lmdrejko
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radom
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu Messi albo Ronaldo ?? A Suarez ??? Kto miał złotego buta, nawalił 59 goli w sezonie i chyba 1 po oprócz Messiego i Ronaldo który przebił 50 goli w sezonie.
0
Olałem cie ale spytam, kto był lepszy od Bravo (za naszych czasów) ?
0
A guardiola to nie ma komu zawodnikow podkradac !!!! XD
0
Yhym ale od Victora tez lepszy mimo ze tu klasa jest juz w miare podobna.
5
Odchodzi najlepszy bramkarz jaki byl w tym klubie.
1
Dlaczego ?????? xD Najlepszy bramkarz w lidze, sukcesy 1 sklad, bardzo głupi ruch klubu, można było zrobić więcej żeby został....
0
Ta, najlepszego gk w lidze oddajcie. Glupoty pewnie.
0
Tez tak myslalem nie ze wzgledu na dobro munira ale klubu, klub na takim poziomie pozwoli sobie na posiadanie tylko 1 zmiennika w napadzie? (Chyba ze beda zmieniac formacje w razie kontuzji)
0
Jakos trudno mi w to uwierzyc, ze to wejdzie w zycie... Przeciez ludzie ich zjedza za takie szachrajstwo. Uklady zniszczyly LM brawo
0
Idzie smutny czas dla futbolu....
0
Nie no messi to rozumiem ale Suarez?
Zloty but i pierwszy gracz ktory przebil robaldo i messiego w bramkach ....
0
Ps. Tak sie konczy kupowanie 2 bramkarzy o (w miare) podobnej klasie
3
Bravo to jest najlepszy bramkarz w lidze
0
Ronaldo pajac
Griezmann
Suarez 1 ktory przebil messiego i ronaldo w sezonie
0
Niech zostawia sobie tello, o ile chce...
0
Szkoda ze nie został w hiszpańskiej ...
3
czarne! ZAJEBISTEEEE !! Tylko getry mogły by być bardziej bordowe.
0
on nie jest wart 40 mil
0
Nolitoooooo!!!! 18 mil to nie duzo za takiego grajka
4
Tak tak,znajac zycie za rok bedzie lamentowanie
0
Jest jakas opcja pierwokupu??
0
Niech idzie do juve dużo bardziej ciekawa propozycja sportowo.
0
Niech juz daja i maja wreszcie jakiegos obronce...
0
Mysle ze to plota, taki tottenham by chcial takiego sandro ktory w ogole nie gra. Powątpiewam.
0
Żałosny jestes.
0
Kozak nie ma co, mial duzo niefarta z kontuzjami a w tym sez tez nie mial obrony. Teraz angielska liga bedzie znowu mocna i Pep i Mou znowu w jednej lidze.
0
Pewnie borussia bayern tak robia i sa bardzo mocni. Ronni tez nie byl az taka wielka gwiazda poza fr... Jesli jest naprawde mocny to jestem jak najbardzie za !
0
Barcaaaaaa! Tez sie chcialem sie pocieszyc xD
0
Obecna ładniejsza. Poza tym jest lepsza bo wygrałem jedną w waszym konkursie ;)
0
Nawet sie zgodze, jednak trzeba wywalic mase obr ktorzy w ogole nie graja.
Arda nie moze odejsx bo ledwo xo go kupuli!!! Jeszcze da rade. Jak mozna mowic ze slabo gral jak on wchodzi na same ogony...