los ches
Dołączył/a: czerwiec 2012
Wroc
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Żart/prowokacja. Ale ciekawe co by zrobili kibice Malagi gdyby faktycznie Sandro usiadł na ławce. To by chyba oznaczało jednoznacznie że chcą się położyć. Wielki test dla ramireza.
0
Sandro na ławce - potwierdzone info.
0
Barca jest na podobnej ścieżce co La Furia Roja, następuje zmiana pokolenia i niestety nie da się tego zrobić płynnie, tak samo jak chociażby kiedyś genialna Francja... Jeżeli na każdej z kluczowych pozycji, najważniejsi piłkarze, z różnych powodów (kontuzje, słaba forma etc.) zawodzą - (Mascherano, brak Alvesa, Busquets, Iniesta i niestety Messi) to nie da się zdobywać trofeów w takiej liczbie jak byście sobie życzyli... Moim zdaniem Barca potrzebuje trenera-wizjonera w stylu Pepa który będzie potrafił realizować swój plan na zespół a nie próbował wskrzesić z popiołów trupa. Przepraszam jeśli kogoś uraziłem ale w tym roku było mnóstwo meczów w których Barcelona prezentowała się po prostu przeciętnie. Nowy trener powinien budować zespół wokół Neymara bo to on będzie ciągnął Barcę przez następną dekadę, chyba że mu się odechce z powodu Świętych Krów.
20
Uwielbiam te komentarze przedmeczowe wieszczące "dużo goli i łatwe zwycięstwo". Zwykle chyba piszą je osoby z krótkim doświadczeniem w szeregach kibiców lub krótką pamięcią : > Od lat Valencia potrafi (pośrednio) pozbawić mistrzostwa ewentualnych pretendentów. Powiedziałbym powodzenia, ale nie dziś...
0
Jak tak dalej pójdzie to powstanie przepis o zakazie jakiegokolwiek fizycznego kontaktu z przeciwnikiem, przecież to się robi żałosne (mówię o ogóle, nie o karnym Suareza), że gra dla atletycznych, silnych i ambitnych gości zaczyna przypominać snookera gdzie ktoś musnął inną bilę albo jego stopa nie przylegała do podłoża na ułamek sekundy... No bez przesady. Moi angielscy kuzyni którzy grają w rugby zawsze powtarzali, że football to gra dla cieniasów którzy klepią się po tyłkach, długo im nie wierzyłem ale chyba faktycznie mieli rację.
1
A w jaki niby sposób zabił mecz Arsenalowi? Lewy wychodził na czystą pozycję, MINĄŁ już rywala i został sfaulowany - czerwona kartka - gdzie tu kontrowersja?
0
Gomes jest dobrym pomocnikiem. Ale tylko w momencie kiedy miał obok siebie Fuego który robił CAŁĄ brudną robotę, lub był wystawiany nieco na skrzydle w formacji z czterema pomocnikami. Zbyt cofnięty jest śpiącym królewiczem.
0
Mecz w Walencji nie był krzywdzący dla Barcy ale dla całego piłkarskiego świata i powinno się go wymazać niewidzialną gumką. Szkoda tylko że autor absurdalnie stronniczo opisał wydarzenia tego dnia (KOSMICZNY spalony Suareza i 2 ewidentne karne dla Vcf których jednak nie było. Poza tym wejście Enzo (w porównaniu do innych fauli) nie było jakieś bardzo niebezpieczne ale skończyło się pechowym urazem, co moim zdaniem jest częścią gry, jak z resztą błędy sędziego... Także zgadzam się z wieloma osobami które pisały wcześniej, dziś już nie ma sensu tego wygrzebywać, trzeba grać dalej...
0
Mała dygresja. Na trzech zdjęciach dodanych do newsów, które widoczne są na głównej stronie w tym momencie, piłkarze Barcy leżą na murawie i zwijają się w konwulsjach ; p
0
Ciekawe ile meczy z udziałem Cancelo miałeś okazję oglądać skoro tak twierdzisz... On jest trochę jak młody CR z United, przede wszystkim potrzebuje w końcu trenera który nauczy go jak grać. Do tej pory w Walencji trafiali mu się pseudo trenerzy albo figuranci. Zobaczymy co wykrzesa z niego Cesare.
