd chyba najlepszy na świecie, długów juz podobno nie maja. Od strony sportowej również bardzo mądre transfery. Borussia juz za chwile bedzie w tym najwiekszym top-ie wsrod klubow.
3
A co robisz jak cie atakuja? Nie dostal zoltej kartko nie uderzyl nie zrobil nic co zaszkodzilo druzynie. Dobrze sie zachowal. A tamten pajac to co chcial sie popisac? Takie zachowanie na boisku to pajacowanie na pokaz, przeciez wiadome ze na boisku nic wiecej nie zrobi tylko sie postykaja czolem....
0
Sorry ale czemu Messi albo Ronaldo. Messi mial (jak na niego) sezon bez rewelacji a ronaldo tez nic specjalnego. Suarez ma lepsze staty od ronaldo i lepsze od griezmanna i bale razem wzietych(pisze o bale-u bo wedlug niektorych ma byc na 3 miejscu, co wzbudza we mnie smiech).
0
Jak moglbyc spalony, jak nie bral udzialu w akcji ani nie zrobil ruchu w str pilki....
Ps. Brazylia nawet konstruowala takie akcje zostawiajac 1 nap na spalonym, on nie bral udzialu w akcji a zza niego wybiegal 2 kompletnie nie kryty.
0
out of topic- jak Rakitić mógł dostać ocene 6 !! xD, tylko o pół stopnia niższą od Suareza np.