los ches
Dołączył/a: czerwiec 2012
Wroc
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu rozwalił? Przecież Hiszpania przegrała z Helwetami.
1
Przeciętny sezon? Nic dziwnego skoro przez 2/3 czasu leczył kontuzję. PLZ DIE.
1
Jak już to Walencji lub Valencii
4
PO takich słowach raczej odejdzie.
Po 1 zaprzeczył prezesowi a nie powinien tego robić - to znaczy że jest mu wszystko jedno bo i tak odchodzi.
Po 2 - mówi o końcu cyklu i podsumowuje go, że dużo osiągnęli itp. Typowe pożegnanie.
Po 3 - nie mówi nic o tym że będzie poprawa albo, że wyciagną wnioski, bo nie będzie go to dotyczyć.
Pewnie pójdzie chłop do tego Neapolu.
0
No faktycznie nie może pomóc Barcelonie, to już chyba zapomniałeś o ważnych bramkach waszego wychowanka. W ogóle dziwię się, że sporo z was obarcza Pedro za słabe wyniki drużyny, czasem oglądam Barcę i akurat do niego osobiście bym nie miał pretensji.
Łaska Pańska na pstrym koniu jeździ.
0
PS. Essien też wtedy ładnie urwał.
0
Pamiętam ten dzień jak dziś. Mieliśmy imprezę pożegnalną przed wyjazdem na erasmusa i koleżanka z grupy postanowiła mi się oddać. Akurat zdejmowałem jej stanik na balkonie kiedy padła bramka. : )
0
No tak ciekawe skąd weźmiecie grubo ponad 100 milionów na transfery.
6
Nie ma to jak wydać 100 milionów na 3 graczy zamiast korzystać ze źródeł, którymi tak mocno klub chełpi się przed całym światem.
Nie chciałem was prowokować czy coś ale ogólnie Barca robi mega głupie transfery. Barca idzie w złym kierunku, zamiast pozyskać Isco, który byłby 3 razy tańszy i jest stworzony do waszego stylu gry, woleli kupić maskotkę Neymara. Powinni skupić się na swoim podwórku zamiast latać po świecie. Na każdą z w/w pozycji znaleźliby porównywalnego gościa ,ogranego w lidze a do tego tańszego. Przykłady?
Bramkarz - Alves z Valencii
Obrońca - Laporte z Bilbao
Pomocnik - Gabi z AM, Soriano z Villareal Herrera z Bilbao.
0
Może trzeba zmienić koncepcję gry?
Dość śmieszne jest traktowanie po macoszemu wychowanków i skreślenie ich bez dania szansy. Taki Tello, Cuenca itp. powinni grać dużo jeśli mają kiedykolwiek stanowić o sile zespołu, chyba że wolą odkupić ich 5-10x drożej za kilka lat.
Wasz klub się posypie jeśli zarząd dalej bedzie brnął w głupie transfery.Przecież Xavi i Iniesta też nie grali z marszu ale cierpliwość się opłaciła. Tak samo trzeba wyczuć dobry moment żeby pożegnać się z ikonami, bo nazwisko się nie zmienia ale ludzie owszem.
0
chyba ci się w dupie poprzewracało. Valencia spadkowicz... no comment
0
Jak już to Aritz a nie Artiz...
0
"Przyganiał kocioł garnkowi" : >
0
HAHAHA
0
Kiedyś może tak było.
0
Podobna sytuacja jak z Albą, była kasa, chęci i lepsza drużyna to poszedł.
0
Ale ja nie jestem kibicem Realu. Meczu nie widziałem bo jak wcześniej pisałem, wasze mecze, a tym bardziej GD nie sprawiają mi przyjemności. Sprawdziłem tylko o co halo z karnym i moim totalnie subiektywnym zdaniem, Adriano przyaktorzył : >
0
Poza tym Mourinho nie jest gorszy w swoim zachowaniu od Busquetsa, Alby, Mascherano, Pedro czy Alexisa. To właśnie przez takie symulacje i wymuszenia sędziowie mają w głowie papkę zamiast mózgu, a przez to czasem wolą nie odgwizdać "przewinienia" bo nie mają pewności, czy czasem wiatr nie przewrócił któregoś z w/w delikwentów. Nie zrozum mnie źle, bo chyba w każdej drużynie można znaleźć nurka ale, tutaj jest ich wyjątkowo dużo, a do tego zawsze mogą liczyć na wsparcie całej ekipy rozżalonych emisariuszy żądających "sprawiedliwości".
0
Osobiście przyzwyczaiłem się, że od jakiś 2 lat sędziowie są tragiczni, Valencia została okradziona z 2 punktów bo sędziowie odgwizdali spalonego po rzucie rożnym... Ale jakoś to przeżyję, piłka nożna to nie tylko dobre chwile, a sporo z was chyba nie pamięta jak smakuje porażka, byliście wiecznie łechtani przez zdobywanie kolejnych pucharów, mistrzostw i bicie kolejnych rekordów. Szczerze mówiąc mam nadzieje, że wasza dominacja i wszem obecna podnieta nieskazitelną Barcą się skończy, bo jak dla mnie oglądanie waszych meczy to okrutna kara. : >
0
Po 1 - Macie straszny syf na stronie, może dajcie jakieś proste równanie do rozwiązania przed napisaniem komentarza, bo niezły burdel tu panuje...
