lmdrejko
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radom
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przyznaje że nie wierzyłem w awans.
BARCA !!!!!!!
1
Ale wolny piękny. Od teraz(a powinno być od dawna) Messi strzela z prawej Ney z lewej !! ;)
1
Valverde jest głównym kandydatem ..... Jakoś w ogóle mi sie nie podoba jego kandydatura. Jedyne sukcesy w lidze greckiej.
6
Heynckes to już dawno na emeryturze ;P Od 2013
0
Rozdawanie małych prezentów sędziom jest normą ?? xDD Ta Hiszpania to ciekawy kraj ;)
2
Ale dzisiaj trzeba przyznać dobry mecz w jego wykonaniu.
0
Weigl to mógłby być ciekawy transfer, ale wolałbym Castro.
0
Halilovicia by wykupili, wiem że to nie pozycja Iniesty ale tu też nie ma nikogo ciekawego.
ps. a tego całego Coutiho to chyba troche przereklamowali, albo ma słabą forme nie wiem...
0
Niech Halilovicia sprowadza, zamiast jakiegos Gomesa za duży hajs
0
Tęż mi sie tak wydaje, czy z psg da sie w ogóle kogoś wyjąć ?...
0
Ale bzdura ..... Klop kiedyś powiedział że gdyby pierwszy mecz jaki oglądał w życiu był meczem Barcelony, to zainteresowałby się innym sportem. Więc wątpie....
0
Dziwny argument. Trener ma swój styl, Mourinho zawsze gra to samo, Guardiola też , Simeone też jest specyficzny wątpie żeby nagle zaczął grać inaczej.
0
Ale jak co ? ! I barca mialaby grac tak jak atletico??? XD ja tam go lubie bo jest kozak!! Ale chcesz zeby barca grala tak ostro i defensywnie ? XD to nie ten klub ;) moze jeszcze Mourinho xD
1
Kurde podbijam !! Dna to jest to co wyroznia ten klub ! A nie pojedyncze nazwiska zawodnikow....
0
Jak nie bedzie dna to zmieni sie system drużyny czego klub nie chce bo jest z tego dumny.
0
Klopp nie nawidzi barcy xD
1
Barca od najmłodszych lat szkoli swoim systemem i filozofia(klepanie trójkąty. Itp) ,4 3 3 konkretnie na dana pozycje. Gaurdiola grając w barcie a potem szkolac młodzieżówki znał filozofie wiec potocznie mowi sie ze mial DNA Barca.
0
Ciekawy transfer skoro jest uznawany za najlepszego obrońce ligi brazylijskiej. Osobiście zastanawiam sie jak bedzie pasował obrońca który ma 195 cm.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Ja również, nie wiem pod jakim wzgledem Roberto jest lepszy bo w def czesto robil bledy.
0
Ciekawe jakby digane sobie radzil do konca sezonu
1
Ano a po powrocie dojdzie mu jeszcze jeden konkurent. Cienko to widze, a szkoda bo ma chlopak rozmach na PO.
0
A mnie bardziej zdziwiło że nie dostaje szans nawet w takich meczach jak z betisem gdzie grali bardzo słabo cała drużyna a i tak trener nie próbował czegoś zmienić i dać mu szanse.
0
Dla mnie Sergi Roberto najsłabszy na boisku, jakoś bardzo rzuciły mi sie w oczy jego błędy, i krycie w 1 sytuacji na 4m.
1
Właśnie zawsze mnie to dziwi, Busi jest bardzo wolny do tego czy w formie czy nie zawsze gra...
0
Dobrze że dbają o przyszłość, ale dobra dobra niech sie tak nie zacietrzewiają teraz na samych stoperów xD. Może paru środkowych teraz sie przyda !! ;]
0
Fakt mógl sie trafić jeszcze gorszy. Ale jakbysmy grali z kims lepszym to byly przegrany. Jakos nie moga sie zmotywowac na slabszych rywali. Przeciwnicy sie nauczyli grac wysoki presing, Enrique musi jakos na to zareagować i zwiekszyc intensywnosc gry bo takie mecze to tragedia i bezsilnosc barcy.
0
Ojj to powiem ci że wysoko postawiona poprzeczka :D
0
Tak po tym meczu to już chyba przepadło. A szkoda duża szansa była sociedad może urwać punkty realowi
1
Najgorszy mecz Barcy w sezonie.... Widocznie nie chciało im się grać....
Szkoda że nie da sie wystawić oceny trenerowi za mecz.