lmdrejko
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radom
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do tego douglas adriano i vermaelen graja tylko jak im zdrowie pozwoli czyli troche rzadko.
0
Kto wie ile on ma jeszcze kontraktu? Bo wykupienie kogos z psg moze nie byc tanie, a chetnych pewnie mase na jego usługi.
0
Ciekawe czy on by tak naprawde chcial siedziec na lawie.
0
Na bank lepszy niż Masche na ŚO.
0
A jak odejdzie(i zacznie grac) to nagle sie okaże ze jest dobry i szkoda ze odszedl.
0
Tez tak myslałem wiec zacząłem sledzic jego poczynania w psg. On w ogole nie gra, co najwyzej wchodzi z ławy. Co do stoperow zgadzam sie.
0
Fajnie sie czyta taki wywiad gdzie piłkarz nie odpowiada zawsze ,, mamy szacunek dla każdego rywala, kazdy mecz trzeba zagrac na 100%" itp. Takie poprawne politycznie pustosłowie. Powiedzial szczerze.
0
Arsenal zawsze ma przesrane xD
0
Juve Bayern kozak mecz, chociaż szkoda że tak szybko
2
Za to będzie fajniej jak odpadną xD
0
może być dużo bramek
5
Komentarz usunięty
0
aaa prawda prawda xD mój błąd
1
Komentarz usunięty
1
Zajebista ta dziara
3
Nie moge sie doczekac odpowiedzi Pique xD
0
Neymar zlota pilka za rok
0
Wygra Messi bo zasłużył. Przez cały sezon prezentował bardzo rowny barszo wysoki poziom. Strzelanie asystowanie kreowanie. A ronaldo tylko w strzelaniu jest na poziomie messiego
Co do Neymara to cos czuje ze wygra nastepna zlota pilke!!
0
hehe nie aż tak nie, to był koleś ze złotym butem, ale przyznaje otwarcie wkurzało mnie wydanie 80 mil i wywalenie Alexisa. Teraz jednak mniej mnie to wkurza xDDDDD.
1
Takie rzeczy to tylko w klasie A sie dzieja, chyba ze jestes legia nooo ale w realu xD posmiewisko z siebie zrobili
0
Ja tez nie, szczegolnie ze wywalili cenionego przeze mnie alexisa i w ogole poczatki byly trudne. Za to teraz jest kozak człowiek gol jak eto
0
Dobrze niech odejdzie w lato, moze bedzie gral w 1 gdzies. Nie ma co sie usrywac ze gra u nas TO NIECH ZOSTANIE NIECH ZOSTSNIE, niech idzie i gra w pilke , a my musimy miec zawodnikow ktorzy sa rywalizacja dla 1 skladu wtedy rosnie poziom
0
Zmarnowali go albo sam sie zmarnował, 1 głupia decyzja.
Oby wrócił do ligi hiszpańskiej jak najszybciej.
0
Mam taka teorie ze, gdy w druzynie gra ktos ze zbyt mocną pozycja druzyna gra mniej wydolnie bo grajac wszystko na niego i sa przewidywalni.
0
Dokladnie. Jeszcze moglby dzielic sie rzutami wolnymi, neymar i rakitic tez swietnie kopia.
0
Masz prawo, jednak ja mialem takie wrazenie ze, gubił sie w akcjach i byl za wolny. W koncu stracil miejsce w skladzie ,nie wierze ze tylko z powodu konfliktu, guardiola to profesjonalista pełna geba.(przynajmniej tak mysle ;) )
0
Nawet mysle ze chwilowa nieobecnosc messiego wzmocnila zespol, nie mieli oparcia w messim i musieli wziasc ciezar na siebie.
0
Tak. Barca to bardzo specyficzny klub, ibra swietny zawodnik sie nie nadawal do barcy a z kolei roberto pewnie w psg grzalby lawe. Cala barca ;)
0
Nie ma mowy zeby gral, z gr LM i tak wyjdziemy , a jest takim kozakiem ze szkoda ryzykowac.
0
Tez mi sie wydaje ,ze bez messiego złapali ,,zęba" zeby tera z messim grali jeszcze lepiej.