1

@Kgorecki2500 z makaronem polecam, Polska karbonara

0

@svensonFCB wszystko od Saskiej to ulepy

3

Pierwsze zapowiedzi były dużo lepsze

1

https://ibb.co/dwwvTxS7
https://ibb.co/gMj05zC9
Niesamowite koszulki Realu niedługo w sprzedaży :)
@Lionel_Messi10

1

@Karol145 narazie wyczerpałem limit na czacie gbt więc narazie nie robię;)

3

https://ibb.co/SCmtds5
Gdyby Tony Khan byłby właścicielem Barcelony :)
@Popitek12 @Michael24 @PatrychoO @Karol145 @zadafcb @FCB24

1

@Almogaver właśnie je kojarzę

0

@Nazio_87 niech będą

0

Powoli trzeba się rozglądać za letnimi perfumami. Jakieś propozycje do 150 zł?

0

@Kapitan9 to raczej wyszłoby za ponad 100 mln

0

@Karol145 tyle hałasu o niego ? :D

0

@Karol145 czasem mam wrażenie że aż za dobry, patrząc ilu ma wrestlerów co się nie pojawiają w ringu AEW

2

@Michael24 @Popitek12 @PatrychoO @Karol145 @zadafcb @FCB24
W końcu Tony Khan, głowa AEW tam jest właścicielem :D

0

@Criss18Barca już nie będzie różowych nart :(

2

Dobrze jest się napić alko po prawie miesiącu przerwy @Lionel_Messi10

2

Nawet w Lalidze dawno nie widziałem takiego drukowania.

0

@KrychaFCB udawał kontuzje to można grać na czas xd

0

@DragonxNF to się nazywa nowoczesny design :D

1

@Zoker widać kolega nie robił na produkcji, hah

0

@Ptasior coś w tym też jest

2

Powiem tak, kwalifikacje do wyścigów wyglądają po prostu źle, z tym zarządzaniem energii, ale w wyścigu jest trochę lepiej i bolidy jeżdżą blisko siebie przynajmniej.

1

Ładne podium

1

@Eklerek jak będzie wszystko na styk, to obawiam się że będzie faworyzacja brytola

0

Z tego złego to chociaż Antonelli zyskał na SC a nie Rosół

0

@BojanKriKicz @mrboom oczywiście ale myśląc trochę inaczej remis może wystarczyć w lidze

0

Myśląc minimalistycznie, wystarczy jedna wygrana z Atletico w tym trójmeczu.

0

@szymonekk też tak mi się wydaje ale to niech zapomną o Bastonim w takim razie

0

@ShawnC tylko że nikt go nie chcę

4

Opchnąć Balde i kupić Grimaldo i Cancelo.
Sprzedać Ferrana kupić Osihmena, i obniżyć kontrakt Lewego. Sprzedać De Jonga i Araujo, kupić porządnego obrońcę z lewą nogą.
Tak, wiem to nie Fifa

2

Takimi meczami wygrywa się mundiale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?