2

Popieram Barca straciła swój największy atut, środek pola bez Iniesty wygląda mizernie.

0

Messi(jak grał na środku) jak przeciwnik grał obrone Częstochowy to sie cofał do rozgrywania, starał się klepać. U paco żadnego pomysłu jak wyjść z pod krycia i coś pograć, pokombinować nic. ale w tym meczu to cały zespół 0 pomysłu.

0

Tak właśnie! Tak to jest z trenerami, coś mu się nie spodoba i wypad jak Yaya w city.

0

Ale on mówił nie raz że nie chce grać w Barcy. Trzeba go odpuścić, są inni.

0

Może jednak Pique nadaje się na prezesa Barcelony :)

0

Prawda. W ogóle bez niego nasz środek pola to nie to samo...

1

Nie wiem czy w jakimś innym kraju krytykowaliby wice mistrza świata i 2 krotnego finaliwste copa america...

0

Odbije od prawej str ale mam wrażenie że jak tylko wchodzi Mathieu każdy gra na niego.

3

Może i ma za mało żeby grać w Barcy, ale jak sie kupuje zawodnika namawia go na przyjście i nie dać mu nawet paru szans.... Dla mnie bardzo nie fair w stosunku do gościa.

0

W sumie to zawsze mòwi się : lepiej mądrze stać niż głupio biegać xD

0

Właśnie też tak mi sie wydaje ostatnio jakoś mniej biega...

0

To byłby mega transfer dla Barcelony. Zawodnik który mógłby być następcą na pozycje Don Andresa.

3

Co do kasy się nie czepiam, ale kara tak zgadzam się, chamstwo trzeba zwalczać siłą. 2 lata to byłaby kara i nauczka dla pozostałych idiotòw.

4

Nie wiem co to za pomysl żeby. 19 latek zmieniał ligę w najtrudniejszym w karierze momencie kiedy wchodzi do seniorskiej piłki.

0

To jest jakiś żart ? :D

3

Tak, po sezonie niech odejdzie Mathieu, na jego miejsce wskoczy Marlon i będzie git w środku obr :)

0

No ba! Już to pisałem ale taka prawda.
Suarez miał lepsze staty niż Messi i Ronaldo, oraz lepsze niż Bale i Griezmann razem wzięci.

0

A suarez to wszystkie 100%-towki strzela hmm? :).

9

Jak nie gra prawie w ogole, to ciężko zeby strzelał gole :). Poza tym Barca szukała kogoś kto zgodzi się siedzieć na ławie. Oczywiste było że zawodnik światowej klasy się na to nie zgodzi.

0

Mocny jest,a ja pokładam nadzieję w Haliloviciu

0

Może, mam nadzieję że będzie jak z Ardą, ze po prostu potrzebuje czasu.

0

Nie chce skreślac zawodnika po tak krótkim czasie, ale jak na razie gomes gra cienko. Ale może jeszcze zaskoczy.

0

Ost do czerw kartki był w miarę wyrownany, osobiscie też nie przewiduje pogromu

0

Jak dzisiaj bo stawiam kupon xD , Barca stłucze city po raz 2 ?? Czy dzis spokojniej, jak myslicie?

0

Ee to co z tymi typami ?? XD dawaj na dziś :)

20

Ale klub wybrał sobie bardzo mądrze, zarząd chyba najlepszy na świecie, długów juz podobno nie maja. Od strony sportowej również bardzo mądre transfery. Borussia juz za chwile bedzie w tym najwiekszym top-ie wsrod klubow.

3

A co robisz jak cie atakuja? Nie dostal zoltej kartko nie uderzyl nie zrobil nic co zaszkodzilo druzynie. Dobrze sie zachowal. A tamten pajac to co chcial sie popisac? Takie zachowanie na boisku to pajacowanie na pokaz, przeciez wiadome ze na boisku nic wiecej nie zrobi tylko sie postykaja czolem....

0

Sorry ale czemu Messi albo Ronaldo. Messi mial (jak na niego) sezon bez rewelacji a ronaldo tez nic specjalnego. Suarez ma lepsze staty od ronaldo i lepsze od griezmanna i bale razem wzietych(pisze o bale-u bo wedlug niektorych ma byc na 3 miejscu, co wzbudza we mnie smiech).

0

Jak moglbyc spalony, jak nie bral udzialu w akcji ani nie zrobil ruchu w str pilki....

Ps. Brazylia nawet konstruowala takie akcje zostawiajac 1 nap na spalonym, on nie bral udzialu w akcji a zza niego wybiegal 2 kompletnie nie kryty.

0

out of topic- jak Rakitić mógł dostać ocene 6 !! xD, tylko o pół stopnia niższą od Suareza np.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?