0
Po takim sajgonie jaki urządzili nam obecni włodarze klubu sprzątanie musi potrwać i potrzebne są do tego odpowiednie środki...
0
Jako kibic Valencii powinieneś być przyzwyczajony do wyprzedaży... A skoro nie rozumiesz dlaczego piłkarze musieli , odejść to nic nie wiesz o tym co się aktualnie dzieje. Niemniej szanuję twoje zdanie chociaż się mylisz. Poza tym gdybyś był choć trochę rozgarnięty to wywnioskowałbyś z pierwszej wypowiedzi, jaki mam stosunek do Prezesa...
"Si se puede"
0
Słabo to wyglądało na livescorze. My jesteśmy dobrej myśli, potknięcia się zdarzają a Las Palmas to mocna ekipa (wam też zaszła za skórę w zeszłym roku), której niestety daliśmy się zaskoczyć. Do tego śmiem twierdzić, że gdyby Mustafa był na boisku od 1'' to byśmy zgarnęli trolejbus.
0
Wszyscy piłkarze o których wspomniałeś bardzo mocno zawiedli w zeszłym sezonie. Szczerze mówiąc wśród kibiców VCF nie ma wielkiego poruszenia ze względu na odejście "Gwiazd" pokroju Feg'a, który miał nadwagę i grał BARDZO źle, w jego miejsce przyszedł Nani który zdaje się że błyszczy formą. Gomes "Śpiący Królewicz - z ręką na sercu nikt nie będzie za nim tęsknił i bardzo się cieszymy, że na nim zarobiliśmy : ), Piatti był zapchaj-dziurą od kiedy przyszedł, Negredo zapisze się w historii klubu jako jeden z najgorszych transferów w historii, a to bardzo elitarna grupa. Fuego zeszły sezon to splot słabych wyników i kontuzji. Jedynie szkoda mi Antonio bo zawsze był lojalnym i walecznym zawodnikiem który jednak się za bardzo nie wyróżniał : ) W/w piłkarze byli drodzy w utrzymaniu i dobrze, że odeszli. Co do bramkarzy mamy trzech bardzo dobrych bramkarzy, Domenech został najlepszym piłkarzem sezonu, Alves'a kochamy i będzie przykro jeśli odejdzie jednak sportowo dużo nie ucierpimy a dzięki temu możemy dorobić się kolejnego legendarnego bramkarza. Paco raczej nie odejdzie, on jest bardzo przywiązany do klubu i wątpię żeby zostawił swój dom w tak trudnym momencie. A Mustafiego nie sprzedamy poniżej oczekiwań, jedynym zainteresowanym jest Arsenal który raczej nie zapłaci tyle ile chcemy. Moim zdaniem obecnie mamy bardzo dobry skład. I tak jak pisałem wcześniej, charyzma trenera i mentalność drużyny odegra decydującą rolę w tej kampanii. Moim zdaniem ten sezon zadecyduje w którą stronę pójdziemy, albo będziemy drugą Saragossą/Malagą albo wrócimy do grupy pościgowej.
0
Jakiego spadku? To, że mamy właściciela który nie ma pojęcia o piłce a jego "dyrektorem sportowym" jest agent piłkarski (!!!!!), który na pierwszym miejscu stawia swój interes nie znaczy, że jesteśmy chłopcami do bicia. Przez większość ostatnich 10 lat co roku borykaliśmy się ze sprzedażą najlepszych piłkarzy i jakoś z tego wychodziliśmy, trafiały się oczywiście sezony jak poprzedni czy 2008 ale bez przesady. Ciągle mamy bardzo mocny skład, jeśli trener będzie w stanie wzbudzić zapał do gry w piłkarzach i skupić się na grze a nie wszechobecnej degrengoladzie to będzie dobrze. Ostatni mecz z Fiorentiną pokazał, że Valencia ciągle może się podobać, a jedyną pozycją na której mogą być problemy to środek obrony.
0
Roberto Soldado...
