0

Ale nie pobil rekordu jeszcze..

0

Ponoc masuje laske messiego.

0

Zobaczymy w styczniu:D

0

Porównujesz Liverpool z tym?

0

Teraz napiszcie ze CR z karnego a MESSI TYLKO NA PUSTA. Czekam

0

Pauchiczni..liczy sie gol dlaczego nikt nie moze tego pojąć? Jakby dzis Barca wygrala no zdobędzie gola to wstyd bo z karnego?

1

Jutro będą pieprzyc wkolko o Messi spoko.

0

RM ale nie na widzę kibiców zarówno tu jak i na rm.pl takich zmienno nastrojowych.. Raz wygral Real no moze dwa i fajno ale to zwalnianie trenera u Was po meczu a na rm.pl po golu jest śmiechowe.

0

Hipokryci. Trzy jeden trololo

0

Jakby Barca wygrala to wszyscy tutaj by ryli ze Real ćwoki a tak się tlumaczycie? Ze trudno itp?

0

Bo Ta wkolko pieprza o Barcy, fap fap obiektywizm

0

Hahah LAJK:D Sama prawda:P

0

Chyba nie czytałeś całego wywiadu..."Gdybym MÓWIŁ to co myślę..." A nie na TEN temat....Chodziło o transfery i o poszczególnych piłkarzy...a nie Messiego.

0

U mnie dwie osoby i jakoś 10 rok mija i jest dobrze. Trzeba być dobrej myśli:)

0

Zobaczymy jak trafi na kogoś z twojej rodziny, dzieci...Czego Ci nie życzę.

0

Tylko troszkę głupio to ująłeś..

0

Sam Carlo mówił że ustawia gra pod Cr'a bo on najpewniejszy:D

0

Mam lepsze!

0

Bez spiny przecie!

0

Mnie tez wczoraj bolalo jak komentator w kolko o Barcy gadal :] Wiec znam ten bol.

1

Dwadzieścia od razu :D tez macie takie dziwne stroje, a z realu cisniecie..grejfruciki :D

0

Pieprzysz panie!

0

Akurat nie wyszło Ci bo ja sercem za Realem:D
Ale głosowałam na Was bo sto razy wolę oglądać Barcę niż ROmę :|

Nie każdy kibic Realu to hala dziecko tak samo nie każdy kibic Barcy (mam nadzieje) to nie visca dziecko....

0

No radosc nie ma co , za tydzien Ty bedziesz nabijal na odwrot.

0

Ja tam wole barce niz Rome. Glosowanie niema nic do meczu,chodzi o nabijanie im wejsc. Real I Barca zawsze beda na Canal plus.

0

Chyba młodszy ode mnie:P

0

Że ma nick ZIdane to nie znaczy że jest fanem Realu, a jak jest to pożal się Boże za takiego fana..:P

0

Wyraziłam swoje zdanie a Wy od razu kontra..Ja nie mam zamiaru się cisnąć. Czy każde zdanie fana Realu musi być atakiem w waszą stronę? Dajcie na luz.

0

Dlaczego? Myślisz że wchodzę tu żeby pokłócić się? Zazdroszczę i już, będzie rakietą widać to...Przystojniaczek również.

0

Jeszcze odejdzie Arbeloa ,zobaczycie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?