5

Fajny skład Vidal z asystą !

1

Nie zgodze sie że Alves słabo grał w defensywie, szczególnie za jego najlepszych lat. Pamiętam mecze jak gnoił Ronaldo pare sekund później wrzucał z prawego skrzydła a chwile później znowu odbierał piłke Kryśce. ;] (ta akcja była na youtubie długi czas)

0

W obronie to nie Alves, ale w ofensywie tak !!

0

Ciekaw jestem jaką ma motorykę is szybkość mając 195. Jestem raczej zwolennikiem obrońców jak Marlon albo Puyol czy Cannavaro

1

Vidal w ofensywie jest podobny do Alvesa ale klub kupi kolejnego PO bo trener go nie lubi... Nie wiem jak to opisac :)

0

XD a co ma powiedziec, przeciez jak powie ze sedziowanie jest zle to klub dostani kare.

0

Pełny profesjonalizm

0

Fajnie ze wyciagaja wnioski i wreszcie sie za obrone wzieli, i to tak na poważnie. Kupilbym Mine i wypożyczył jednego z dwójki Marlon Mina do jakiejs slabszej drużynki ale koniecznie La Liga. Ps. Ciekaw jestem czy koles sie nadaje do barcy bo to straszny wierzowiec. Koles ma prawie 2m

0

Enrique sie wkurwi xD, kurde znowu dobry występ, będą sie czepiać że go nie wystawiam.

0

Przełamał sie

0

Fakt, widać że Lucho ma zawodników których bardziej lubi, Mathieu albo Gomes jak są zdrowi to często dostają szansę a Vidal.... ps. Rafinha też mało gra a wydaje mi sie znacznie lepszy niż Gomes

1

Szkoda ze kopa korkiem w twarz Umtitiego niewidzial

0

Prawda. Ciekaw jestem czy nasz atak bez zmian nie popadnie w marazm, bo nie czuja konkurencji. Co wiecej daloby to szane ardzie i paco na wiecej minut

0

Ciekawe tylko czy w nast meczu nie siadzie na lawie......

0

O ile bedzie xD nienwiem kiedy my ost z R. S wygralismy

1

No wlasnie, pilkarze na kolegow a dziennikarze to w ogole konkurs popularnosci:)

10

Powinno byc zakazane glosowanie na swojego trenera klubowego i reprezentacyjnego. Moze te glosowania bylyby bardziej miarodajne.

0

Jesli nie wroci do hiszpanskiej to marnie widze jego kariere

0

Mi sie wydaje ze jak wroci do hiszpanskiej to bedzie znowu dobrze gral.

0

Czuje że Barca dziś pociśnie

0

Noooo mistrzu odeslalem cię do fifa mafia, tam masz ich sporo. Widać że mało czytasz i jescze mniej analizujesz.

4

Panie(o ile takie tu są) i Panowie. Trzeba pogodzić się z tym że nasz sport jest sprzedany i od razu łatwiej sie z wszystkim pogodzić.... ;]. ps. Polecam przeczytać FIFA mafia, dużo wyjaśnia. pps. czekam na książke Uefa mafia- bedzie hitem...

1

Niech ten Vidal ucieka z tej Barcelony, bo mu karierę zniszczą.

2

Haha ja też. Wkurzala mnie strata alexisa

0

A ja myślę że kasa go nie przekona, tego mu nie brakuje. Jednak nie zdziwilbym się gdyby zaczelo mu się nudzić i chciałby poszukać nowych wrazen.

0

Chociaż fakt rozumiem twój argument. Prawda, ale wolę parę głosów sponsorowanych jak Lewemu kazali głosować na Mullera niż konkurs popularnoaci dziennikarzy którzy w piłkę nigdy nie grali...

0

Tak kapitan reprezentacji Czech ,Słowacji itp na pewno głosuje na swoich. Bo każdy kraj ma swojego przedstawiciela w najlepszej 3-15 na swiecie. Czesi głosują na rosickiego a włosi na pirlo....

0

No tak ;]]. Fifa uefa mafia i tyle w temacie naszego ulubionego sportu ...:)

0

Już złota piłka rozdawana przez dziennikarzyny ......
Taka nagroda jak już pisałem kiedyś, to powinna być nagroda najlepszego zawodnika wybieranego przez ZAWODNIKÓW !!! A nie konkurs popularności. Lewy 16 ...... Suarez 4...

1

Muszę sprawdzić czy da się to obstawiać w w którymś bukmacherze, zacznę zarabiać na sprzedany sporcie. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?