lmdrejko
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radom
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
;) taktyka w Barcy jest nie do ruszenia, przecież wiesz że tu od najmłodszych roczników trenują właśnie pod nią.
0
W ofensywie na pewno, ale w defensywie no nie wiem...
ps. chociaż w tym systemie z 3 ŚO. i ofensywnymi bocznymi w meczu z PSG był zajebisty !!
0
Ciekawe jakby sobie Tello poradził na PO. Wydaje mi sie że grał już w Porto w tym systemie z 3 środkowymi obrońcami i ofensywnymi bocznymi.
3
Fifa to gówno którego nic nie ma prawa kontrolować w świetle prawa, Fifa to gówno którego nigdy sie nie naprawi taka jest prawda....
3
100% zgodności , przepis jest idiotyczny i nie egzekwuje tego co powinien. !!!!!!!!!!!! PS. Messi by nie trafił do Barcy to 1 a 2 Messi by nie miał operacji która dała mu normalnie funkcjonować.
0
Niezależny tas, podobno nigdy nie podejmuje innej decyzji niż fifa. Nie oszukujmy się tam ręka rękę myje
0
(taką puszczę teorię spiskową)Tak w ogóle to Perez jest w komisji Fifa cieeekawe czy nie zachachmęcił tam coś, coś ostatnio dużo plag na Barce spada...xD
0
fifa mafia!!........
0
xD o czym ty mowisz jaka trauma, myslisz ze ktos go zmusza do.grania w pilke?? jakby nie.chcial to by nie przyszedl do barcy... ps.handel dziecmi haahah
1
Super ukarać klub za wyciąganie dzieciaków z jakichś afrykańskich wiosek i dawanie im szansy w Barcelonie...
0
To równie odważna jak ta moja xD
0
Stawiam taką odważną tezę że, za rok gdzieś od połowy sezonu Adama wybije ze składu Suareza
0
dobrze że nie zobaczyłem tego komenta i sie nei założyłem xD
0
Nie no bez przesady, Iniesta to jest world class
0
uuuuu ale gała xD, nom Ramseya lepsza, z tym że taki strzał to raz na 10 lat wyjdzie to był faaaaaaaart, a Neya była mierzona 100 razy bardziej wolałbym taka strzelić.
0
Busquets rusza sie jak wóz z węglem, a jego sprint jest jak chód napastników
0
taaa strzał z taką siłą z takiego konta z lewej str. z lewej nogi, na bank ..... chyba trzebaby nigdy w piłke nie grać żeby tak sądzić.ps. ale strasznie mu odskakiwała jak juniorowi, ze 4 przyjęcia takie naliczyłem że junior by sie powstydził.
0
Bramka Neya bramką LM tego sezonu !!
0
ehhh gdybyśmy mieli taką obronę jak atak to, byłby naprawdę klasowy zespół
0
to w sumie nie tak dużo xD, ale wciąż mamy za dużo utalentowanych młodych żeby wydawać kase na kolejnych
0
ciekawa taktyka
0
Taaa 40 mil na Reusa wydać, czyli Adama, Deulo, Munir, Sandro do sprzedaży , bo i tak nigdy nie wejdą. Bez sensu Adama będzie świetny zawodnik, Deulo(może też, z mocnym akcentem na może ;] )
0
Po co Alves gra w każdym meczu, a co z polityką wprowadzamy wychowanków ??
0
Hehe. No to znów sie nie zgodze, skąd wy bierzecie takie frazesy jak,, nie możemy wykorzystać atutów Messiego'' z jakiejś gazety czy coś?? Messi to jest Bogiem w tym klubie(co prawda nie bez kozery ale), jak młodsi nie grają wszystkiego na niego to drze na nich jape, nawet widze że kopać wolne może tylko on, więc wątpie żebyśmy nie umieli wykorzystać atutów Messiego raczej (niestety) przez Messiego nie umiemy wykorzystać potencjałów innych zawodników
1
No chyba sie nie zgodze, w klasyku grał typowo prawego napaściora... Co więcej Barca ma tendencje do wpychania środkowych nap. na boki.
0
coooooo iniesta nie jest 1 klasy pom!! jak to kibice szybko zmieniaja strone
0
roberto to jest juz teraz i duzo nie wnosi, halilovic chyba jeszcze za mlody zeby odgrywac znaczaca role, zobaczymy jak rafinha gdy wroci do pelnej sprawnosci
0
Dobrze ze jest Xavi. a teraz pomyslcie co bedzie w takiej sytuacji za rok !! ;)
0
Ej czy Pique jak grał z Puyolem był 20 razy lepszy , czy po prostu Puyol był taki dobry że nikt nie zauważył jaką Pique jest pipką ?? Bo tak sie zastanawiam ostatnio ....
0
Cos mi mowi ze suarez wejdzie w 2 polowie i strzeli .
Szkoda ze nie ma takiego zakładu w stsie .... eh....