lmdrejko
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radom
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawda ??!!
Poza tym, przecież za 1-3 sezony odejdzie z City a podkrada zawodników swojemu klubowi !!
0
Twoja kultura osobista wygląda tak jakby zakończyła się na szkole podstawowej, jeśli nie potrafisz wyrazić swojej opinii negatywnej, nie obrażając ludzi.
0
Może w ogóle ten transfer ma na celu zarobienie kasy na Verrattiego itp.
Motorycznie gość jest kozak, ale w główce kreatywność rozegranie gały to nie jest poziom barcy.
0
Ojeju jeju ale sie dziecko zagotowalooo..
Zawsze na tej str znajdzie sie jakis pa @ jac, ktory pisze tylko zeby krytykowac.
0
Taaa i jaki taki transfer ma sens barcy.??
On ma niby zwiekszyc jakos??!
To juz lepiej nie kupowac nikogo, szkoda kasy.
0
A mnie tam zaciekawił ten transfer o ile będzie dostawał szansę. (chociaż troche kiepsko u niego z głową, xD, może Valdek troche go ustawi).
0
Od początku myślałem że zarząd Barcy nie nadaje sie do kupna tylu koksów i na bank kupią jakieś zastępstwa, aleeeeeeee takie zastępstwo jak Saul możeeee być !!
0
Amen. Chociaż po prawdzie to wydaje mi sie że Messi na jakiej pozycji by nie był wystawiany na papierze, to i tak często gra za Suarezem tak czy siak. Jednak 100% zgody, po co kupować kolejnego napastnika kiedy potrzebujemy Śp na gwałt i PO. Zakup tych zawodników będzie bardzo drogi. Więc albo Dembele albo ci których Barcelona naprawde potrzebuje....
0
Troche tłoczno w tej pomocy o ile dojdzie Veratti
0
Ja to sie zastanawiam czy ten zarząd w ogóle kupi chociaż jednego z tych priorytetowych zawodników.
ps. 90 mil za 20 latka który jeszcze nic nie wygrał .....
2
A gdzie sen o Warszawie??! ;)
0
Mysle ze jesli przyjdzie i zostanie w druzynie Deulofeu to Arda odejdzie bo bylby dopiero 3 wyborem. Chyba ze Deulo nie przyjdzie to po co ma odchodzic.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Veratti bardzo dobry transfer dla Barcy ale jeszcze nie ma zadnego zastepstwa dla don Andreasa(chyba ze Messi). Dodam ze ja chcialbym widziec w barcy Halilovicia.
1
Muslimy chyba nie rozumieją że z niewolnika nie ma pracownika.
2
Dortmund nie robi transferów po 100 mil za zawodnika i co chwile pojawia sie nowy Auba, Dembele , Castro, Pulisic itp...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W sumie też mi to przyszło na myśl, chociaż wątpię żeby dało sie tak ofensywnie grać cały sezon (ney messi dembele przed nimi suarez). A co do ławki kupuje sie Deulofeu lub Alcacera. Zawsze lepiej jak drużyna bedzie jak najmocniejsza, po prostu wątpię żeby taki zawodnik jak Dembele zgodził sie grzać ławe....
2
Zajebisty piłkarz i zajebiście go lubie, ale takich zawodników nie kupuje sie na ławkę. Na 1 skrzydle Messi na 2 najbardziej wartościowy piłkarz globu... Już widze ile Dembele by sobie pograł.
4
20 bramek w lidze zlota pilka, naprawde nie ma lepszych w tym sezonie.....
3
Właśnie miałem pisać że jestem za okradzeniem Tott jeszcze z Eriksena xD
2
Prawda ? Ja to nie rozumiem czasem kompletnie tych decyzji zarządu.... 3 LO bedziemy mieć ??
0
Zaraz zaraz, ile sie dostaje kary za samą bezposrednia czerwona kartke w la lidze? Nie 2 mecze? A dopiero do tego ta 2 sprawa z klaskaniem...
0
Ale zajebisty mecz !! Messi kozaaaaak !!!
Pique też zajebisty!!
tylko mnie irytowało że Marcelo sie tam bawi na prawej str.
ps. ten co mu srak naptakał to najsłabszy na boisku był.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Właśnie ciekawe czy ramos cos dostanie ...
1
Na lawke czy Messi do srodka ? U nas to nie trzeba srodka zalatac , tylko kolejny napascior? Ciekaw jestem co bedzie z Haliloviciem
2
też mi sie tak wydaje, do tego w tej chwili Bayern jest raczej mocniejszy niż Barca. Chyba że rzeczywiście to życie w Barcelonie go skusi.
9
Stawiam hmmmmmmm real -leicester ;]
0
Z Monaco mógłby być fajny mecz