Po 2 - Ciesze się, że Alba nie gra już w Walencji.
Po 3 - Karnego nie było, zwróćcie uwagę, że Adriano przewraca się dopiero kiedy dotyka lewą nogą ziemi dodatkowo się odbijając żeby efektowniej wystrzelić w powietrze. A jechanie po sędziach jest nieuzasadnione w waszym przypadku. Gracie totalną lipę ale ciężko to przyjąć patrząc na to co się działo w ciągu ostatnich 4 lat, nic nie trwa wiecznie chłopaki i dziewczyny : >
0
Nie widziałem meczu, ale powiedzmy sobie szczerze, początek sezonu to dużo uratowanych szczęśliwie punktów, wiadomo trzeba grać do końca etc. ale gdyby nie te "rzuty na taśmę" w pierwszych ~10 meczach to liga nie wyglądałaby tak różowo, a szkoda (ze względu na atrakcyjność ligi). Kibice Barcy pewnie nie podzielą mojego zdania, czemu się specjalnie nie zdziwię, sam nie mogę się doczekać jakiegoś sukcesu Valencii.
Nie chcę mędrkować, ale spodziewałem się takiego obrotu sprawy, przemęczeni zawodnicy, wąska kadra i praktycznie zero rotacji, kiedyś musiało się to zemścić, i tak o dziwo dość późno. Pep potrafił zaskoczyć i przede wszystkim ufał młodzieży, natomiast Tito w duecie z Rourą to chyba jednak nie ten rozmiar kapelusza, z całym i ogromnym szacunkiem dla obu Panów, zapewne nie jest łatwo prowadzić drużynę na takim poziomie.
No i okazuje się jednak, że Barca to nie samograjek jak powszechnie uważano, ale powiedzmy sobie szczerze, nic nie trwa wiecznie.
Pozdrawiam. Kuba.
0
Valencia przyjmie el guaje z otwartymi ramionami. Żeby taki gość, był tak źle traktowany przez "SWOICH" kibiców to aż mi się płakać chce jak czytam co niektóre komentarze.
0
D.Villa.dax7 - Poszedł za taką kasę bo kończył się kontrakt, więc lepiej było go sprzedać tanio, niż oddać za darmo : >
0
jakby co to emeryt już od wakacji nie jest trenerem vcf.
po 2 cisokho jest francuzem : >
0
Miało być mało-inteligentny ale mnie poniosło : > Guaita jest crackiem, niestety częste kontuzje i wspaniałe interwencje Alvesa w zeszłym sezonie, zepchnęły go na drugi plan. Mam nadzieję, że nie odejdzie. Myślę, że Pepe bardziej pasuje do Barcy, aklimatyzacja z miejsca a i poziom światowy.
0
MesIAh16 - ale ty głupi jesteś.
0
Jest tylko jeden szkopuł, David jest golleadorem który chce strzelać bramki, ma ogromne ego (nie ma się co dziwić, mając na względzie jego umiejętności, doświadczenie i sukcesy), a tutaj trzeba się podporządkować pod Messiego. Pod tym względem Pedro, Alexis, Tello, Cuenca czy Iniesta bardziej odpowiada i Tito i Guardioli...
Bardzo bym chciał, żeby David wrócił do Valencii, ale to raczej marzenie ściętej głowy. Pozdro.
0
@lamamodeon - Z góry zaznaczam, że nie oglądam wielu meczy Barcy z racji tego, że kibicuję Valencii, jednakże wydaje mi się, że A. był wielokrotnie kontuzjowany w czasie tego sezonu. Ogólnie bardzo łatwo powiedzieć, że by się strzeliło to czy tamto, ale postaw się na jego miejscu, przychodzisz do (nie wierzę że to piszę ; p) najlepszej, drużyny na świecie gdzie wyznacznikiem jakości są (w większości) mistrzowie świata, europy i Messi który strzela 90 bramek w sezonie. Kiedy przychodzi chwila słabości, nic Ci nie wychodzi tak jakbyś chciał, przytrafiają ci się kontuzje i nie masz wsparcia kibiców, to chyba można w siebie zwątpić, będąc praktycznie samemu na drugim krańcu świata. Nie chcę go bronić czy coś, ale po prostu mi go szkoda.
0
Sory za dosadność ale wam się chyba w głowach pipierd***** przez Messiego. Przecież Alexis to tylko człowiek, który przez takie pieprzenie kibiców walczy nie tylko z przeciwnikiem, ale i sobą oraz (o zgrozo) własnymi kibicami. Inna sprawa gdyby był kiepski ale on jest prze kotem, a wy (spory procent z was) traktujecie go jak śmiecia, do tego gwizdy kiedy schodził.
Z moich obserwacji wynika, że Sanchez jest strasznie ambitnym gościem i Bonano dobrze powiedział, próbuje dać z siebie wszystko lecz do tego potrzebuje dobrego otoczenia i przede wszystkim czasu. Martwię się, że mimo niepowodzeń A zostanie w Barcie i "umrze" próbując. Mam nadzieję, że tak się nie stanie bo chłopak ma niesamowity talent. I w każdej innej drużynie grałby pierwsze skrzypce. Pozdro.
0
po kiego grzyba w ogóle jest ten news¿ Płaczecie o niesprawiedliwości i nienawiści a sami podsycacie negatywne emocje. brawa dla "redaktora"...