0

Do tego douglas adriano i vermaelen graja tylko jak im zdrowie pozwoli czyli troche rzadko.

0

Kto wie ile on ma jeszcze kontraktu? Bo wykupienie kogos z psg moze nie byc tanie, a chetnych pewnie mase na jego usługi.

0

Ciekawe czy on by tak naprawde chcial siedziec na lawie.

0

Na bank lepszy niż Masche na ŚO.

0

A jak odejdzie(i zacznie grac) to nagle sie okaże ze jest dobry i szkoda ze odszedl.

0

Tez tak myslałem wiec zacząłem sledzic jego poczynania w psg. On w ogole nie gra, co najwyzej wchodzi z ławy. Co do stoperow zgadzam sie.

0

Fajnie sie czyta taki wywiad gdzie piłkarz nie odpowiada zawsze ,, mamy szacunek dla każdego rywala, kazdy mecz trzeba zagrac na 100%" itp. Takie poprawne politycznie pustosłowie. Powiedzial szczerze.

0

Arsenal zawsze ma przesrane xD

0

Juve Bayern kozak mecz, chociaż szkoda że tak szybko

2

Za to będzie fajniej jak odpadną xD

0

może być dużo bramek

5

Komentarz usunięty

0

aaa prawda prawda xD mój błąd

1

Komentarz usunięty

1

Zajebista ta dziara

3

Nie moge sie doczekac odpowiedzi Pique xD

0

Neymar zlota pilka za rok

0

Wygra Messi bo zasłużył. Przez cały sezon prezentował bardzo rowny barszo wysoki poziom. Strzelanie asystowanie kreowanie. A ronaldo tylko w strzelaniu jest na poziomie messiego
Co do Neymara to cos czuje ze wygra nastepna zlota pilke!!

0

hehe nie aż tak nie, to był koleś ze złotym butem, ale przyznaje otwarcie wkurzało mnie wydanie 80 mil i wywalenie Alexisa. Teraz jednak mniej mnie to wkurza xDDDDD.

1

Takie rzeczy to tylko w klasie A sie dzieja, chyba ze jestes legia nooo ale w realu xD posmiewisko z siebie zrobili

0

Ja tez nie, szczegolnie ze wywalili cenionego przeze mnie alexisa i w ogole poczatki byly trudne. Za to teraz jest kozak człowiek gol jak eto

0

Dobrze niech odejdzie w lato, moze bedzie gral w 1 gdzies. Nie ma co sie usrywac ze gra u nas TO NIECH ZOSTANIE NIECH ZOSTSNIE, niech idzie i gra w pilke , a my musimy miec zawodnikow ktorzy sa rywalizacja dla 1 skladu wtedy rosnie poziom

0

Zmarnowali go albo sam sie zmarnował, 1 głupia decyzja.
Oby wrócił do ligi hiszpańskiej jak najszybciej.

0

Mam taka teorie ze, gdy w druzynie gra ktos ze zbyt mocną pozycja druzyna gra mniej wydolnie bo grajac wszystko na niego i sa przewidywalni.

0

Dokladnie. Jeszcze moglby dzielic sie rzutami wolnymi, neymar i rakitic tez swietnie kopia.

0

Masz prawo, jednak ja mialem takie wrazenie ze, gubił sie w akcjach i byl za wolny. W koncu stracil miejsce w skladzie ,nie wierze ze tylko z powodu konfliktu, guardiola to profesjonalista pełna geba.(przynajmniej tak mysle ;) )

0

Nawet mysle ze chwilowa nieobecnosc messiego wzmocnila zespol, nie mieli oparcia w messim i musieli wziasc ciezar na siebie.

0

Tak. Barca to bardzo specyficzny klub, ibra swietny zawodnik sie nie nadawal do barcy a z kolei roberto pewnie w psg grzalby lawe. Cala barca ;)

0

Nie ma mowy zeby gral, z gr LM i tak wyjdziemy , a jest takim kozakiem ze szkoda ryzykowac.

0

Tez mi sie wydaje ,ze bez messiego złapali ,,zęba" zeby tera z messim grali jeszcze lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?