lmdrejko
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radom
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
No super, grał i ile pograł?? Ile grał w poprzednim klubie ?? Defensywa musi być stabilna żeby drużyna była dobra.
0
Pewnie noe bedzie, dopiero jak odejdzie i ktos mu da szanse to nagle wszyscy sie obudza ze dobry zawodnik
3
Wywalilbym vermalena bez formy po kontuzji a nie chlopaka co tyle sie stara i gral nie raz lepiej niz pique, w ogole bym wywalil vermalena douglasa i adriano i tak w ogole nie graja....
0
Nie wiem czy ten artykul nie jest lipa, nie raz czytalem ze nie pałał entuzjazmem do jego metod szkolenia. Raz w jedna raz w druga
0
Nolito i morata w przodzie !! (Albo aspas jakby dostal powolanie) A costa do domu !!
0
Wydaje mi sie, ze gdyby oni grali nie nazwiskami a tymi ktorzy naprawde sa w dobrej formie, to byli by zajebista paką.ps. a nolito jest kozak !!
0
Chciałbym go ale za 35-45 mil
0
Co ten simeone powiedzial, przypomni ktos?
0
Nie ma co sie podniecac narazie, watpie zeby cos z tego bylo. Perez ma glebokie wplywy i jest w jakims komitecie wykonawczym fifa ale i tak fajnie ze cos takiego wyszlo na wierzch.
0
Cos czytalem ze perez jest w jakims komitecie uerlfy albo fify i o problemy i problemy ....polityka w pilce i korupcja sa najgorsze
0
Tak! Na 1 miejscu pozew do tasu (nie wazne ze rezultat bedzienpo czasie, trzeba kopnac fife) pozew przeciwko temu kolesiowi tez by sie przydal. Tak dojebac zeby placil z 20 mil
3
Bardzo dobrze niech skladaja, jak sie tas przychyli to ktos utrze nochala mafii wreszcie nie beda sobie robili co chca
0
Sprawa powinna isc do sadu to jest jelakies przesladowanie
1
Jakis pozew do arbitrazu sportowego by sie przydal sadu pracu czy kto tam sie zajmuje tymi sprawami
0
Oczywiste bylo ze sie nie zgodza aleee aleeee ciekaw jestem jaka podadza przyczyne odmowy?? Czy barca nie moze dokonywac transferow do 31 sierpnia a rejestrowac do stycznia? Przeciez nie ,ban jest do 31 sierpnia a potem do najblizszego mozliwego okna ... Z tego co mi wiadomo
0
W nast sezonie pewnie bedzie pogba to nie wiem czy wroci... Szkoda go
0
Dobry artykul chociaz wydaje mi sie ze messi pokazuje ze nie obchodzi go juz ta rywalizacja. W poprzednim sezonie potrafil oddac karnego neyowi gdy walczyli o krola strzelcow, nie przyjmowal nagrod dla najlepszego gracza po meczach copa america(tez przez krytyke po ms wiem wiem)i zawsze mowi ze licza siebsukcesy druzyny
0
A mi sie nie podoba , od paru sezonow mamy slaba gr i nie ma co ogladac do polowy roku. Mogli nam dac kogos mocniejszego
0
Haha tak. Kurde ale nic o nim nigdy nie bylo slychac...
0
Kto to jest ??! To juz nie pokladamy nadzieji w munira i sandro
0
Wreszcie wyp do naszej ligi. Ogarnie sie ogra w lidze ktorej ma grac domyslnie i w lidze do ktorej jest przyzwyczajony a nie do angielskiej ktora jest bardzo specyficzna
0
Gowniarstwo i brak profesjonalizmu niech mu klub jeszcze kare walnie. Ps. Chociaz dziw mnie z drugiej str ze za slowa sie dostaje takie kary a za rzucanie butami w sedziego albo wejscia wyprostowana noga dostaje sie tylko zolta kartle
0
Hahahaha prawda. Ps. Pojebalo ich chyba 12 meczy za ostre wejscia sa po 2 mecze
4
Mega talent. Oby wrocil do barcy za pare sezonow
0
Dziwne ze nikt z hiszp nie chce mlodzikow barcy... I powinni ich wypożyczac tylko do hiszp ligi(lub sprzedawac z pierwokupen) zeby w razie powrotu byli ograni w tej samej lidze i mogli z miejsca grac a nie wpasowywac sie do stylu ....
0
A ja sie boje ze bedzie siedzial na lawie i sie zmarnuje. A widze w nim ogromny potencjal
1
No okej moze i tak mowil moze i tak nie czytam kazdej wypowiedzi ale j tak nie sadze zeby to mialo wplyw na jego zdolnosci trenerskie. ;)
0
Nie rozumiem argumentu ale masz do niego prawo ;)
0
Hmmmm np? ,,,,,,,,,