1

@urbipl Żeleński żydowski poplecznik

1

Brawo sędzia, komentatorzy już aferę kręcą

6

Derby Afryki czas zacząć

1

@Adran360 wystarczyłoby bez takiej komercjalizacji

4

Można powiedzieć że to Mundial bez klimatu ale 3/4 stadionów są dowalone

4

@KrychaFCB szkoda tortu na tego aferzystę

0

@Kapitan9 czy ja wiem, w United są potrzebni pomocnicy

1

@Kozinho. Może przy kolejnym meczu zobaczy twój komentarz.

0

Może łysy jest betonem ale mimo wszystko powinno być chociaż 2-0

0

@Aequlibre nie ma co porównywać tamtej Hiszpanii do obecnej

0

@MICHU2 no grali, nie neguję tego

2

No cóż, Real to nawet własnych wychowanków nie ma i musi podkupować. Z jednej strony brakowało nam takiego cwaniaczka boiskowego ale z drugiej strony nie ma co płakać i teraz trzeba spróbować kupić Grimaldo.

1

@tomek8756 szanujmy się, rozumiem komunię, chrzciny bez alko ale nie wesele

0

@heniusss mimo wszystko powinien zostać jak Alvareza się nie kupi

14

Ferran jest jaki jest ale żeby nie było że zostaniemy bez napastnika

1

@PatrychoO to teraz wiesz:D

3

Szwajcaria vs Katar, stadion znany z zrealizacji walizki przez Rollinsa na WM 31 :D
@zadafcb @PatrychoO @mordini123

1

@TR3YWAY lepiej trochę starsza rozwódka niż 28 latka z pięcioma dziećmi, tak, widziałem niedawno takie ogłoszenie na badoo

0

@Kozinho. Hah

0

@OBSERWATOR2021 co on jakieś dygotki dostał?

1

@zadafcb Wrestlemania 39 stadium

3

@Arden benzyna ale to w sumie nie dziwny zapach

0

@Pawlak1992 o ter Stegenie mowa?

0

Nie spodziewałem się punktów dla Cadillaca w pierwszym sezonie

0

@Benz Anglia? Prędzej Portugalia

0

Jaki finał obstawiacie? Ja typuje Hiszpania vs Brazylia. Liczę że w końcu Brazylia się obudzi, chyba że spotkają się te drużyny wcześniej

24

@Karol145 bardzo dobrze, swołocz co łamie prawo powinno być deportowana

7

@Verore to nie teorie tylko prawda. Żydzi rządzą światem. Żadnego zamachu 11 września nie było, to ustawka. Manipulacje pogodowe.

7

Cucurella w razie co można odpuścić i wziąć Grimaldo. Bernardo brać bez zastanowienia. Po Alvareza ruszyć ale nie za wszelką cenę.

1

@xvcWinterSoldier z dwojga złego wolałbym żeby do Realu poszedł Rodri a nie Vitinha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?