lodyga
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2014
Legnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaspałeś na pierwszą lekcję :O?
0
Oczywiście ten kto pisze Penaldo zna rozwinięcie tego "pseudo"?
4
A skąd wiesz? Dzwonił rano do Ciebie?
3
Nie popuść:)
0
Wreszcie ktoś mądry i obiektywny.
0
Ja postawie na wygrana PSG i na bank wygram:D
1
0
Robimy to samo co Wy
0
Chyba " Dzień Dobry"
0
5 wygral Messi:D
0
A Neymar? Hipokryta.
0
Rudy nawet nie przeprosi.
1
Narzute to macie w tym roku Wy:D Nigdy nie zapomne waszych drwin z rozowego Realu a teraz to my posmiejemy sie z Waszych pasiaczkow.
0
Ukradles to z rm.pl
0
Net Mr symulka:]
0
No, jak wczoraj.
0
Zamknij dupe :)
0
Haha sedzia chyba z wczoraj :D
0
A gdzie Suarez gryzak Mundial?
0
A ile sezonów gra Messi a ile Cr:D?
0
Leo odejdzie lub wyzebra podwyżkę.
0
Ale lesbijeczki to lubicie ogladac:D?
0
A u Was z Celta jak bramkarz:D?
0
Ale zawsze Wy zachwalacie ze na stronie Realu cienizna a u Was milion momentów.
1
To wy macie same skarby, bo podczas waszego meczu jest z 400 komentarzy.
0
Ale byloby 4:2 wiec?
0
Boli?:D o stopę byl.
0
Oj nie pobil:D kicha:P
0
Przeciez pierwszy gol na pusta..
0
Czub. Człowiek więcej osiagnal niż ty pierdzisz w kalesony.