los ches
Dołączył/a: czerwiec 2012
Wroc
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
apropo autobusu - nikt poza chyba betisem i okazyjnie valencia/realem nie idzie na wymianę ciosów. gdyby celtic poszedł na wymianę okazaliby się głupcami... eee
0
ale mnóstwo tu przekleństw... ją swego czasu dostałem banał za napisanie że valencia zdobyła prawidłowego gola przeciw wam, co jest prawdą. guaje wróć do valencii gdzie twoje miejsce!
0
0
Liczy sie kazda czesc ciala ktora mozesz strzelic prawidlowo gola..
0
"marudzicie... przyjdzie,się pokaże. zobaczymy czy zrozumie filozofie blaugrany"
No to musicie chłopa wysłać do przedszkola w L'Hospitalet, żeby mu się czasem nie pomieszało z Kantem.
0
Sanchis - zaraz zostaniesz ukamienowany. Twoje radykalne poglądy znikną ze strony, dzięki szeregom młodych paladynów władających minusami. Także nawet gdybyś miał rację to i tak na końcu nikt o tym nie usłyszy : >
0
Chyba zacznę prowadzić dziennik cytatów z waszych absurdalnych wypowiedzi... Powstałby wspaniały obraz kibica Barcelony.
0
baj de łej: "Zawsze kiedy dostał szansę gry od Pepa nie zawodził..."
Ta. W wygranych meczach z przybitym przeciwnikiem to i Sławek Peszko by błyszczał...
0
Wątpię żeby Arsenal chciał takiego cieniasa. Już prędzej kupi go Atletico które uwielbia przepłacać.
0
0
Noooo ten cały Delefeou to brylant, jeden zwód a'la Tello... lepiej poszukajcie innych "wychowanków", proponuję przeszukać archiwa rodzinne Isco na pewno ma jakąś babcię z Barcelony..
0
A niby po co on w Valencii... całe szczęście, że to jakaś plota
0
Dokładnie, jeśli jest ktoś kto chce Ci zapłacić za to, że jesteś wyjątkowo dobry to czemu nie? Poza tym PSG może być dla niego wyzwanie, jak z resztą dla każdego przechodzącego tam zawodnika. Z City też dużo ludzi się śmiało i co? Mają super trenera, super skład, super budżet, super kibiców, stadion i super perspektywy. Teraz każdy będzie musiał liczyć się z PSG, nawet Barca.
0
"Nie widzę siebie w Barcelonie. Nie myślę o tym. Jestem szczęśliwy w Bilbao i jeśli mam być szczery, widzę siebie w tym klubie do 2016 roku" J. Martinez.
No ale zawsze macie farbowanego i nowe stroje...
0
Słowa piosenki idealnie pasują do sytuacji:
"We're all the same
And love is blind
The sun is gone
Before it shines "
0
Jak mam się nie "napinać" kiedy Ty piszesz:
"Myślcie że w Valencia w Polsce ma prawdziwych kibiców ?? bzdura ;p"
Sam bym was tutaj przekrzyczał ; ] Poza tym tak się ostatnio składa, że jesteście naszymi boiskowymi wrogami nr.1 ex equo z Realem.
0
Przeczytaj to zdanie jeszcze raz ziomuś bo widzę, że nawet byś nie zdał testu gimnazjalnego...
Poza tym odniosę się jeszcze do komentarzy o bluzgach na naszej stronie. Myślicie, że czemu w Hiszpanii wszyscy mu dziękują? Bo są w zajebistych humorach, przecież dopiero zdobyli mistrzostwo a on strzelił bramkę w finale, w takich momentach inne sprawy schodzą na drugi plan. Poza tym chyba zapomnieliście jak wy, chociaż pewnie mało kto z was to pamięta potraktowaliście Figo... Kochaliście a nagle was zdradził, coś w was pękło i z idola stał się największym wrogiem. Tak to wygląda. My mamy żal a wy do tego jeszcze nas drażnicie głupimi komentarzami, w większości niedoinformowanych błaznów, którzy specjalnie nas podjudzają.
0
Hahaha sezonowcy. Bo się złamię w pół. Sezonowcy czego? Wyprzedaży? Bo nie rozumiem. Wejdź sobie na stronkę vcf i sprawdź daty rejestracji to zmienisz zdanie chłopczyku.
Vcf ma zajebistych kibiców i kiedy odchodził Silva, Villa, Ximo czy Mata nikt ich nie wyzywał tylko dziękował, bo chłopaki odeszli z dumą i na normalnych warunkach. Jordi nas kopnął w dupę, a śpiewki pod publiczkę na konferencji nie zmienią mojego zdania o nim. Poza tym Jordi nigdy nie był aż tak lubiany, jak pozostali wielcy do których imo ciągle młokosowi brakuje i stąd obecna niechęć do Alby.
A co do Bojana to on jest na czymś w stylu wypożyczenia a poza tym chłopak nie łapał się nawet na ostatnie minuty więc co ty w ogóle porównujesz?
0
"Największe objawienie- Jordi Alba" - bez komentarza.
Alba poza tym, że jest bardzo szybki to jest przeciętny, mam nadzieję że przekonacie się o tym jak najszybciej. I jak to się mówi "połamania nóg" Jordi chytry lisku...