lodyga
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2014
Legnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale nie pobil rekordu jeszcze..
0
Ponoc masuje laske messiego.
0
Zobaczymy w styczniu:D
0
Porównujesz Liverpool z tym?
0
Teraz napiszcie ze CR z karnego a MESSI TYLKO NA PUSTA. Czekam
0
Pauchiczni..liczy sie gol dlaczego nikt nie moze tego pojąć? Jakby dzis Barca wygrala no zdobędzie gola to wstyd bo z karnego?
1
Jutro będą pieprzyc wkolko o Messi spoko.
0
RM ale nie na widzę kibiców zarówno tu jak i na rm.pl takich zmienno nastrojowych.. Raz wygral Real no moze dwa i fajno ale to zwalnianie trenera u Was po meczu a na rm.pl po golu jest śmiechowe.
0
Hipokryci. Trzy jeden trololo
0
Jakby Barca wygrala to wszyscy tutaj by ryli ze Real ćwoki a tak się tlumaczycie? Ze trudno itp?
0
Bo Ta wkolko pieprza o Barcy, fap fap obiektywizm
0
Hahah LAJK:D Sama prawda:P
0
Chyba nie czytałeś całego wywiadu..."Gdybym MÓWIŁ to co myślę..." A nie na TEN temat....Chodziło o transfery i o poszczególnych piłkarzy...a nie Messiego.
0
U mnie dwie osoby i jakoś 10 rok mija i jest dobrze. Trzeba być dobrej myśli:)
0
Zobaczymy jak trafi na kogoś z twojej rodziny, dzieci...Czego Ci nie życzę.
0
Tylko troszkę głupio to ująłeś..
0
Sam Carlo mówił że ustawia gra pod Cr'a bo on najpewniejszy:D
0
Mam lepsze!
0
Bez spiny przecie!
0
Mnie tez wczoraj bolalo jak komentator w kolko o Barcy gadal :] Wiec znam ten bol.
1
Dwadzieścia od razu :D tez macie takie dziwne stroje, a z realu cisniecie..grejfruciki :D
0
Pieprzysz panie!
0
Akurat nie wyszło Ci bo ja sercem za Realem:D
Ale głosowałam na Was bo sto razy wolę oglądać Barcę niż ROmę :|
Nie każdy kibic Realu to hala dziecko tak samo nie każdy kibic Barcy (mam nadzieje) to nie visca dziecko....
0
No radosc nie ma co , za tydzien Ty bedziesz nabijal na odwrot.
0
Ja tam wole barce niz Rome. Glosowanie niema nic do meczu,chodzi o nabijanie im wejsc. Real I Barca zawsze beda na Canal plus.
0
Chyba młodszy ode mnie:P
0
Że ma nick ZIdane to nie znaczy że jest fanem Realu, a jak jest to pożal się Boże za takiego fana..:P
0
Wyraziłam swoje zdanie a Wy od razu kontra..Ja nie mam zamiaru się cisnąć. Czy każde zdanie fana Realu musi być atakiem w waszą stronę? Dajcie na luz.
0
Dlaczego? Myślisz że wchodzę tu żeby pokłócić się? Zazdroszczę i już, będzie rakietą widać to...Przystojniaczek również.
0
Jeszcze odejdzie Arbeloa ,zobaczycie..