lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 z makaronem polecam, Polska karbonara
0
@svensonFCB wszystko od Saskiej to ulepy
3
Pierwsze zapowiedzi były dużo lepsze
1
https://ibb.co/dwwvTxS7
https://ibb.co/gMj05zC9
Niesamowite koszulki Realu niedługo w sprzedaży :)
@Lionel_Messi10
1
@Karol145 narazie wyczerpałem limit na czacie gbt więc narazie nie robię;)
3
https://ibb.co/SCmtds5
Gdyby Tony Khan byłby właścicielem Barcelony :)
@Popitek12 @Michael24 @PatrychoO @Karol145 @zadafcb @FCB24
1
@Almogaver właśnie je kojarzę
0
@Nazio_87 niech będą
0
Powoli trzeba się rozglądać za letnimi perfumami. Jakieś propozycje do 150 zł?
0
@Kapitan9 to raczej wyszłoby za ponad 100 mln
0
@Karol145 tyle hałasu o niego ? :D
0
@Karol145 czasem mam wrażenie że aż za dobry, patrząc ilu ma wrestlerów co się nie pojawiają w ringu AEW
2
@Michael24 @Popitek12 @PatrychoO @Karol145 @zadafcb @FCB24
W końcu Tony Khan, głowa AEW tam jest właścicielem :D
0
@Criss18Barca już nie będzie różowych nart :(
2
Dobrze jest się napić alko po prawie miesiącu przerwy @Lionel_Messi10
2
Nawet w Lalidze dawno nie widziałem takiego drukowania.
0
@KrychaFCB udawał kontuzje to można grać na czas xd
0
@DragonxNF to się nazywa nowoczesny design :D
1
@Zoker widać kolega nie robił na produkcji, hah
0
@Ptasior coś w tym też jest
2
Powiem tak, kwalifikacje do wyścigów wyglądają po prostu źle, z tym zarządzaniem energii, ale w wyścigu jest trochę lepiej i bolidy jeżdżą blisko siebie przynajmniej.
1
Ładne podium
1
@Eklerek jak będzie wszystko na styk, to obawiam się że będzie faworyzacja brytola
0
Z tego złego to chociaż Antonelli zyskał na SC a nie Rosół
0
@BojanKriKicz @mrboom oczywiście ale myśląc trochę inaczej remis może wystarczyć w lidze
0
Myśląc minimalistycznie, wystarczy jedna wygrana z Atletico w tym trójmeczu.
0
@szymonekk też tak mi się wydaje ale to niech zapomną o Bastonim w takim razie
0
@ShawnC tylko że nikt go nie chcę
4
Opchnąć Balde i kupić Grimaldo i Cancelo.
Sprzedać Ferrana kupić Osihmena, i obniżyć kontrakt Lewego. Sprzedać De Jonga i Araujo, kupić porządnego obrońcę z lewą nogą.
Tak, wiem to nie Fifa
2
Takimi meczami wygrywa się mundiale