0

Czemu Messi albo Ronaldo ?? A Suarez ??? Kto miał złotego buta, nawalił 59 goli w sezonie i chyba 1 po oprócz Messiego i Ronaldo który przebił 50 goli w sezonie.

0

Olałem cie ale spytam, kto był lepszy od Bravo (za naszych czasów) ?

0

A guardiola to nie ma komu zawodnikow podkradac !!!! XD

0

Yhym ale od Victora tez lepszy mimo ze tu klasa jest juz w miare podobna.

5

Odchodzi najlepszy bramkarz jaki byl w tym klubie.

1

Dlaczego ?????? xD Najlepszy bramkarz w lidze, sukcesy 1 sklad, bardzo głupi ruch klubu, można było zrobić więcej żeby został....

0

Ta, najlepszego gk w lidze oddajcie. Glupoty pewnie.

0

Tez tak myslalem nie ze wzgledu na dobro munira ale klubu, klub na takim poziomie pozwoli sobie na posiadanie tylko 1 zmiennika w napadzie? (Chyba ze beda zmieniac formacje w razie kontuzji)

0

Jakos trudno mi w to uwierzyc, ze to wejdzie w zycie... Przeciez ludzie ich zjedza za takie szachrajstwo. Uklady zniszczyly LM brawo

0

Idzie smutny czas dla futbolu....

0

Nie no messi to rozumiem ale Suarez?
Zloty but i pierwszy gracz ktory przebil robaldo i messiego w bramkach ....

0

Ps. Tak sie konczy kupowanie 2 bramkarzy o (w miare) podobnej klasie

3

Bravo to jest najlepszy bramkarz w lidze

0

Ronaldo pajac
Griezmann
Suarez 1 ktory przebil messiego i ronaldo w sezonie

0

Niech zostawia sobie tello, o ile chce...

0

Szkoda ze nie został w hiszpańskiej ...

3

czarne! ZAJEBISTEEEE !! Tylko getry mogły by być bardziej bordowe.

0

on nie jest wart 40 mil

0

Nolitoooooo!!!! 18 mil to nie duzo za takiego grajka

4

Tak tak,znajac zycie za rok bedzie lamentowanie

0

Jest jakas opcja pierwokupu??

0

Niech idzie do juve dużo bardziej ciekawa propozycja sportowo.

0

Niech juz daja i maja wreszcie jakiegos obronce...

0

Mysle ze to plota, taki tottenham by chcial takiego sandro ktory w ogole nie gra. Powątpiewam.

0

Żałosny jestes.

0

Kozak nie ma co, mial duzo niefarta z kontuzjami a w tym sez tez nie mial obrony. Teraz angielska liga bedzie znowu mocna i Pep i Mou znowu w jednej lidze.

0

Pewnie borussia bayern tak robia i sa bardzo mocni. Ronni tez nie byl az taka wielka gwiazda poza fr... Jesli jest naprawde mocny to jestem jak najbardzie za !

0

Barcaaaaaa! Tez sie chcialem sie pocieszyc xD

0

Obecna ładniejsza. Poza tym jest lepsza bo wygrałem jedną w waszym konkursie ;)

0

Nawet sie zgodze, jednak trzeba wywalic mase obr ktorzy w ogole nie graja.
Arda nie moze odejsx bo ledwo xo go kupuli!!! Jeszcze da rade. Jak mozna mowic ze slabo gral jak on wchodzi na same ogony...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?