0
Byłbym w stanie się założyć, że w przypadku przyjścia Alvesa, nastąpiłaby analogiczna sytuacja do tej z Bravo. Przychodzi lekko podstarzały bramkarz z ligowego średniaczka (niestety taka prawda) jako zmiennik i przy pierwszej okazji wygryza biednego Andre ze składu. Jedynym powodem dla którego nie doszłoby do takiej sytuacji jest honor Lucho i wartość jego słów, jeśli faktycznie obiecał TS, że będzie grał to powinien mu zaufać i ściągnąć jakiegoś albo dziada albo młodzika na ławę, bo inaczej skończy się tak jak pisałem wyżej.
Alves nie jest w topie światowym tylko ze względu na to w jakim gra klubie oraz z powodu niekompetencji w brazylijskiej kadrze. Jedynym minusem jest jego gra nogami bo notorycznie wybija w aut : ) Wśród wielu kibiców (np. ja się do nich zaliczam) ma już porównywalny status co Canizares!!! A to mówi chyba wszystko.
0
Wysokie zmienne są spowodowane tym, że Valencia musi podzielić się kasą za transfer z Benfica'ą i podejrzewam, że w ten sposób więcej kasy trafi do kieszeni klubu z Hiszpanii : ) Z tego samego powodu prawdopodobnie sternikom z Mestalla zależało na transakcji wiązanej, czyli połączonej z pożądanymi piłkarzami tj. Tello i Montoya, z Realu miał to być Nacho ale podejrzewam, że Królewscy się nie ugięli i ich oferta była gorsza.
1
Jeśli te 35baniek, plus 20 zmiennych i jeszcze Tello to zrobiliśmy interes w stylu Mathuie : D
Powiem wam szczerze, że ten piłkarz ma technikę na najwyższym poziomie, drybling na najwyższym poziomie i potrafi cieszyć oko czyli teoretycznie wszystko spoko, ale funkcjonuje jak mój pierwszy samochód czyli dwa razy odpali a dwa razy jadę busem... Nie życzę mu źle, ale obawiam się, że kariery w Barcelonie nie zrobi ze względu na swój charakter i postawę leniuszka, co można było zauważyć nawet na Euro.
1
Super zawodnik. Bardzo dobry interes dla obu stron, wy dostaniecie to czego wam potrzeba czyli ogranego zawodnika na poziomie a Sevilla wciąż perspektywiczny szrot który zapewne odpali (dam sobie koniuszek palca uciąć) i zarobią na nim 20 baniek w przyszłym roku.
0
Już dawno byłby u was ale gra słabo nogami, pewnie z tego względu jest ciągle w Valencii : )
7
To była jego normalna dyspozycja, Alves jest najbardziej niedocenianym bramkarzem jakiego znam.
0
Jessice Albę wciąż liczycie jako wychowanka?
1
Nie chcę żeby mnie źle zrozumiano ale pobiegł w złą stronę (Curva Nord) to sektor fanatycznych kibiców, nie usprawiedliwiam ich ale często się zdarza że kibice czymś rzucają - dobrze że była to plastykowa butelka. Mecz emocjonujący. Remis byłby sprawiedliwy.
0
Zgadzam się z Myszą, poza tym liga nie rozstrzyga się w meczach Barcelony z Realem...
0
Pewnie dlatego ze Więcej niż klub grał tak o zwycięstwo (mam na myśli Bilbao). To nie prowokacja ale pewnie niewielu z was wie o tym, że to piękne hasło nie dotyczy tylko Was. Pozdro.
0
Nie ta pozycja, jak już to za Pedro. Chociaż u Sfinksa niedługo Iniesta zagra na 9.
1
Rozumiem, że wszyscy już kochają "Rudego"? : )
0
Ale z was znawcy, może Jeremy nie jest najmłodszy, ale zawsze daje z siebie wszystko. Pewnie przejdzie do Was i gwarantuję, że odszczekacie te wypociny które tu wypisujecie. Jest rudy i co z tego? Poza tym niezła sieczka w tych komentarzach, niezłe przedszkole, ciekawe czy są tu jacyś moderatorzy??
0
Rami nie był brany pod uwagę w kadrze na następny sezon, nie zmienia to sytuacji Matje.