lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@urbipl Żeleński żydowski poplecznik
1
Brawo sędzia, komentatorzy już aferę kręcą
6
Derby Afryki czas zacząć
1
@Adran360 wystarczyłoby bez takiej komercjalizacji
4
Można powiedzieć że to Mundial bez klimatu ale 3/4 stadionów są dowalone
4
@KrychaFCB szkoda tortu na tego aferzystę
0
@Kapitan9 czy ja wiem, w United są potrzebni pomocnicy
1
@Kozinho. Może przy kolejnym meczu zobaczy twój komentarz.
0
Może łysy jest betonem ale mimo wszystko powinno być chociaż 2-0
0
@Aequlibre nie ma co porównywać tamtej Hiszpanii do obecnej
0
@MICHU2 no grali, nie neguję tego
2
No cóż, Real to nawet własnych wychowanków nie ma i musi podkupować. Z jednej strony brakowało nam takiego cwaniaczka boiskowego ale z drugiej strony nie ma co płakać i teraz trzeba spróbować kupić Grimaldo.
1
@tomek8756 szanujmy się, rozumiem komunię, chrzciny bez alko ale nie wesele
0
@heniusss mimo wszystko powinien zostać jak Alvareza się nie kupi
14
Ferran jest jaki jest ale żeby nie było że zostaniemy bez napastnika
1
@PatrychoO to teraz wiesz:D
3
Szwajcaria vs Katar, stadion znany z zrealizacji walizki przez Rollinsa na WM 31 :D
@zadafcb @PatrychoO @mordini123
1
@TR3YWAY lepiej trochę starsza rozwódka niż 28 latka z pięcioma dziećmi, tak, widziałem niedawno takie ogłoszenie na badoo
0
@Kozinho. Hah
0
@OBSERWATOR2021 co on jakieś dygotki dostał?
1
@zadafcb Wrestlemania 39 stadium
3
@Arden benzyna ale to w sumie nie dziwny zapach
0
@Pawlak1992 o ter Stegenie mowa?
0
Nie spodziewałem się punktów dla Cadillaca w pierwszym sezonie
0
@Benz Anglia? Prędzej Portugalia
0
Jaki finał obstawiacie? Ja typuje Hiszpania vs Brazylia. Liczę że w końcu Brazylia się obudzi, chyba że spotkają się te drużyny wcześniej
24
@Karol145 bardzo dobrze, swołocz co łamie prawo powinno być deportowana
7
@Verore to nie teorie tylko prawda. Żydzi rządzą światem. Żadnego zamachu 11 września nie było, to ustawka. Manipulacje pogodowe.
7
Cucurella w razie co można odpuścić i wziąć Grimaldo. Bernardo brać bez zastanowienia. Po Alvareza ruszyć ale nie za wszelką cenę.
1
@xvcWinterSoldier z dwojga złego wolałbym żeby do Realu poszedł Rodri a nie Vitinha