lmdrejko
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radom
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Fajny skład Vidal z asystą !
1
Nie zgodze sie że Alves słabo grał w defensywie, szczególnie za jego najlepszych lat. Pamiętam mecze jak gnoił Ronaldo pare sekund później wrzucał z prawego skrzydła a chwile później znowu odbierał piłke Kryśce. ;] (ta akcja była na youtubie długi czas)
0
W obronie to nie Alves, ale w ofensywie tak !!
0
Ciekaw jestem jaką ma motorykę is szybkość mając 195. Jestem raczej zwolennikiem obrońców jak Marlon albo Puyol czy Cannavaro
1
Vidal w ofensywie jest podobny do Alvesa ale klub kupi kolejnego PO bo trener go nie lubi... Nie wiem jak to opisac :)
0
XD a co ma powiedziec, przeciez jak powie ze sedziowanie jest zle to klub dostani kare.
0
Pełny profesjonalizm
0
Fajnie ze wyciagaja wnioski i wreszcie sie za obrone wzieli, i to tak na poważnie. Kupilbym Mine i wypożyczył jednego z dwójki Marlon Mina do jakiejs slabszej drużynki ale koniecznie La Liga. Ps. Ciekaw jestem czy koles sie nadaje do barcy bo to straszny wierzowiec. Koles ma prawie 2m
0
Enrique sie wkurwi xD, kurde znowu dobry występ, będą sie czepiać że go nie wystawiam.
0
Przełamał sie
0
Fakt, widać że Lucho ma zawodników których bardziej lubi, Mathieu albo Gomes jak są zdrowi to często dostają szansę a Vidal.... ps. Rafinha też mało gra a wydaje mi sie znacznie lepszy niż Gomes
1
Szkoda ze kopa korkiem w twarz Umtitiego niewidzial
0
Prawda. Ciekaw jestem czy nasz atak bez zmian nie popadnie w marazm, bo nie czuja konkurencji. Co wiecej daloby to szane ardzie i paco na wiecej minut
0
Ciekawe tylko czy w nast meczu nie siadzie na lawie......
0
O ile bedzie xD nienwiem kiedy my ost z R. S wygralismy
1
No wlasnie, pilkarze na kolegow a dziennikarze to w ogole konkurs popularnosci:)
10
Powinno byc zakazane glosowanie na swojego trenera klubowego i reprezentacyjnego. Moze te glosowania bylyby bardziej miarodajne.
0
Jesli nie wroci do hiszpanskiej to marnie widze jego kariere
0
Mi sie wydaje ze jak wroci do hiszpanskiej to bedzie znowu dobrze gral.
0
Czuje że Barca dziś pociśnie
0
Noooo mistrzu odeslalem cię do fifa mafia, tam masz ich sporo. Widać że mało czytasz i jescze mniej analizujesz.
4
Panie(o ile takie tu są) i Panowie. Trzeba pogodzić się z tym że nasz sport jest sprzedany i od razu łatwiej sie z wszystkim pogodzić.... ;]. ps. Polecam przeczytać FIFA mafia, dużo wyjaśnia. pps. czekam na książke Uefa mafia- bedzie hitem...
1
Niech ten Vidal ucieka z tej Barcelony, bo mu karierę zniszczą.
2
Haha ja też. Wkurzala mnie strata alexisa
0
A ja myślę że kasa go nie przekona, tego mu nie brakuje. Jednak nie zdziwilbym się gdyby zaczelo mu się nudzić i chciałby poszukać nowych wrazen.
0
Chociaż fakt rozumiem twój argument. Prawda, ale wolę parę głosów sponsorowanych jak Lewemu kazali głosować na Mullera niż konkurs popularnoaci dziennikarzy którzy w piłkę nigdy nie grali...
0
Tak kapitan reprezentacji Czech ,Słowacji itp na pewno głosuje na swoich. Bo każdy kraj ma swojego przedstawiciela w najlepszej 3-15 na swiecie. Czesi głosują na rosickiego a włosi na pirlo....
0
No tak ;]]. Fifa uefa mafia i tyle w temacie naszego ulubionego sportu ...:)
0
Już złota piłka rozdawana przez dziennikarzyny ......
Taka nagroda jak już pisałem kiedyś, to powinna być nagroda najlepszego zawodnika wybieranego przez ZAWODNIKÓW !!! A nie konkurs popularności. Lewy 16 ...... Suarez 4...
1
Muszę sprawdzić czy da się to obstawiać w w którymś bukmacherze, zacznę zarabiać na sprzedany sporcie. ;)