lodyga
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2014
Legnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Jestem fanką Realu , wchodzę do Was tak o żeby poczytać co ciekawego lub jak jedziecie po Realu ;)
Ale uwierzcie że sama się zastanawiam co ten Perez robi :O...
Zazdroszczę Munira ;)
0
Khedira zostaje na rok,illata na wypożyczenie idzie,pisali rano otym. Ale wpadnie Falcao dzid:D
0
Ale Tys glupi,smok oznacza szczęście w Chinach,stad jak są tam imprezki to smok jest glownym tematem..
0
Do Was tez nie :D
0
W Barcy to lodówka albo zmywarka skoro Beko.
0
Niby brecht ze Cr fryzurki itp,a teraz macie dwóch i Neymar i Munir. Absolutnie nic do nich niemam bo sympatyczni widać :)
0
Widać że jesteś chory :)
Nie pozdrawiam - kobieta...
0
A Messi MPV bo nic w tym sezonie nie zrobił...
Wracaj do Metina dzieciaku.I całkowicie Twój opis zgadza się z moją wizją o Tobie.
0
Hahahah xD A co ma mundial? A Messi miał fatalną połowę sezonu i co też nie powinien być?
2
Masz jakąś obsesje? Pewnie masz okrągły brzuch i sięga Ci po kolana:D
Każda gazeta zawsze będzie pisać że piłkarze Realu nie lubią piłkarzy Barcy itp, a to wcale nie musi być prawda, grają razem w reprezentacjach, widocznie mało oglądasz meczy skoro tak zakładasz.
Mówisz że nie lubisz panerów , pozerów itp. Ale czym różni się wygląd piłkarza Barcy od Realu? Mają siano to się ubierają, sorry ale Neymar dużo ubraniowo nie różni się od CR.
Dbają o wizerunek swój i drużyny.
A na słowo "wyjebane" stwierdzam że chyba ta strona powinna mieć lepszych moderatorów?
0
Tez jestem fanka Realu ale i kibicem,nie mogę patrzeć jak pseudo kibice wyzywają kibiców.
1
Ja widzę tam żel na włosach, więc nie możecie już pisać żeluś Ronaldo :P
0
Jak bym była chamska to napisałabym " A Neymar" ? :P
0
Sam sobie zaprzeczyłeś ;]
0
Spoko, ja jestem fanką Realu i też nie trawie Arbeloi, Alonso..
Ale u Was o dziwo polubiłam w tym roku Neymara, chyba po mundialu, moim zdaniem grał i dawał z siebie wszystko , dużo lepiej niż jak gra z Barcą. Nie znosze za to Busquets'a .
Alba i Bartra są mrr:P
0
0
Bez kitu,dzikus.Jestescie nie obiektywni.
0
I daj Boże. Ale jak możesz mówić o tym co będzie? Prorok xd?
0
Ale pierniczysz,tylko to Bale uratował dwa razy Real..
0
Chcesz powiedzieć że Real wygrał albo Barca przegrała bo Pinto puścił gola? A może Bartra nie zdążył?
0
Prawdziwy kibic nie naśmiewa się z innego klubu :) Ale no Real też ma za uszami:P
0
Ale jak on będzie chciał to i zaraz wszyscy będą chcieli, daliby mu sporą podwyżkę ale wiesz z czym to się wiąże? Że piłkarz może wszystko, swoimi stękaniami chce wymusić ją i tyle. Chodzi o sam fakt a nie sume.
2
Stasiek, widzę że jesteś sercem za Realem tak jak ja ale chyba nie rozumem...Wcześniej ktoś napisał i ja równiez o tym czytałam że Angel w zeszłym roku dostał podwyżkę,w tym roku chce jeszcze wyżej...Bez przesady ten sezon mu się w miarę udał ale podkreślam że w miarę bo jest zmienny. Mało tego od kiedy to pracownik rządzi klubem? Chyba pracodawca....Skoro nie chce tego co mu dają no to może odejśc, tak pewnie będzie...Lajf is lajf, nie ma ludzi nie zastapionych.
Swoją drogą od kiedy przyszedł Bale, to Di Maria strasznie mnie irytuje jakby było mu nie po nosie.Sorka Daro źle kliknęłam:)
0
Przecież nie mówię ze źle..
1
Chyba troszkę przytył :>?
Nie lubiłam go w Barcy ale na mundialu mnie zachwycił. Ma serce do gry.
0
A jak ktoś tak krzyczy o Neymarze to tez milo sie robi?
0
No właśnie o takich "kibicach" jak Ty piszę.
Czemu do wszystkich kibiców Realu większość z Was jest na ANTY?
Nie znasz mnie, nie wypowiadaj się w taki sposób..Obraziłam Ciebie lub Twój klub?
1
Nie chcę oceniać wszystkich kibiców Barcy bo jest nawet sporo normalnych,ale denerwuje mnie wrzucanie wszystkich kibiców danego klubu do jednego wora.
3
Jestem fanka Realu ,nie mam bólu dupy ani niczego innego.Dla mnie kara jest za wysoka dla Suareza ale moze dzięki temu przestanie gryźć.
Kocham Real ale szanuje Barce, wiec jest jestes w miarę mądry to uszanuj "normalnych" kibicow Realu.
Sorki za bledy piszę z telefonu.
Pozdrawiam KIBICÓW:)