lmdrejko
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radom
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
odeaznie, obys mial racje !!
0
zbieram opinie i lece do stsu xD
1
jak obstawiacie?
1-1 albo 1-2 dla nas !!
1
dodalbym ze macheta jest szybszy zwrotniejszy duzo duuuuuzo lepszy 1 na 1 e odbiorze a busi w tym aspekcie jest zenujacy
0
ciekaw jestem kiedy ten vermalen zacznie grac, moze bedzie lepszy niz pique ;)
0
Hehehe no nie ??!!! xD ,
Chyba obraz jakiś ;)
0
Prawda?? Już od dawna tak myślałem- aż trudno pomyśleć że tak idiotyczna zasada nadal funkcjonuje w profesjonalnej piłce....
0
Pewnie że tak, widocznie douglas nie spełnia oczekiwań. A dzieciaki chcą nowych transferów to hejtują , jednak montoya to nie poziom alvesa, chociaż mam nadzieje że będzie...
0
O czym wy pier... Teraz kochaja murinho, swietny trener ale ogladacie w jakies mecze chelsea??!? Jakim on stylem gra obrona czestochowy i kontra, nie wazne jaka ma sile w ataku. Przeciez tego sie ogkadac nie da !!! Z realem tak samo gral przyszedl inny trener i od razu LM wygrali, i chcecie zeby barca tak grala??
0
100 % zgoda. Javier (Maschete) Mascherano do pomocy !!!!!!!
0
Jeszcze podaj w ktorej minucie padna bramki xD. A sklad mi si bardzo podoba chcialbym zeby dal szanse mascherano na def pom!!!
0
Jak maja grac ci ich wychowankoie jak wyporzyczaja ich do evertonow czy sevilli, jak ma grac to niech idzie do slabszego teamu. Rafinha byl w celcie u Enrique i gral ,powinien isc do jakiegoa elche czy czegos takiego
2
Wydane 80 mil. za koleżkę który zabłysnął w 4 meczach .... real ma najgłupszy zarząd świata
0
Sądzę że mam cie gdzieś, i nie dopierdalaj sie do Xaviego. Za nazwisko.... prosze cie to Xavi jest dla ciebie już taki słąby że nie wygryzie ze składu bezbarwnie grającego Rafinhy...(mimo że gra wyżej)
1
Szkoda mi Xaviego...
0
Malo mnie obchodzi czy ma czy nie ma obsesji ale jaki profesjonalny pilkarz wypowiada sie takim stylu ??!! On to ma chyba jakis problem z ogarnieciem emocji albo placze albo publicznie krytykuje rywali
0
A najlepsze ze jak Rossel prrzychodzil to oskarzal zarzad Laporty o oszustwa i Bóg woe co jeszcze :)
0
Kurde szkoda, ale (by the way) tak jak kiedyś pisałem, Mathieu wydaje sie naprawdę solidny
0
Mam nadzieje że w Barcelonie , transfery z poza Hiszp. potrzebują z rok na aklimatyzacje i nauczenie sie taktyki, szczególnie z , takich lig mało taktycznych jak Brazylijska.
0
Od Barcy chcieli 61 , a od Bayernu 26 ?? No to fakt nie dałbym tyle, ale coś mi sie nie wydaje żeby tak było....
0
A Benatia w Bayernie za 26 mil. !!!!!! ......... Co to jest, Barca nie mogła tyle wydac?
ps. kurde chciałbym żeby jeszcze koke nakłonili na transfer z wypożyczeniem na rok do Atletico
0
Moze to nie pierwszy wybryk Suareza ale widzieliscie ile dostal brandao? Z miesiac za uderzenie koleszki i ucieczke jak cipa, a suarez za ugryzienie 4 miechy, co jest raczej smiesznym wybrykiem a nie atakiem agresji jak w przypadku brandao.
0
Ta i kogo jeszcze ;), a adama, munir, deloufeu to kiedy beda grac, Koke niech zako.traktuja na nast sezon bo xavi odchodzi i kto bedzie gral w srodku?
0
Mam nadzieje ze oba kierunki to ploty, swietny zawodnik ale z przodu to my grajkow mamy dobrych, nie ma co kupowac kazdego gwiazdora. A bayern to wlurwia wszystkich chca kupic z tej borusji??!!
0
Pisałem to już w innym temacie ale tu pasuje bardziej.
Barca wyciąga dzieciaki, z jakichś wiosek z Afryki i daje im nowe możliwości, aaaaaaaaale dostaje kary bo są nieletni a FIFA MAFiA rok w rok wielomilionowe łapówki za sprzedawanie mundialów... Brawo... MŚ w Katarze, każdy wie że sprzedane i ciskają sie do Kataru, a co z FIFA ?? Ktoś wziął tą kasę nie ?????
Fiiifaaaa mafia!!!!!!!!!!
0
Na plakatach będzie Pique oraz łysy z brazzers :D
0
Nawet zadłużyć sie troche i kupić Cuadrado, zwróci sie !!
1
łapówa poszła, to mogą
7
Ta fifa to jest jedna wielka kpina. Fifa, bedzie karac, Barcelone, za wyciąganie dzieciaków z jakichś wioch i robienie z nich piłkarzy, a sami sprzedaja, mundiale, wielomilionowe łapówy itp. FIFA MAFIA....
0
Dziwne zagranie. To chyba Munir będzie w 1 drużynie, bo zostanie (bez suareza z którym nie wiadomo jeszcze kiedy bedzie grał) 3 napastników, niech jeden ma kontuzje ...