0

Zaspałeś na pierwszą lekcję :O?

0

Oczywiście ten kto pisze Penaldo zna rozwinięcie tego "pseudo"?

4

A skąd wiesz? Dzwonił rano do Ciebie?

3

Nie popuść:)

0

Wreszcie ktoś mądry i obiektywny.

0

Ja postawie na wygrana PSG i na bank wygram:D

1

0

Robimy to samo co Wy

0

Chyba " Dzień Dobry"

0

5 wygral Messi:D

0

A Neymar? Hipokryta.

0

Rudy nawet nie przeprosi.

1

Narzute to macie w tym roku Wy:D Nigdy nie zapomne waszych drwin z rozowego Realu a teraz to my posmiejemy sie z Waszych pasiaczkow.

0

Ukradles to z rm.pl

0

Net Mr symulka:]

0

No, jak wczoraj.

0

Zamknij dupe :)

0

Haha sedzia chyba z wczoraj :D

0

A gdzie Suarez gryzak Mundial?

0

A ile sezonów gra Messi a ile Cr:D?

0

Leo odejdzie lub wyzebra podwyżkę.

0

Ale lesbijeczki to lubicie ogladac:D?

0

A u Was z Celta jak bramkarz:D?

0

Ale zawsze Wy zachwalacie ze na stronie Realu cienizna a u Was milion momentów.

1

To wy macie same skarby, bo podczas waszego meczu jest z 400 komentarzy.

0

Ale byloby 4:2 wiec?

0

Boli?:D o stopę byl.

0

Oj nie pobil:D kicha:P

0

Przeciez pierwszy gol na pusta..

0

Czub. Człowiek więcej osiagnal niż ty pierdzisz w kalesony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?